przestępców

Alternatywne nazwy: przestępców

Igra przestępców dynamiczna strzelanka. Przed grać przestępców, który stał się łakomym kąskiem dla fanów futurystycznych światach.

Na koniec lata 2017 roku firma planuje wydanie projektu, a gracze nie mogą się doczekać, aby móc grać w gry przestępców. A najbardziej hazard opieką pre-order, tutaj tylko dla komputerów i konsol do różnych warunków. Jednak liczba kopii dla pre-order na PS4 jest ograniczona do zaledwie 5000 egzemplarzy, więc lepiej spieszy.

Chto dotyczy zestawów przedmiotów, są takie same dla obu platform:

  • Para zestawy kart bohaterów każdą frakcję ekzemplyaru
  • Dnevnik Abaddon
  • Originalnaya osobisty pudełko z nomerom
  • Nakleyka Deadzo Elite przestępców naklejki i więcej otkrytka

Edinstvennaya cechą jest to, że opcja dla komputera przychodzi w postaci kodu cyfrowego Deluxe przeciwieństwie do publikacji dla PS4, które są rozprowadzane kopie fizyczne.

Nemnogo przykry fakt, że rosyjskojęzyczne, którzy chcą zapisać się w otwartym testów nie może tego zrobić, ponieważ w ich regionie produkt nie jest dostępny, jak donosi a komunikat pop-up. Ale nie smuć się, bo sama gra jest dostosowana do naszych graczy, a po prostu trzeba poczekać. Którzy doświadczyli zabawka byli zadowoleni, ale powiedział, że musi stale mieć się na baczności, ponieważ wszystko dzieje się zbyt szybko. Sytuacja zmienia się z błyskawicą, a piękno zmechanizowanego świata jest rozproszone od realizacji pilnych zadań.

O fabuła i reszta.

Prezhde niż przestępców grać, warto poznać historię. Imprezy odbywają się na naszej planecie, ale w odległej przyszłości. Wszystko zaczęło się z szybkim rozwojem technologii. Wydaje się, że jest to postęp, ale gdy coś poszło nie tak (jak zawsze), a cywilizacja upadła. Na wraku starego świata pojawiło się nowe pokolenie, bardziej zaawansowane. Ludzie nauczyli się żyć w przekształconym środowisku, a nawet zbudowali uaktualnioną cywilizację, jeszcze bardziej zaawansowaną.

Vnachale wydawało się, że życie zostało skorygowane i równowaga przywrócona. Czekasz na spektakularne bitwy z fantastycznych broni i pojazdów.

Periodicheski doda nowe funkcje, tryby oraz mapy i narzędzi można pleśń naklejek. Na przykład, Juggernaut'a szybko przywraca wypalonego paliwa jądrowego; Jeśli Omega jest w pełni naładowany, Gunslinger'a spowodowała wielkie szkody; Upiór cierpi mniej skuteczne i wręcz wybuchy bomb.

 

Zagraj także