Liga aniołów 2

Alternatywne nazwy: Liga aniołów 2

Igra League of Angels 2: trójwymiarowy piękno.

Esli jesteś wielbicielem pierwszej części opowieści fantastycznych, gra League of Angels 2 będzie można rozkoszować się nowych usprawnień:

  grafika
 • Trehmernaya, niesamowite dynamika i imponujące efekty specjalne.
 • Bolee 50-znakowy, gdzie wśród nowych znaków na pewno spotkać starych znajomych.
 • Strategia i taktyka
 • Razvivat wdrażają stała się jeszcze bardziej interesująca z nowymi funkcjami.
 • Esche duża jaskinia zamieszkana przez smoki, demonicznych stworzeń, gigantów i innych potworów.
 • Uchastie anioły w walce, ich pompowanie i zdolność do organizowania własnych lig.

Kak zobaczyć przeglądarki MMO produkt z krok po kroku działania gotowych na nowe wyzwania czekają na doświadczonych graczy, którzy są w pośpiechu, aby zagrać w grę League of Angels 2, starając się chronić to, co pozostało z dawnej świetności światowej. Stał się jeszcze gorzej, coraz więcej, a to może wygrać tylko razem.

Snova wojna.

Dazhe wśród reszty aniołów nie trwa wiecznie. Ponownie wrócił przeszłości różnice, zbuntował długotrwałych złych obudziło demony świata podziemnego. Piękne anioły: Athena, Moira i Fortuna założyli własną niezależną Brytania - unia zainicjowany, Cytadela i Królestwo nieśmiertelnych bogów.

Nikto nie wie, kiedy zapanuje pokój, ale każdy ma nadzieję, żyje do tej pory. W międzyczasie, konieczne jest, aby pozbierać się starożytnego artefaktu, ale do tego potrzebujemy nowego ligę aniołów.

Pervym ważnym krokiem będzie League Angels 2 rejestracji. Obok być miły wybór jego anioł z unikalnych cech. Będziesz mógł je stopniowo rozwijać i doskonalić, przynosząc nowe funkcje, gładzenia istniejących. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z instrukcjami, które korzystnie wpływają na przeżycie. Stopniowo, staniesz się tak silne, że mogą poradzić sobie z naprawdę niebezpiecznych wrogów.

Hotya wszystkim anielski ludność tego świata należą do różnych frakcji, to nie przeszkadza im przyłączyć się do ligi najlepszych rezultatów. Wspólnie można zwiedzić jaskinię zamieszkaną przez zdalny strasznych stworzeń, ich zabić i dostać zasłużoną nagrodę. Po poziom piętnasty będzie dostępna do bardziej prestiżowego lochu ze szczególnie cennych artefaktów i skarbów.

Bitvy i sprzęt.

Vy'll grać League of Angels 2, mając okazję odwiedzić PVP Arena do shlestnutsya z przeciwnikiem w pojedynku.

Dlya udane przejście misji wymaga dobry sprzęt, który jest podzielony na 4 rodzaj:

 • Epichnoe
 • Legendarnoe
 • Neobychnoe
 • Redkoe

Uluchshat może być naturalny lub przyspieszyć ten proces poprzez uciekanie się do pomocy waluty gry.

Povysit poziom bohatera w League Angels 2 iPlayer pomoże także biżuterii, akcesoriów i odzieży, które są przymocowane do skrzydeł i przybyszów. Przed clothe bohatera w innym kolorze, poznać wszystkie opcje. Należy również pamiętać, że stroje są podzielone na męskie i żeńskie. Stając się jednym z aniołów, stanie się bardziej dostępne, i ważne jest, aby nauczyć się korzystać z daru spadł.

 

Zagraj także