The Legend of Heroes

Alternatywne nazwy:

Gra Legend of Heroes uratować świat.

iPlayer Legend of Heroes masywnie multiplayer cRPG, w którym bohater znajdzie się w pięknym świecie fantasy wypełnione przygody i niebezpieczeństwa, a także podróży do różnych miast z szybkimi przyjaciółmi. Gracz z jego charakteru długa droga, a jego celem będzie uratować świat wirtualny z okropnych czarnych charakterów i strasznych potworów i misji przynieść dobrobyt i spokój wirtualnego świata przez wiele wieków.

Niezwykłe przygody bohatera będzie silny i mądry, zdobywania doświadczenia i zdobyć sławę, doświadcza wielu prawdziwych przyjaciół, aby odbudować swoje własne miasto z pięknym zamku, a także w czasie wolnym od krwawych walkach z siłami zła mogą angażować się w rolnictwie.

Gra jest bardzo piękne, doskonale prześledzić jej grafiki, jaskrawe kolory i oczywiście gracze, zarządzanie. To jest ogromny plus dla darmowa gra na przeglądarkę, która nie będzie musiał pobrać program, ale można przejść na jednym koncie z różnych komputerów.   Aby dostać się do magicznego świata gry The Legend of Heroes rejestracji wymagane jest, dlatego tworzy obraz gry i zapisane wszystkie osiągnięcia z dodatkowymi wejściami. Można się zarejestrować na dwa sposoby, za pomocą serwisów społecznościowych lub adresów e-mail.

 

 

Cechy The Legend of Heroes

Rozpoczęcie gry The Legend of Heroes użytkownicy będą musieli określić charakter. Na wyższych poziomach, gracze będą mogli tworzyć inne znaki, ale jego autor dał do wyboru trzy klasy o różnych cech płciowych, musisz zdecydować się na jednym:

  • Strelok – zwinne, wytrzymałe, dokładne myśliwski, w stanie trafić wrogów z dużej odległości.
  • – Wojownik silny, dobrze chronione przez bohatera, jest idealnym miejscem na zwarciu.
  • – Magician Lord magicznych zaklęć i eliksirów. Jego cudowne moce może nie tylko zniszczyć wroga z daleka, ale także zniszczyć zespół wroga, a mimo to jest w stanie leczyć swoich towarzyszy do walki.

Chem w dużej liczbie walk zaangażowanych bohatera, tym bardziej przeżywa, pomaga mu rozwijać umiejętności.

W grze The Legend of Heroes może grać, walczyć z przeciwnikami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję i prawdziwych graczy aktualnie w sieci. Turowa system walki, użytkownik może wybrać taktykę, aby umieścić swoje postacie i towarzyszy na polu bitwy. Z mobów i bossów walce sam odbywa się automatycznie, ale walczy z prawdziwymi przeciwnikami pozwalają ingerować w trakcie bitwy.

Hero Miasto od samego początku całość zamknięta, stoi samotny zamek na skalistych zboczach gór i portal otwiera drogę do strefy bitwy. Nawet podczas szkolenia staje się dostępne kuźnię, jest to funkcja tworzenia i doskonalenia broni, to wymaga albo srebra, albo diamenty waluty gry, cenne narzędzia, które można kupić za prawdziwe pieniądze lub zarobić wykonując zadania. Im wyższa gracz postępuje przez poziomy, tym więcej możliwości otwiera i budynków. Ołtarz pozwala zatrudnić nowych bohaterów, obóz treningowy, aby były mocniejsze, a wszystkie rodzaje budownictwa podziemnego otwiera nowe drzwi do ogromnego świata gry.

Gra Legend of Heroes, pomimo faktu, że swobodny dostęp jest krótszy niż sześć miesięcy, zebrał mnóstwo fanów. Wewnątrz wirtualnym świecie, nie można walczyć tylko z prawdziwymi graczami, ale także zaprzyjaźnić się z nimi, rozmawiać i dołączyć do gildii. Gildia pomaga wytrzymać silny i przebiegły wroga i wygrać, gdzie sami nie da się zrobić.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi