Loong Online

Alternatywne nazwy: Loong Online

Loong online (gry Loong Online) - darmowy multiplayer fabularna gra online, w której przebieg wydarzeń w starożytnych Chinach, potężny i majestatyczny moc. Obecnie gra jest w procesie lokalizacji i dostosowania do odbiorców europejskich i amerykańskich. Na pewno nie jest tajemnicą, że gry, w których badani ujawnione mitologii wschodniej, stopniowo zyskując pozycję i co roku stają się coraz bardziej. Ale bardzo zadowoleni, że gra online Loong - nie jest tylko na pokaz projekt komercyjny, ale prawdziwa istota, która jest wynikiem ciężkiej pracy wielu ludzi i zdobył zaufanie i wiarygodność w oczach wielu graczy na całym świecie.

Zarejestrowany w grze Loong Online zrozumiałe dla wszystkich i nie zajmuje wiele czasu. Wszystko, co musisz zrobić - aby wprowadzić nazwę konta, hasło, aby uzyskać dostęp do gry i adres e-mail. Następnie, w skrzynce pocztowej, otrzymasz powiadomienie o rejestracji Loong zakończone, a po pobraniu klienta gry, można od razu zacząć grać.

Teraz trochę o wymagania systemowe: Procesor - 1,5 GHz Pamięć RAM - 2 GB pamięci, karta graficzna z akceleratorem 3D 256 MB, 5 GB wolnego miejsca na twardym dysku, a system operacyjny Windows XP / 7. I oczywiście nie zapomnij, że komputer musi być podłączony do Internetu.

Okazało się, że bardzo mało gry mają wystarczająco duży budżet, ale Loong gra online, która może pochwalić się solidną inwestycję w jej rozwoju. A jeśli mówimy konkretnie, stworzenie gry spędził około dziesięciu mln dolarów. A kiedy bardziej zaznajomieni z tej gry, nie ma wątpliwości, co pieniądze zostały wydane, nie powstaje. Świetna grafika, bardzo ładne i płynne animacje, szczegółowe badania środowiska i diabelnie dobry scenariusz i fabuła, a także lokalizacja gry na ogromną liczbę różnych językach.

Edytor grywalne postacie, które udostępnia Loong online gra się na sumieniu, według naszego uznania, jest sześć kolorów włosów, pięć różnych rodzajów fryzur, pięć rodzajów gatunków i kształtów twarzy i kilka wariantów początkowych zestawów ubrań. Oczywiście wyjątkowość swojego charakteru gry bez wątpienia daje wiele tatuaże, blizny i kolczyki, i wszystko, co też będzie w stanie dostosować.

System klasy w grze w rzeczywistości brakuje, to zastąpiony podziałem specjalizacji posiadania broni: totem, harfy, kastety, a halabardy, łuk, miecz lub miecz. Po pierwsze, można stale zmieniać broń, ale wraz ze wzrostem zdolności do zmiany perosnazha arsenał będzie mniej, bo trzeba będzie poważnie zastanowić się, co oddział rozwijać broń. Gry Loong Online przyjemne i ciekawe, przy wsparciu wszystkich towarzyszy. Oblężenia, bitwy i walki klanów na arenie - ze znajomych do udziału w tych wszystkich wydarzeniach będzie o wiele bardziej interesujące.

W początkowej fazie gry, będąc w strefie dla początkujących, można będzie spotkać się z NPC, neblshoy przejść kurs i uzyskać ich pierwsze prawdziwe zadanie. Nie oszczędził deweloperów i już faworyta wszelkich większości gier automatycznego systemu nawigacji. Teraz, jeśli chcesz dostać się do jakiegoś punktu na ziemi, trzeba będzie wskaźnik myszy do miejsca na mapie i kliknąć na przycisk specjalny, wynik takich właśnie prostych działań prowadzonych twoja postać będzie tam sam. Zagraj w grę dzięki podobny system Loong będzie bardzo zadowolony.

Będziesz zadowolić wszystkich miłośników systemu bardzo zwierząt, zdolność do nabywania, że ​​dosłownie się po trzecim zadaniu. Zwierzę - nie tylko zabawka, ale prawdziwy asystent bitwa.

Evolve w grze nie jest tak trudne doświadczenie zdobyte łatwo, bo miejsca pracy są zawsze wystarczy, aby twoja postać jest stale rozwijane i zbadać nowe techniki i umiejętności.

Tak więc, podsumowując pod wszystkim powyżej, należy zauważyć, że w Loong Gra online będzie kochać tych, którzy wolą wybierać spośród gier interesujących i wysokiej jakości produktów w tym samym czasie.

 

Zagraj także