Króla Bounty

Alternatywne nazwy: Króla Bounty

Kings Bounty - gra komputerowa turowa. Pierwsza gra strategiczna i fabularna wydana w roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego w serii popularnych gier w gatunku fantasy. Króla Bounty gra, która na pierwszy rzut oka może wydawać się nic, aby przyciągnąć uwagę. Ale jeśli spojrzeć na to jeszcze, zdajesz sobie sprawę, że jedynym miejscem, gdzie można zapoznać się z istnienia takiej ciekawej fantastycznym charakterze jak Wiking. Króla Bounty gra legenda bohaterów literackich.

To kiedy czytasz i patrząc na wszystkich możliwych informacji na temat tej gry zdecydujesz się grać, trzeba będzie odwiedzić miejsca, w którym będziesz mieć okazję do gry Bounty pobrania króla. Króla Bounty gry do pobrania będzie dość łatwa rzecz zachować w obecności takiego programu lub torrent download.

Istotą gry Kings Bounty jest twoje bitwy postać z złych wrogów, jak potwory podczas jego putishestviya. Cała akcja ma miejsce na terytorium Endor w Darionem. Gra Królów Bounty, jest standardem dla każdej gry komputerowej, na początku wymaga tworzenie i wybór swojej postaci. Tutaj należy pomyśleć jako stan dobór charakteru wpływa całe gry. Po pierwsze, pozwala zapoznać się z charakterystyką każdego z wniosków.

Niedawno serii gier Kings Bounty odświeżonym wydaniu nowej serii o nazwie króla Bounty Wojownik północ. Tutaj masz do wyboru trzy postacie:

• Viking;

• Skald;

• Magus.

Viking - główne i główne pole bitwy tylko jakościową, która rośnie szybciej niż jakiejkolwiek obrony i ataku. Ponadto, jedynie w obecności tego unikalnego zjawiska oporności północy złości i absolutnej. Co czyni go powodując ciężkie obrażenia wroga, z prawie nie ma Patera.

Skald - plus to - posiadanie magii. Jego siła jest w walce nastrój i liczbę wojsk, które wzbogaca życie jako najlepszy lider, magii. Ma też moc zmartwychwstania i leczenia rannych.

Magus - ma również zdolność do magii - Rune. Postać ta nie opiera się na życie lub armii, ma nadzieję, tylko o mądrość i ogromny wpływ. Tylko dostępne mu umiejętność - wyższa magia i alchemia. Magus kierować taktyczne, przemyślane rozwiązania, aby zyskać sojuszników i osłabienie wrogów lub po prostu zmiażdżyć przeciwnika przepływ magii.

Kings Bounty gra jest ciekawa i wciągająca. Ale mężczyźni gracze będą mieli wizerunki bohaterów - Towarzysze, istniejących w celu ochrony bohatera - Walkirii. Tutaj można spotkać, a nawet gnomy, które będziesz chronionych. Będziesz na drodze do odwiedzenia rynków i sklepów, są to znaki, które nie są szczególnie wpływają na rozgrywkę.

Gra Kings Bounty w kierunku wzdłużnym, wysokiej jakości grafiki, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę niedawną serię gier. oferowane także muzyka, która tylko podkreśla charakter gry pomyślnie.

Można rozpocząć rozgrywkę. Bezbronnych ludzi, czekając manifestację swojej odwadze i pomocy. Dobra gra!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi