Światło ciemności

Alternatywne nazwy: Światło Ciemności

Światło Ciemności: Ponadczasowa Podróż

Wycieczka dookoła świata cieszy się z uznania niezwykłych tradycji narodów i kontemplacji piękna krajobrazu. Ale nawet taka podróż jest niczym w porównaniu z podróżowaniem w czasie. Twórcy 3Claw zdecydowali, że gra Light of Darkness będzie portalem, który wyśle ​​gracza do jego najbardziej ekscytującej przygody przez wieki i legendy.

Bohater gry został przeklęty przez Demona Cienia i utknął w czasie. Nie może jednak pozwolić złoczyńcy ujarzmić kontinuum czasoprzestrzennego i chwycić za broń, aby zapobiec zmianie historii i chaosu, który począł Demon. Skacze od jednej ery do drugiej, rozciąga się na 2000 lat, spotykając się z legendarnymi osobowościami:

  • Robin Hood
  • Z Arthur roll
  • Zhanna Dark
  • Magician Merlin
  • Antyczny władca Juliusz Cezar

Historia zapowiada się ekscytująco, a Light of Darkness będzie naprawdę interesującą grą. Kto nie chciałby komunikować się z charyzmatycznymi osobowościami, które odcisnęły piętno na historii, oprócz uratowania świata przed katastrofą po drodze? Podczas skoków tymczasowych znajdziesz unikatowe artefakty, które pomogą w wykonaniu misji. Na przykład całkiem możliwe jest uzyskanie łuku Robina, mistycznego miecza Arthura - Excalibura lub magicznego personelu Merlina. Wyobraź sobie, ile masz mocy w swoich rękach. Jeśli zastosujesz je poprawnie, możesz powstrzymać najbardziej oczywiste zło.

We wybieramy obraz bohatera

. Aby wziąć udział w tak ekscytującej przygodzie, potrzebna jest rejestracja Light of Darkness, po której przystępujemy do badania kilku przedstawicieli klas bohaterów.

  • Wojowników. To prawdziwy czołg - pędzący do przodu i zamiatający wroga ze ścieżki. I nic dziwnego, że miał taki niesamowity miecz. Nie boi się wpaść w bitwę, a taka odwaga daje mu siłę i budzi strach u wroga. Jego dar jest niezbędny w ataku w zwarciu, a umiejętności obejmują: wicher ostrzy, szczelinę, cios światła.
  • Assassin jest również bliskim wyznawcą i uzbrojony jest w dwa miecze ząbkowane. To urodzony zabójca szybki, zwinny, energiczny, nieuchwytny dla wroga. Jego umiejętności: miraż śmierci, trąba powietrzna, taniec cieni.
  • Mag jest obdarzony darem komunikacji ze zwierzętami i umiejętnie kontroluje elementy natury. Musi stale doskonalić znajomość tajników naturalnych elementów, aby w pełni zastosować magię. Jego umiejętności obejmują: tornado, falę magii i eksterminację. Aby pokonać wroga, zbliżanie się do niego nie jest konieczne.

To wciąż wszystkie postacie do wyboru, ale w miarę rozwoju gry można mieć nadzieję, że w przyszłości pojawi się więcej różnorodności.

rozwoju postaci i walk

B Light of Darkness nie może obejść się bez stałego wzrostu wydajności. Udział w bitwach i misjach przyczynia się do wzrostu nie tylko cech osobistych, ale także otwiera drogę do różnych zwierząt i sprzętu (normalnego, rzadkiego, epickiego). Bardzo ważne jest, aby gromadzić energię chrono w różnych wydarzeniach, aby następnie poprawić umiejętności bohatera i zdobyć użyteczny sprzęt.

Present tutaj i możliwość bitew PvE lub PvP. Ponadto wiele zdarzeń występuje w trybie automatycznym. Konieczne jest pozostawienie bohatera bez opieki przez kilka minut, kiedy wróci, okaże się, że udało mu się odwiedzić kilka miejsc i wykonać kilka zadań. Aby przejąć kontrolę, dołącz do gildii i udaj się na arenę, na której odbywają się najbardziej legendarne wyczyny. Punkt kulminacyjny zabawki można uznać za rodzaj odejścia od zwykłego scenariusza - płeć przeciwna może swobodnie zawierać się w wirtualnych małżeństwach, a to zachęca nawet do premii.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi