Life Is Strange: Przed Burzą

Alternatywne nazwy: Life - dziwna rzecz: Przed burzą

Nowa gra Życie jest dziwne: przed burzą.

  O fabule metamorfozy. "Oznacza to, że autorzy wysyłają nas na trzy lata przed rozpoczęciem głównej opowieści. Wtedy właśnie spotkała się Chloe Price, a potem zaprzyjaźniła się z Rachelą Amberem.

 

Podczas gry Life Is Strange: Przed Stormem zabierzesz się do wiru złożonych postaci. Młodzież w nastolatkach zawsze trudno jest doświadczyć okresu dorastania i uważają, że wszystko jest zbyt skomplikowane, niejasne i sprzeczne. Szukają poparcia od znajomych, a tylko dzięki temu potrafią przezwyciężyć codzienne fakty, które spoczywają na nich.

 

Kiedy Rachel nagle odkryła, że ​​jej rodzina miała straszną tajemnicę przez długi czas, radykalnie odwróciła życie. Ciężkie myśli, ciosy losu, kłopoty innego planu mogą podważać wiarę w dobro i ludzkość każdego. Szczególnie trudne jest konfrontowanie ich z młodymi ludźmi. Tylko przyjaźń z Chloe pomaga dziewczynie poradzić sobie z sytuacją, choć sama musiała znosić wiele tragedii, takich jak śmierć ojca, utrata najlepszej przyjaciółki i wiele innych wydarzeń. Wszystko to nie może być zawarte w jednej duszy i nie złamie. W tym celu są koleżanki, aby w jak największym stopniu wspierać się, zastępując delikatne, ale niezawodne ramię w tym samym czasie.

 

Download Życie jest dziwne: zanim burza będzie dostępna od września 2017. Jak twierdzili autorzy projektu, ta gra wpływa na społeczne aspekty życia każdego z nas. Są momenty śmierci, utracenia i cierpienia, ale negatywne kompensuje manifestacja szczerej przyjaźni, miłości i uczucia. Gra polega na żywych emocjach i dlatego nie pozostawia obojętności. Chloe pojawia się przed nami jako raczej ostra i zdecydowana dziewczyna.

V Życie jest dziwne: przed burzą jest dodatkowy odcinek"Farewell". W tym ostatnim czasie gracze będą mogli działać w imieniu bohaterki Max Caulfield.

 

Zagraj także