Światło z ciemności

Alternatywne nazwy: Światło z ciemności

Igra Światło of Darkness: ponadczasowe puteshestvie

Krugosvetnoe podróż daje rozkosz uznaniu niezwykłych tradycji kontemplacji i pięknem krajobrazu. Ale nawet taka podróż jest niczym w porównaniu z przesunięciem czasowym. firm oprogramowania 3Claw zdecydowali, że światło gra Ciemności będzie portal, który wyśle ​​gracza w jego najbardziej ekscytującą przygodę przez wieki i legend.

Geroy gra została przeklęta Demon cienia i zatrzymany w czasie. Ale nie może pozwolić łotr stonowane kontinuum czasoprzestrzeni, i chwycić za broń w celu zapobieżenia historię zmian i chaos, że planowany zamiatać w Demonie. On skacze z jednej epoki do drugiej, o długości 2000 lat, spotkanie z legendarnych osobistości:

  • Robin Gudom
  • Korolem Arturom
  • Zhannoy Dark
  • Volshebnikom Merlinom
  • Antichnym władca Julius Tsezarem

Syuzhet zapowiada się ekscytujący, a światło z ciemności zagrają naprawdę interesujące. Którzy nie chcą się komunikować z charyzmatycznych osobistości, które pozostawiły swój ślad w historii, oprócz jednocześnie ratować świat przed katastrofą? W czasie skoku znajdziesz unikalne artefakty, które pomogą w wykonywaniu misji. Na przykład, jest to realne, aby cebule Robin mistyczny miecz Arthur - Excalibur i magiczne personelu Merlina. Wystarczy wyobrazić sobie, jaką moc będzie w twoich rękach. Jeśli jest prawidłowo stosowane, to jest możliwe, aby powstrzymać najbardziej oczywistego zła.

Vybiraem obraz geroya

Dlya uczestniczyć w takim ekscytującą przygodę potrzebują światła rejestracji ciemności, a następnie przystąpić do badania kilku przedstawicieli klas postaci.

  • Voin. To prawdziwy czołg - pędzi do przodu i zmiecie przeciwnika z drogi. I nic dziwnego, ze takich niewiarygodnych rozmiarów miecza. On nie boi się upadku w walce, a taka odwaga daje mu siłę i przeraża wroga. Jego darem jest niezbędna w ataku wręcz, a także umiejętności obejmują: Bladestorm, luka, uderzył w światło.
  • Assasin również przylega od walce i uzbrojonych dwóch mieczy postrzępione. Jest urodzony zabójca szybki, zwinny, energiczny, nieuchwytny dla wroga. Jego umiejętności mirage śmierci, trąba powietrzna, cień tańcu.
  • Mag dany dar komunikowania się ze zwierzętami i umiejętnie zarządza elementy natury. On musi stale doskonalić znajomość tajemnic naturalnych elementów używać magii w całości. Jego możliwości obejmują: tornado, fala magii i eksterminacji. Aby pokonać wroga, aby zbliżyć się do niego nie jest to konieczne.

Eto aż wszystkie znaki wprowadzone w wyborze, ale jak gra będzie się rozwijać, jest nadzieja, że ​​większa różnorodność będzie w przyszłości.

Razvitie postacie i boi

V Światło ciemności obejść się bez stałej wydajności wzrośnie. Udział w walkach i zadań przyczyni się do wzrostu nie tylko cech osobistych, ale również otwiera drogę dla wielu zwierząt domowych i urządzeń (normalne, rzadkie, epickiej).

Prisutstvuet tutaj i możliwość walki PvE lub PvP. Ponadto wiele imprez odbędzie się w trybie automatycznym. Należy zostawić bohatera bez opieki na kilka minut, aby powrócić stwierdził, że musiał udać się do kilku miejscach i wypełnić kilka zadań. Aby przejąć kontrolę w swoich rękach, dołączyć do gildii i iść na arenę, gdzie popełnione najbardziej legendarnych wyczynów. Punktem kulminacyjnym zabawki można uznać za swego rodzaju odchylenia od zwykłego scenariusza - płci przeciwnej może swobodnie wejść do wirtualnego małżeństwa, i to nawet popierane premie.

 

Zagraj także