Life Is Strange: Before the Storm

Alternatywne nazwy: Życie jest dziwną rzeczą: przed burzą

New Life Is Strange: Before the Storm.

graczy, którzy zagrali pięć odcinków "Life Is Strange" (Life is a amazing thing), wydanych w 2015 roku, z pewnością będzie zachwycona swoją historią. Oba produkty są wykonane w stylu kina interaktywnego, tylko deweloper się zmienił. Jeśli pierwsza część należy do francuskiej firmy Dontnod Entertainment, wtedy gra Life Is Strange: Before the Storm jest pomysłem Amerykanów reprezentowanych przez studio Deck Nine Games. Zabawka jest tworzona dla takich platform:

  • PlayStation 4
  • Microsoft Windows
  • Xbox One

Oprócz dewelopera, są inne istotne zmiany. Na przykład, zamiast pięciu odcinków, jak w pierwszej części, teraz są tylko trzy. Postać o imieniu Chloe mówiła innym głosem. Poprzednio została wyrażona przez Ashley Birch, która w tym przypadku postanowiła poświęcić się scenariuszowi. Ashley obiecała jednak, że aktorka, która oddała głos bohaterce, będzie trzymać się ramy obrazu.

O metamorfozach fabuły.

W tłumaczeniu nowa gra brzmi: "Życie jest dziwną rzeczą: przed burzą." Oznacza to, że autorzy przesyłają nas na trzy lata przed rozpoczęciem głównej opowieści. W tym czasie spotkała się Chloe Price, a potem zaprzyjaźniła się z Rachel Amber.

Rozpoczęcie gry Życie jest dziwne: Przed burzą zostaniesz wciągnięty w wir złożonych postaci. Dorastające dziewczyny są zawsze trudne do przetrwania w okresie dojrzewania i wydaje im się, że wszystko jest zbyt trudne, niejednoznaczne, sprzeczne. Szukają wsparcia ze strony przyjaciół i jedynego sposobu na pokonanie każdego dnia rzeczywistości, która ich spotkała.

Gdy niespodziewanie Rachel dowiedziała się, że jej rodzina od dawna zachowuje straszny sekret, to radykalnie zmieniło jej życie. Ciężkie myśli, ciosy losu, problemy innego poziomu mogą podważyć wiarę w dobro i ludzkość każdego. Szczególnie trudno im się oprzeć młodym ludziom. Tylko przyjaźń z Chloe pomaga dziewczynce poradzić sobie z sytuacją, choć sama musiała znosić wiele tragedii, takich jak śmierć ojca, utrata jej najlepszego przyjaciela i wiele innych wydarzeń. Wszystko to nie może być zawarte w jednej duszy i nie może się zepsuć. W porządku i są przyjaciele, aby wspierać się nawzajem w jak największym stopniu, zastępując jednocześnie delikatne, ale niezawodne ramię.

Download Life Is Strange: Before the Storm może być z września 2017. Jak powiedzieli autorzy projektu, ta gra wpływa na społeczne aspekty życia każdego z nas. Są chwile śmierci, utraty i cierpienia, ale negatyw jest równoważony przejawami szczerej przyjaźni, miłości i uczucia. Rozgrywka opiera się na jasnych emocjach i dlatego nie pozostawia obojętnym. Chloe pojawia się przed nami jako dość ostra i zdecydowana dziewczyna. Aby przekonać kogoś do działania w określony sposób, odwołuje się ona do potęgi argumentów, niekiedy doprawiając swoją wypowiedź ostrym słowem. Możesz to zobaczyć wkrótce, zaczynając grać Life Is Strange: Before the Storm. Podobnie jak w pierwszej części, istnieją questy z realizacją różnych zadań i zagadek. Biorąc udział w dialogu, można wybrać opcje replik odpowiedzi. W ten sposób rozwijasz alternatywne rzeczywistości, strzelając wydarzeniami wzdłuż jednej z możliwych ścieżek.

B Life Is Strange: Before the Storm zapewnia bonusowy odcinek "Farewell". W tym ostatnim czasie gracze będą mogli działać w imieniu bohaterki, Max Caulfield. Ci, którzy nie grali w pierwszej części, będą zainteresowani faktem, że jest to dziewczyna Chloe, z którą znała się przed spotkaniem z Rachel Amber. Max miał talent do zarządzania czasem, ale chcąc poprawić nieszczęścia z przeszłości, niemal zraniła teraźniejszość i przyszłość.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi