Korsarze: Miasto Abandoned Ships

Alternatywne nazwy: Korsarze: Miasto Abandoned Ships

Korsarze: City of Abandoned Ships - RPG gra komputerowa, symulator. Korsarze gry: City of Abandoned Ships opracowane i opublikowane przez Akella w rosyjskiej współpracy z brzegu morza. ru. Został wydany w ramach kontynuacji serii gier o życiu w dziczy piratów z Karaibów - Korsarze. Ta wersja jest polepszona jak to możliwe w tych częściach, które w pewnych powodów nie zostały usunięte na początku. Niektóre serie gier prezentowane są nie tylko dla naszych rodaków, a także odległych krajów.

Dla procesu gry, i ogólnie z fabułą, zalecamy widzisz reprezentowane w Internecie, Korsarze: Miasto Abandoned Ships wideo i przeczytać przeglądu. Następna będzie wizyta w miejscu, gdzie można grać w korsarzy: Miasto Abandoned Ships pobrać.

Twoja postać zostanie wybrany przez powściągliwość z trzech prezentowanych

• Piotr krwi;

• Ian Stacy;

• Diego Espinosa.

Peter Blood - lekarz, pojawił przejść najtrudniejsze testy. Ale z zamiarem zostania najlepszym morze wilk.

Yang Stacy - przedsiębiorca - oszustem. Służył jako najemnik w Europie. Karaiby w nadziei na zysk na handlu.

Diego Espinosa - w celu uznania najbogatszych wyrusza w podróż i przygody na Karaibach.

W porównaniu do pierwszej wersji, oto nowy bohater, lekarz - Piotr krwi. On pojawia się w celu wyleczenia pacjenta na posiadłości w Anglii. A potem angażuje się w całej głównej fabuły gry.

A główny wątek gry jest to, że trzeba przejść całą drogę w swoich korsarzy: Miasto Abandoned Ships questów i zadań. Odpowiednio otrzymać zachętę dla nich, w najlepszym przypadku, nowe lepsze statki.

W trakcie gry można wybrać jej części kraju będziesz się podczas przechodzenia z pracy na jego terytorium: Anglii, Francji, Hiszpanii i Holandii. Wszystkie te narody mają swoje własne cechy, które można spotkać w trakcie gry.

Została także zaktualizowana w korsarzy gry: City of Abandoned Ships broni. Usunięty z powodu złych gatunków, takich jak wydajność animacji kostkach dętych i pazury. Ale były szczegółowe i poprawa ruchu w walkach z niektórych broni.

Oczywiście, Korsarze gry: City of Abandoned Ships pieniędzy odgrywa ważną rolę. Ponieważ to Gold Rush wszystkich piratów na świecie. Nie skarb w grach tego gatunku nie jest miejsce, gdzie nie iść.

Gra City of Abandoned Ships, jak zostało powiedziane, jest najlepszym ulepszona wersja pierwszej wersji. Dotyczy to przede wszystkim obrazem graficznym. Po tym wszystkim, tutaj był przyjemny obraz, dzięki grafice i animacji, która jest na przyzwoitym poziomie. Brak zmiany plików dźwiękowych, dlatego, że był już na zadowalającym poziomie.

Tak więc warto spróbować swoich sił w pirackim waleczność na przykładzie rosyjskiego rzemiosła. Nie zapomnij poinformować swoich towarzyszy.

Już zaczęli szukać miejsca, gdzie można zagrać w City of Abandoned Ships ściągnąć? Odpowiedź brzmi: tak. Tak dobrze grasz!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi