Korsarze III

Alternatywne nazwy: Korsarze III

Korsarze III - gra komputerowa z gatunku symulacji. Korsarze 3 gry jesteś zwolniony jako kontynuacja serii gier korsarzy. Opracowana i wydana przez rosyjską firmę Akella. Gra nie jest nowością, został wprowadzony na świat w 2005 roku. Ale o, jak wszystkie gry komputerowe i plusy, i, oczywiście, wady gry zdobył uznanie znaczną liczbę fanów. Gry Korsarze III została dodatkowo uzupełniona o kilka gier, a nie znacznie ulepszoną wersję dla lepszej jakości obrazu i bardziej interesującą historię.

Masz okazję przed meczem, jeśli nie jesteś fanem to, przeglądanie Internetu prezentowane korsarzy 3 filmy. Pamiętaj, aby dokładnie zapoznać się z przeglądem gry. Następnie można przejść do witryny, w której można pobrać korsarzy 3 i przejdź do morskich podróży.

Należy zauważyć, że rosyjski może zrobić całkiem fascynującą historię gry Corsair 3.

Gra jest przeznaczona do życia morskiego z Karaibów pielgrzymów, zwłaszcza głównych czarnych charakterów morze - piratów. Pierwsze poziomy w grze może wydaje ci się trochę nudne. Ale to tylko początek. Daje to możliwość nauki, zapoznania się z rozgrywki. Wszystko zaczyna się w poszukiwaniu skarbu swojego ojca. Wszystkie dane będą uczyć się od nieznajomego, który wprowadził kolejny z ojcem.

Tu są tylko dwie główne postacie. Ten brat i siostra

• Blaze;

• Beatrice.

Blaze - adoptowany syn, słynny pirat - podróżnik Nicholas Sharpe. Ten młody człowiek jest gotów, mądry, pełen sprytu i siły. Mimo, że entuzjazm dla znalezienia skarby nie miał silnie rozwinięte na górze.

Beatrice - porywający i beztroska dziewczyna, łamiąc wszystkie możliwe prawa do ziemi i wody. Dobre walki, zawsze z Tobą ostrze, które jest właścicielem zręcznie. Podejrzanie, ale jego drużyna nie da przestępstwa.

Wybierz swoją postać dla Ciebie. Oboje są pod kontrolą, wszyscy Corsairs 3 questy. Wybrać kraj, na stronie, która zabierze Cię do Anglii, Francji, Hiszpanii, Holandii i piratów. Dla wszystkich gry, można zmienić kierunek zwolenników, ale tylko obchodzi kiedy. Głównym realizować jedno główne zadanie w grze - do wygrania pierwszej wyspy archipelagu Karaibów i przejęcia wszystkie cztery kolonie kraje.

U psów 3 zwykle mają swoje własne, indywidualne, każdy walczące strony. I mają pewne różnice, odpowiednio towarzyszący flagę.

Grafika nie jest na najwyższym poziomie, ale ogólny obraz przedstawiony w przyzwoitej formie - jasne, piękna i ponętna. Ale ścieżka dźwiękowa w dużym poziomie. Wyraźnie podane wszystkie możliwe skutki.

Nie kilka komputerowe gry o piratach. Ale nadal warto zwrócić uwagę na ten przykład, ponieważ nie został wydany Amerykanom. Że po prostu nie spotkałem i nie wiem dokładnie odtworzyć.

Ponadto, nie zapomnij przesłać gry towarzyszy Corsair III, którzy lubią się bawić i nie tylko.

Pospiesz się na stronie internetowej, gdzie można kupić od razu, a raczej pobrać korsarzy gry 3.

Powodzenia na morze gameplay!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi