League of Angels 2

Alternatywne nazwy: League of Angels 2

League of Angels Gra 2: trójwymiarowe piękno.

Jeśli jesteś wielbicielem pierwszej części historii fantasy, gra League of Angels 2 zachwyci Cię nowymi ulepszeniami:

  • Trójwymiarowa grafika, niesamowita dynamika i imponujące efekty specjalne.
  • Więcej niż 50 postaci, gdzie wśród nowych bohaterów na pewno spotkasz starych znajomych.
  • Opracowanie strategii i stosowanie taktyk stało się jeszcze ciekawsze dzięki nowym funkcjom.
  • Więcej jeszcze lochów zamieszkałych przez smoki, demoniczne stwory, olbrzymy i inne potwory.
  • Aniołowie uczestniczą w bitwach, ich pompowaniu i umiejętności organizowania własnej ligi.

Jak widać, produkt oparty na przeglądarce MMO z krokowymi krokami jest gotowy na nowe wyzwania, czekając na doświadczonych graczy, którzy rzucają się do gry w League of Angels 2, próbując chronić to, co zostało z wielkości dawny świat.

Vas czeka na kolizję ze złem, ale doświadczenie, magia, broń i wściekłość pomogą pokonać wszystkich wrogów i walczyć z głównym bossem. Stał się jeszcze gorszy, większy i silniejszy, i można go pokonać tylko razem.

Znowu wojna.

Nawet wśród aniołów pokój nie trwa wiecznie. Stare nieporozumienia powróciły, stare zło zbuntowało się, przebudziły demony podziemia. Piękne anioły: Atena, Moira i Fortuna ustanowiły własne niezależne królestwa, Związek Inicjatów, Cytadelę Niebiańskich i Królestwo Nieśmiertelnych.

Nikt nie wie, kiedy nadejdzie pokój, ale każdy ma nadzieję, że dożyje do tego momentu. W międzyczasie musisz zebrać fragmenty starożytnego artefaktu, ale do tego potrzebujesz nowej Ligi Aniołów.

Pierwszym ważnym krokiem będzie rejestracja League of Angels 2. Następny jest przyjemny wybór Twojego anioła z unikalnymi cechami. Możesz stopniowo je rozwijać, ulepszać, wprowadzać nowe funkcje, doskonalić istniejące. Aby to zrobić, wykonaj zadania, które mają korzystny wpływ na doświadczenie. Stopniowo staniesz się tak silny, że możesz poradzić sobie z naprawdę niebezpiecznymi przeciwnikami.

Chociaż cała anielska populacja tego świata należy do różnych frakcji, nie przeszkadza im to w dołączaniu do lig, aby osiągnąć lepszy wynik. Razem możesz zwiedzić odległe jaskinie zamieszkałe przez przerażające stworzenia, zniszczyć je i otrzymać zasłużoną nagrodę. Po piętnastym poziomie będą dostępne bardziej prestiżowe lochy ze szczególnie cennymi artefaktami i skarbami.

bitew i sprzętu.

- Zagrasz w League of Angels 2, mając okazję odwiedzić PVP Arena, aby zderzyć się z przeciwnikiem w pojedynku. Jeśli pragniesz wrażeń i widowisk, zorganizuj masowy demontaż między grupami, a po osiągnięciu 20 poziomu uzyskasz prawo do tworzenia własnej gildii i organizowania masowych zbrodni w lochach.

Aby pomyślnie ukończyć misje, potrzebujesz dobrego sprzętu, który jest podzielony na 4 typy:

  • Epic
  • Legendary
  • Niezwykły
  • Raruj10006

Możesz go poprawić w naturalny sposób lub przyspieszyć proces, korzystając z pomocy waluty gry.

Poziom bohatera w grze iPlayer League of Angels 2 pomoże także w dekoracjach, akcesoriach i ubraniach, do których przymocowane są nowe skrzydła. Przed ubieraniem bohatera w inny strój, przestudiuj wszystkie jego opcje. Należy również pamiętać, że stroje są podzielone na kobiety i mężczyzn.

Kiedy wejdziesz w świat pełen magii, możesz spodziewać się niespodzianek, więc czy to dziwne? Stając się jednym z aniołów, będziesz bardzo dostępny i ważne jest, aby właściwie nauczyć się korzystać z upuszczonego prezentu. Twój anioł jest silny i wystarczająco zdolny, ale w gildii staje się jeszcze potężniejszy. A jeśli chcesz opuścić firmę, zawsze możesz to zrobić.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi