Lord of Ages

Alternatywne nazwy: Lord of Ages

Z czym kojarzy Ci developer Aeria Games? Dla wielu graczy, jest gwarancją niezawodności i jakości gry, która z pewnością spodoba się zrobić, aby spędzić dużo czasu z nią. Tak, gra Lord of Ages nie jest wyjątkiem. Istotą gry nie różni się zbytnio od innych strategii, ale realizacja i wykonanie to tak atrakcyjne, że po prostu nie mogę przestać na baczność. Rozgrywka jakość i ciekawa historia, łatwa obsługa i ładna grafika, nie jest to sekret udanego projektu on-line?

Lord of Ages w Internecie pomoże Ci odwiedzić dawne ziemie, mieszkańcy potrzebują mądrego i rozsądnego władcy. Być może to ty i stać się władcą tego? Od początku gry będzie należeć do małego obszaru, na którym można budować osiedla, domy, zamki, konstrukcja pracy. Twoim głównym celem jest poprawa ich trochę królestwo naprawdę królewskich rozmiarów. Frustrujące budynków i zwiększenia liczby mieszkańców. Uczyć się nowych technik walki, aby później włączyć je do niezwyciężonej siły militarnej. Ponieważ silniejsza twoja postać i twoja armia, więcej ziemi można uchwycić i większy obszar będzie pod kontrolą.

To jest typowa gra online, tak jak można sobie wyobrazić siebie w Panu rejestracji Ages trzeba do udanego początku rozgrywki. Choć na stronie gry, nie rosyjskich słów, żadnych rosyjskojęzycznej gracze będą w stanie zrozumieć, co robić, jak się zarejestrować i wypełnić formularz i będzie zajmować się podstawowymi zasadami i warunkami.

Aby rozpocząć rejestrację, naciśnij przycisk «Graj w darmowe», który znajduje się na dole strony głównej gry.

Zanim będzie można otworzyć na ekranie standardowego specjalny formularz do rejestracji, po którym można wypełnić, aby rozpocząć odtwarzanie Pana Wieków. Przeczytaj uważnie nazwy pól oraz system podpowiedzi i przemian wypełnić wszystkie pola. Musisz napisać swoją nazwę użytkownika i unikalnego hasła i musisz podać adres elektronicznej skrzynki pocztowej.

Jeśli jesteś przyzwyczajony do rejestracji konta za pomocą sieci społecznych i masz stronę na Facebooku, będzie można korzystać ze swoich danych autoryzacyjnych w tej grze. A jeśli jesteś już zarejestrowany przed co najmniej jednym z projektów Aeria, ale teraz można użyć wcześniej zapisane dane, przekazując rejestrację.

Przed rozpoczęciem gry Lord of Ages musisz wybrać kraj, na którego terytorium i będą rozwijać swoje królestwo. Może to być:

Bohemia.

Lombardia.

Saksonia.

Morawy.

Bawaria.

Turinzhiya.

Szwabia.

Każdy z obszarów charakteryzuje się specyficznym klimatem i topografii - wybrać to, co najbardziej spodoba.

Zjednoczyć klany i kolonie z innych stron, aby pokonać wroga. Wyślij swoje wojska na podbój dzikie terytoria. Więc obszar swego królestwa może znacznie zwiększyć. A najlepsze jest to, że Pan Wieków luz może być każdy!

 

Zagraj także