Magicka Magicka Collection

Alternatywne nazwy: Magicka Magicka Collection

Procesor: Pentium 4/Athlon XP 2. 4 GHz

Pamięć RAM: 2 GB

Karta graficzna: GeForce 8800/Radeon X1900

Miejsce na dysku: 2 GB

Magicka Collection - kompletny zbiór wszystkich części popularnej gry komputerowej w stylu action-adventure. W grze fabuła opiera się na mitologii nordyckiej, gdzie można spotkać i wojowniczych bogów i mitycznych potworów i dużo wszystkiego. Magicka opowieść o walce jest czterech magów, którzy są w jednej ze starożytnych zamówień, zmaga się z potężnym czarnoksiężnik Grimnikom i jego hordy złych stworzeń. Podczas konfrontacji Cztery magowie wiedzą, że ja Grimnik tylko marionetką w rękach starożytnego demona Assatura, które od wieków walczy przeciwko ludzkości i będzie całkowicie zniszczyć Midgard. Uważni gracze często natknąć się na linki do innych projektów, gry, a nawet filmy. Więc tutaj będzie łatwo znaleźć żarty na tematy Warhammer lub Diablo, World of Warcraft czy Dungeon Keeper, więc nie tylko vstretyatsya wzmianki o Star Wars Adventures i Monty Pythona.

Gameplay

Przygoda gry Magicka Arcana utworzone izometryczny wykres, w którym gracz będzie jednym z czterech wielkich kreatorów przeciwnych Grimniku ciemnego maga i jego patrona jeszcze bardziej złośliwy demon Assaturu. Pojedyncze kampania zabaw składa się z 13 połączonych misji, niektóre z nich daje możliwość prowadzenia kilku znaki. Gry Magicka ma wyraźny podział pomiędzy klasami gracza i każdego z bohaterów ma w jego arsenale magicznej pracowników do tworzenia ogromnej liczby zaklęć, jak produkt będzie niezbędna w walce wręcz. Ponadto Magica umożliwiają wykorzystanie jako broni do walki wręcz i słynnego miecz Excalibur, zamkniętej przez wszystkich kanonów gatunku w kamieniu. Najbardziej interesujące jest to, że Magicka nie będzie odzyskać miecz "opakowania" i zacząć go używać jako potężny młot. W tej grze autorzy nie zatrzymał i dodał kolejne uzgadniania razy - M60 karabin maszynowy, który bohater może wymknąć się spod kontroli Grateful wieśniaków zapisywania swojej rodzinnej wsi.

Przedmioty

Gry Magicka, system gry, a owinięty wokół wielu podstawowych elementów magicznych. Te elementy Magica obfitują, tutaj znajdziemy ziemia, ogień, woda, zimno, życie, jak i energii elektrycznej, lasso, a nawet tarczę. Gry Magicka wykorzystuje ostatni element, nawet nie jest tak równych części świata gry, ale raczej jako część czarów ochronnych, przekształcając go w coś w rodzaju bariery, wzdłuż łuku gontów bohatera. W każdej części Magicka Collection przyjdzie i go za pomocą różnych zaklęć podstawowe elementy i ich połączenie przyniesie niesamowite wyniki.

 

Zagraj także