Left 4 Dead

Alternatywne nazwy: Left 4 Dead

Gra Left 4 Dead to gra komputerowa multiplayer. Ta gra została zaprojektowana w stylu strzelca i zdarzeń zachodzących w niej w pierwszej osobie.

Podstawą gry akcji jest walka z ocalałych przed hordami zakażonych ludzi.

Pobierz Left 4 Dead może tylko tych dorosłych. Dla nieletnich użytkownikom dostęp do gry jest zamknięty.

Left 4 Dead wideo można znaleźć na oficjalnej stronie gry lub na youtube. W wideo ukazuje istotę gry, postacie są przedstawione i inne informacje na temat gry.

Gry Left 4 Dead PC można grać w trybie multiplayer i single player i co-op.

  1. W trybie Co-op. W tym trybie komendy reprezentowane grę mijania, ten tryb jest także szefem. Celem trybie współpracy - do przekazania jednego zespołu kampanii kilku (4) graczy. Twój zespół może walczyć z jednej do czterech osób. Gracze, że brakuje w grze, zamenivayutsya boty, które są kontrolowane przez komputer. Jednak w trakcie gry można dołączyć ludzkiego przeciwnika. Jeśli musisz na chwilę przerwać grę, to nie jest konieczne, aby wyjść z gry lub zapytać innych graczy czekać. Możesz przenieść zarządzanie jego bohater bot, bez obawy, że jego miejsce zajmie ktoś inny. Ponadto, kontrola jest przekazywana bot automatycznie jeśli w ciągu 25 sekund stoi.
  2. Tryb Single. Jest to tryb, w którym gracze inni przeżyli sterowany przez komputer. Boty (graczy komputerowych) za tobą, strzelać na zainfekowanych ludzi, uratować, pomóc i wyleczyć innym graczom Survivors, ale nie można otworzyć schroniska drzwi, włączyć "wydarzenie paniki" i przyczyny Hordy i zastosować broń do rzucania z powodu strategicznego zapasy. Również nie mogą korzystać z umiejętności taktyczne. W rzeczywistości, ten tryb jest kompletny prototyp trybie współpracy z jedną różnicą - że można grać tylko jeden, nikt inny nie będzie mógł się przyłączyć. Po śmierci swojego bohatera gra się kończy. Najlepiej zacząć od wprowadzenia Left 4 Dead z tego systemu.

W grze Left 4 Dead grać głównego bohatera będzie. Same znaki są podzielone na Ocalałych i zarażonych. Przez Ocalałych to:

1. William Overbeck jest stary weteran wojny w Wietnamie. On jest doświadczonym żołnierzem. W jednym czasie służył w specjalnej US Army.

2. Franciszek jest uparta i rowerzysta, który jest w pełni pokryte tatuażami. Nienawidzi prawie wszystko.

3. Zoe jest najbardziej atrakcyjna dziewczyna w grze. Ona jest córką bogatego człowieka. Jest ona dostępna na najwyższym poziomie z broni palnej.

4. Luis jest dział systemów mniejsze analityk. Ta postać ma zamiar przejść na emeryturę po wirus pojawił.

Infected - są ludzie, którzy ulegli wirusa.

4 Dead broni podzielonych na kilka rodzajów In-Game lewej:

  1. Broń metylu.
  2. broni palnej.

Każda postać wybiera rodzaj broni, który kocha najbardziej.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi