Farmerama: Bunt Keledus

Alternatywne nazwy: Farmerama: Bunt Keledus

Farmerama: Bunt Keledus on-line - to darmowa gra MMORPG od twórców Przeznaczenie Rozwój . I gras Farmerama: Bunt Keledus Internecie ma niezaprzeczalne zalety w stosunku do innych gier tego gatunku, przede wszystkim są to znakomite grafiki, przyjazny dla użytkownika interfejs oraz doskonały system wdrożony PvP .

Zanim przejdziemy bezpośrednio do gry, należy się upewnić, czy ustawienia komputera w zależności od wymagań systemu i gry. O nlayn gry Farmerama: Bunt Keledus ma następujące minimalne wymagania systemowe:

- System operacyjny: Win dows XP / Vista / Siedem ,

- Procesor: 3. 0 GHz ,

- Pamięć: 1 GB ,

- Karta graficzna: nVidia 6800GT lub odpowiednik;

- Wolne miejsce na dysku twardym: 10 GB ,

- Połączenie z Internetem;

- DirectX 9. 0C.

Obowiązkowa akcja przed meczem jest p egistratsiya gry Farmerama: Bunt Keledus . Aby to zrobić, należy najpierw pobrać klienta gry. Jest to prawo na stronie gry, więc wybierając "Download" klienta możliwie bez poszukiwania ściągnąć go na swój komputer. Po pobraniu pliku, po prostu uruchom go (będzie nazywany Maestia_Installer. exe) i postępuj zgodnie z kreatora. Następna Farmerama: Bunt Keledus rejestracji online wymaga założenia konta. Aby utworzyć konto należy wybrać sekcję gry online "Zarejestruj się", gdzie należy wpisać następujące informacje o sobie:

- E-mail,

- Hasło,

- Hasło,

- Czy też trzeba przeczytać i zgodzić się na warunki Umowy, Umowy Licencyjnej Użytkownika, Oferta Kontraktu i gra regulaminu.

P egistratsiya Farmerama: Bunt Keledus nie zajmuje dużo czasu, pozostawiając go na grze zabawa.

Gracz ma możliwość i grata w gry Maestia: Rise of Keledus Internecie do jednej z dwóch frakcji:

- Straż jej superionic

- Keeper jej Wiedza.

Główna różnica pomiędzy grupami - to ich metody walki. Tak więc, Straż i superionic walczyć o zwycięstwo w jakikolwiek sposób jest to możliwe, przy użyciu "maestov" włącznie. Frakcja Keeper jej Wiedza Natomiast sam przekonany, że korzystanie z "maestov" może prowadzić do nowych kłopotów i nieszczęść. Dwie frakcje nie walczą ze sobą, ale ich związek i przyjaźń nie można nazwać.

Następnie musi wybrać gracza - klasę, którą jest. Są oferowane i grata w Maestia: Rise of Keledus jeden z czterech klas:

- Mag;

- Ranger;

- Wojownik;

- Kapłan.

Magee - bardzo potężne i niebezpieczne wrogów. Jako prawdziwi mistrzowie różnych aury i pentagramy, masters trucizny pioruna, lodu i ognia, mogą bardzo skutecznie walczyć z wrogami. Ich ataki są nie tylko bardzo skuteczny, ale także bardzo skuteczny: wiry błyszczące ogień świadomości błyskawicy tumanyan, olbrzymie bloki lodu, które spadają z nieba na wroga, spowalniając wrogów śniegowe Poison Arrows zapłonu i inne równie niebezpieczne zaklęcia. Wszystko to sugeruje, strach i panikę w szeregach wojsk wroga. Nie są pozbawione kreatorów i potężne aury ochronną, która pomaga sojuszników maga oprzeć różne trucizny, ognia, lodu i energii elektrycznej. Jeśli przyjazny charakter zostały nałożone jakieś zaklęcia, mag może je usunąć. Wszystkie te cechy sprawiają, że mag bardzo przydatne i skuteczne zawodnikiem w walkach, które między innymi, zwiększa zdolność aliantów.

Rangers mistrzowskie dowodzenia ich ciała i broni białej. Niewiele osób wie, wszystkie szczegóły przebrań tak dobry jak ranger. Z wielką siłą woli, może użyć go do zwolnienia z różnych czarów wroga, przed atakami fizycznymi i magicznymi zwiększyć własne wyjazdy prędkości przed wstrząsami, belek. Rangers zajmują znacznie więcej obrażeń podczas korzystania więzadeł strajków. Choć Rangers mają kilka ciosów znacznie trudniejsze niż inne klasy, ale efektywność ich znacznie wyższa. Stosowania więzadła należy kontrolować każdą chwilę, bo jeśli nie trafić w odpowiedni moment, cała kombinacja musi rozpocząć się od nowa. Z właściwym przebiegiem bitwy, można zadać takie ciężkie ciosy, z których razem będzie on po prostu drętwieją, że to ogromna zaleta w czasie, dzięki czemu można zdecydować o wyniku walki na rzecz ranger.

Warriors mogą wpływać na umysły potworów, zmuszając je do ataku wojownika, ochrona słabszych sojuszników. Dzięki swoim dużym doświadczeniem wojny, są w stanie wyliczyć kilka kroków przed wrogiem. Uzbrojony w miecz wojownika może stworzyć blisko ciebie zakres z ostrzem błyszczące, należących do wroga, który nie jest dobry. Krwawienie rany, które nawiedziło wojownik może zatrzymuje tylko duchowni.

W Maestia: Bunt Keledus grać dla duchownych - to znaczy być niezbędnym graczem na polu bitwy, jak wartość w walce jest trudne do przecenienia. Tylko duchowni mogą wskrzesić zmarłych sojuszników w walce. Graj jako duchowny nie musi bezmyślnie i proschityvaya kilka kroków naprzód, ponieważ decyzje te mogą zdecydować o wyniku meczu. Duchowny może przywrócić życie stopniowo lub sojuszników natychmiast powrócić pewną liczbę życia, kierując swoje działania w grupie zawodników lub konkretnego gracza.

I grata w gry on-line Maestia: Bunt Keledus questy potrzeby przekazywania i wykonywania różnych zadań, są w grze dużo i bardzo zróżnicowane

Farmerama: Bunt Keledus gry online też zadowolić graczy Ustaw Ustaw tryby PvE i PvP, i wiele innych niespodzianek.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi