Lost Planet

Alternatywne nazwy: Lost Planet

Gra Lost Planet to gra komputerowa multiplayer. Ta gra została zaprojektowana w stylu strzelca i zdarzeń zachodzących w niej w pierwszej osobie.

Gra komputerowa Lost Planet można pobrać tylko tych dorosłych. Dla nieletnich użytkownikom dostęp do gry jest zamknięty. Pobierz Lost Planet Kontakty mogą być na każdym innym miejscu, które daje taką możliwość. Na przykład, może to być wykonane w potoku.

Masz niepowtarzalną okazję zobaczyć grę Lost Planet wideo. Może to być na oficjalnej stronie gry lub na youtube. W wideo ukazuje istotę gry, znaki są reprezentowane i inne ciekawe informacje na temat gry.

Lost Planet Ta opinia będzie wprowadzenie do wprowadzenia do gry. Dowiesz się o rozgrywkę, wymagań systemowych gry i głównych trybów gry.

Gra Lost Planet zawierać fascynujące najważniejszych walk z bossami, które występują w ekstremalnych miejscach. Masz możliwość, by kontrolować grę zmechanizowane zbroję.

Tutaj Odtwarzacz podlega straty energii cieplnej. Jest to spowodowane tym klimacie obszaru, w którym będzie mieć miejsce walka.

Jeśli stracisz wszystkie siły, jest to inny gracz będzie w stanie dać ci część swojej energii. Aby to zrobić, gra wykorzystuje nową broń, która pozwala graczom, aby utrzymać wszystkich przy życiu.

W grze Lost Planet gracze będą przyznawane punkty doświadczenia. Możesz zarobić więcej punktów podczas gry w doskonałym stylu i wykonać dodatkowe zadania w misji.

Po zakończeniu gry bez względu na poziom skomplikowania, można użyć znaku dla kampanii. Otrzymał swoje wyniki, masz możliwość korzystania w celu odblokowania stroje lub dokonania pełne dostosowanie charakteru.

Akcja rozgrywa się na E. N. III.

EDN III to planeta, na której występują wydarzenia w grze. To był cel, jak również próby kolonizacji przez ludzi, Ziemia stała się do zamieszkania.

Gra ma wiele Colonizations. Kolonizacja domu - 80 lat sądowa wieku.

Jest to pierwsza kolonizacja. Wybudowano wiele obiektów do obsługi ludności, w tym kilku miastach. Kolonizacja pojawił się sukces. Jednak, jak kolonia zaczęła rosnąć ludzie mają do czynienia z nową formą życia pozaziemskiego, znany jako Akrid.

Akrid były wyraźnie wrogie siły, ale koloniści nie mieli wystarczająco silne ramiona do walki Akrid. Zostali zmuszeni do wycofania się z E. N. III. Podczas walk, ludzkość odkryła nowy rodzaj źródła energii energii cieplnej w organach Akrid.

W grze Lost Planet można walczyć z różnych broni. Może to być

1. Nóż.

2. Broń palna.

3. Pistolety.

4. Strzelby.

5. Bieg snajper.

W Lost Planet gry można grać, jeśli komputer spełnia następujące wymagania:

1. Intel Core2 Duo - Procesor.

2. 1 GB - RAM.

3. 13 GB - HDD (dysk twardy).

Wejdź do świata Lost Planet!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi