Lineage 2

Alternatywne nazwy: L 2

Prequel mln ulubiony RPG «Lineage» - gry online Lineage 2 dość szybko także zdobył przychylność gier. Oczywiście! Więcej znaków, więcej broni i zbroi, potworów i bossów, ulepszonej grafiki i zaktualizowane rozgrywki - w Lineage 2 on-line nie złapać się na myśli, że "to wszystko się stało."

Aby dać się wchłonąć to nowe i nieodkryte ten intrygujący świat, trzeba dostać się do konta. Zwracamy uwagę, że ofsayte Rejestracja online Lineage 2 nie przeprowadza się. Odbywa się to po stronie serwera, należy poprosić o pomoc w rejestracji "Lineage 2" i przedstawiony zostanie z listy serwerów (oficjalnych i nie naprawdę), które oferują usługi "Rejestracja w grze Lineage 2."

Więc, jeśli się zarejestrować i można grać w Lineage 2 Online gry, nadszedł czas, aby stworzyć swoją postać. Wyścigi w grze jest jeszcze pięć, ale zajęcia się bardziej - teraz jest osiem. Ale go w porządku. Zagraj w Lineage 2, co można w nich orków, jak ludzie (ludzie), krasnoludów, elfów ciemniejsze lub jaśniejsze. Wyścig ludzi, oczywiście, najbardziej numeryczne i oferował następujące klasy - Bitwa Magów nekromantów, przywoływaczy, lekarzy i pomocników. Przynajmniej liczbowo, ale najbardziej przydatne wyścig - gnomy. Są nieświadome sortuje zasoby, broń lub rzadkie artefakty, oczywiście, za pieniądze i podzielić się z wami. Istnieją dwie klasy - Rusznikarze i Poszukiwacze zasoby. Najsilniejsze rasy - Orkowie, którzy walczyli dla większości "doświadczonych" graczy Lineage, ma cztery klasy: niszczycieli Potężny Pana i wzywając do walki. Światło Elven race - wyścig piękne stworzenia. Ten elegancki, szybki i ciekawe postacie, są dość na tyle silny, aby przejść do wroga, ale ich pokojowy charakter generalnie sprzeciwia się przemocy. Zwykłą elfy wyścig gry Lineage 2 Online oferuje nam wybór siedmiu klas - Singing miecz rycerza ołtarza Zwykły biegacz Srebrny zaklęcia sierżant Hunter Singing wyroczni i Summoner. I wreszcie wygnany wyścig Mroczne Elfy czczą potężny i bezlitosny bogini Shilen jest tam sześć klas - Shillien Knight, Miecz Dancer, Ciemny Runner, rzucając zaklęcia i Petty Officer Ciemny Summoner Shillien Oracle.

Zdefiniowane w tym wielu bohaterów, ich cechy i umiejętności przed rozpoczęciem gry gry online Lineage 2, nie zapomnij, aby wymyślić imię swego bohatera, że ​​zasługuje, oraz do stworzenia portretu, dopasowując jego wyścig. I, oczywiście, piętro - nie ma żadnych ograniczeń dla kobiet, szanse dla wszystkich znaków są równe, niezależnie od płci. Patrząc w przyszłość, odsłonić trochę tajemnicę o wygląd Twojej postaci - w przyszłości będzie można zakupić specjalną miksturę, która może zmienić wygląd bohatera (ale tylko wygląd).

Niewątpliwie, Lineage 2 gra online, dla których nie szkoda rozstać się z ich rzeczywistością. Ten świat jest naprawdę chwyta - rozgrywki, zdjęcia, niesamowite umiejętności, broń, wyposażenie, zapasy. Nawiasem mówiąc, w odniesieniu do ostatnich trzech punktach - przybysz będzie miał tylko standard w swojej klasie broni i przedmiotów potrzebnych do poszukiwania (i sobie - pancerz na nim). W przyszłości, jak pompowanie bohatera, będziesz w stanie uzyskać go bardziej poważne amunicji. Koszt może zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie bronie, zbroje i inne przedmioty, takie jak biżuteria magiczne mają tzw Grady tobish poziomów dopuszczalnych, w którym mogą być one używane.

Oprócz wszystkich wyżej, chciałbym zrobić kilka dodatkowych akcentów, bez których grać Lineage 2 nie byłaby tak interesująca. Na przykład, dostępny do zrozumienia system karmy, lub klany fazie rozwoju (do 5 poziomów), lub ... Och, to trudno być obiektywnym w grze, która nie dokładnie oddychamy! Więc kończę z opus i proponuję, aby dowiedzieć się o wszystkim.

 

Zagraj także