Liga w Internecie

Alternatywne nazwy: Liga w Internecie

Liga w Internecie - jest piłka nożna gry multiplayer z unikalnym 3 D grafiki, dzięki czemu można oglądać mecz lepszy niż w prawdziwym życiu.

Online League na żywo dla prawidłowego wyświetlania rozgrywki sprawia, że ​​następujące wymagania komputerowe przyszłego właściciela drużyny:

· Okna

· Szybki internet,

· Procesor: Pentium III 600 MHz lub [ _2_] powyżej

· Pamięć RAM 1 GB RAM

· Wideo: Zgodność DirectX 9. 0b lub OpenGL 1. 1. Równoważna karta grafiki 3D GeForce 32MB i wyżej

· Co najmniej 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym

· DirectX 9. 0C

· Flash Player 9. 0 i wyżej

· Przeglądarki najnowszą wersję - IE [ _2_], Opera, Google Chrome, Firefox z wsparcie th Java

Jeśli masz wątpliwości, czy należy do rejestracji League Online, będziesz miał możliwość przetestowania mecz i zrozumieć, czy pasuje do tej gry. Do tego trzeba pobrać klienta, program, który chcesz zainstalować na swoim komputerze.

Rejestracja Online League gra jest bardzo prosta. Przede wszystkim trzeba zebrać zespół zawodników z wprowadzone, a następnie wpisz:

· Hasło

· Hasło

· Elektroniczny adres poczty,

· Kod z obrazka.

Po potwierdzeniu i poczty, należy pobrać i zainstalować klienta gry, rejestracja League Online jest kompletna i można przejść bezpośrednio do gry.

Zaczynając grać w gry League Online, przejdź do polecenia menu. Najpierw trzeba dać mu nazwę, a następnie zdecydować, w jaki sposób kolory zostaną wykorzystane na mundury piłkarskich. Doświadczeni gracze powinni kupić kartę klubową - to tylko otwiera się w pełni możliwości, jakie istnieją w grze, w tym dostęp do wszystkich turniejów.

Liga na żywo gra ma kilka turniejów, w którym udział jest często zależne od umiejętności

· Powietrza Turniej , to walki drużynę bez przynależności klubowej;

· Grunty Turniej , w którym obejmuje wszystkich graczy do woli;

· Woda Turniej , który jest zamknięty dla tych, których ocena jest poniżej 1600;

· Ogień Turniej , dla których trzeba zdobyć 1900 punktów ratingowych;

· Golden League , który jest dostępny Tylko gracze, którzy osiągnęli poziom 40.

Gdy grasz online gry League na żywo, będziesz mieć mnóstwo sposobów, aby Twój zespół silniejszy. Najpierw trzeba przejść przez wszystkie mecze praktyki i uzyskać poziom piąty w grze. Tylko wtedy będzie dopuszczone do głównych turniejów. Jeśli uważasz, że masz wystarczająco dużo doświadczenia zdobyte w szkoleniu, to zawsze można nabyć w towarzyskim meczu, choć nie należy zapominać, że ocena jest ważna tylko wtedy, gdy udział w oficjalnych meczach.

Po drugie, będziesz mógł rozwijać swoje taktykę - atak i obrona, jak i każdego obywatela. Lub użyć taktyki trenera, który prowadzi swój zespół do zwycięstwa w prawdziwym życiu. Taktyka może być przełączony w czasie meczu.

Po trzecie, podczas gry w League Live, można, zarabianie pieniędzy, aby kupić zespół znanych zawodników, w tym bramkarza, jak i trenerów. Na naszych gier są gorące debaty, które gracze kupić lepiej.

Po czwarte, aby grać w League Live, absolutnie na szczycie, można kupić specjalne buty i inne "gadżety", które zwiększają wydajność i charakterystykę uczestników.

Twórcy gier Zespół regularnie prowadzi różne puchary i turnieje, w których można udowodnić, że zespół zasługuje nosić tytuł najlepiej. Dodatkowo można dołączyć do klanu, który pozwoli zespół do udziału w specjalnych bitew klanów.

Gra Liga na żywo został stworzony specjalnie dla fanów piłki nożnej, którzy wcześniej nie mieli okazji, aby umieścić swoją wiedzę na temat wygranej taktyki piłki nożnej.

 

Zagraj także