Legendy Kung Fu

Alternatywne nazwy: Legendy Kung Fu

Legendy Kung Fu gry online - darmowy klient fantastyczne gry, zaprojektowane w duchu chińskiej cienkiej romansu. To świat, w którym status jest określony przez zdolność do opanowania starożytnych sztuk walki. Szacunek dla mieszkańców świata, zależy od zdolności do wykazania swoich umiejętności. Ponieważ każdy chce poprawić swoje umiejętności walki, Legends gry z Kung Fu oferuje szkolenia w różnych szkołach, które uczą się podstaw sztuk walki. Poza tym, nie jest wymagane, aby wejść i pozostać do końca tylko jeden z ośmiu szkół. Istnieje możliwość korzystania z wszystkich szkół jednocześnie. Najważniejsze, że udało się opanować techniki interakcji i nauczyli się, jak ich używać w sytuacjach, które wymagają. Jak szybko można nauczyć się strajki, bloki i zwody zależy od stopnia talentu i pomysłowości. Każdy, kto tu przychodzi z pragnienia sławy zatłoczone centrum ma szansę na sukces! Następnie należy oczekiwać wielkich rzeczy!

Aby pobrać bez problemów Legendy Kung Fu, sprawdź wcześniej według komputera w Minimalne wymagania systemowe: System operacyjny Windows XP / Windows Vista / Windows 7, procesor Pentium 4 2. 4GHz lub równoważne; GeForce6600 128MB karta graficzna lub odpowiednik, 1 GB pamięci RAM, wolne miejsce na dysku twardym diske10 GB; Internet przynajmniej 1 Mb / s.. Zanim pobierzesz klienta, musisz Legendy rejestracji kung fu. Załóż konto nie jest trudne. Musisz wypełnić kilka pól: nazwa użytkownika, hasło, wprowadź ponownie hasło. Sprawdź także w gry wymaga uznania swoją zgodę na projekt. Kwadratu odpowiedzialny za zapisanie się do newslettera, kleszcz jest domyślnie. Ponieważ zakłada się, że nikt nie przeszkadza, zawsze i wszędzie wiedzę.

Zagraj z legendami gry Kung Fu zacząć szkolenie w jednej ze szkół. Ale wtedy można dodać wiedzę oraz w innych szkołach, biorąc pod uwagę, że i automaty są również wybrane obszary. Są takie szkoły jak ratownicy, żebraków, Wudang, naukowców, Tan, pełne szczęścia, Emei, Shaolin. Z kolei każdy z nich zawiera trzy style. W sumie, można nauczyć się więcej niż 10.000 urządzeń. Jeśli tylko jesteś w stanie to wszystko przetrawić!

Poza tym, że postać będzie poprawić swoje umiejętności walki, aby wybrać i zawód. W tym numerze jeszcze demokratyczna. Podzielone zawód takie cztery rodzaje:

- Zawód górniczy (rolnik, rybak, górnik, itp. )

- Rękodzieło (kowal, krawiec, kucharz, itp. )

- "Kultury" (muzyk, kaligraf, itp. )

- "Miasto" (wróżki, żebrak).

Jeśli wcześniej wybrany zawód z jakiegoś powodu nie było jak, można go zmienić bez problemów.

Warto wspomnieć, że w Legendy Kung Fu znaków online są obdarzeni możliwością wykorzystania energii Qi, aby zaatakować wroga na odległość (bitwy bezstykowy), z użyciem broni, jak również możliwość zabezpieczenia się bez twojej obecności (sztucznej inteligencji). Na dostępnych broni, można powiedzieć, że zakres jest naprawdę imponujący arsenał. Dlaczego tylko tam! I klepki i miecze, a nauchaki i miecze i łańcuchy i wiele więcej. Ponadto, możliwe jest unowocześnienia istniejących broni. Z tego wszystkiego wynika, że ​​możliwość bohaterów są niemal nieograniczone! Dołożyć starań do poziomowania i wkrótce zbierać owoce swojej pracy!

Zagraj Legendy Kung Fu będziesz cieszyć doskonałe rozwinięte różne systemy. Po tym wszystkim, PvP, a system gospodarczy i społeczny szczegółowo przemyślane i wyważone. Plus ogromna różnorodność zadań, aby pomóc zrozumieć mechanikę gry, a zdobywając cenne rzeczy. Walki w grze jest jeden-na-jeden pomiędzy małymi grupami i masy. Wszystko to trzeba iść! Ale nie za nic, że są doskonalą swoje umiejętności w szkołach specjalnych! Życie społeczne daje użytkownikom radość komunikowania się ze sobą, możliwość wymiany darów i śmieszne ślubu, nawet jeśli masz szczęście, aby spotkać się z jego połowie. Ekonomia obejmuje transakcje i stosunków handlowych. Walutą w grze jest kruszony srebro lub litego srebra. Ale można kupić za prawdziwe złoto. Jego stosowanie daje pewne korzyści.

Początek Legendy Kung Fu grać teraz! Dlaczego warto umieścić taką ekscytujące doświadczenia na później? Historie elastyczności i dywersyfikacji zadowoli nawet najbardziej wymagających. Weź maksymalnie życia! Zapraszamy do gry!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi