Magicka: Wizard Wars

Alternatywne nazwy: Magia

Magicka: Wizard Wars - zaktualizowany dynamiczny MOBA (PVP Arena), w którym działasz jako czarownik żywiołów. Ale najpierw wszystko.
Do gry potrzebujesz konta Steam, a także klienta gry. Użyj istniejącej, lub wymagana jest rejestracja Magicka: Wizard Wars. Dalej w wyrzutni Steam znajduje się nasza gra i pobierz ją.

Game Process

Od czasu gry magicznej w gatunku moba, musisz walczyć z innymi magami, takimi jak ty. W grze występują cztery rodzaje bitew:

 1. klasyczna arena (zdobywasz punkty odrodzenia, pozbawiasz przeciwnika punktów odrodzenia i wygrywasz, nie zapominając zabić wroga);
 2. zbierając dusze (niszcząc moby NPC na mapie, zbierając ich dusze, tym samym osłabiając obronę głównej figury wroga, po zebraniu 200 dusz przez twoją drużynę, biegnąc do posągu wroga i szybko go burząc - wygrałeś);
 3. dale (walka jeden na jednego z innym magiem - sprawdzenie sprawności manualnej i znajomość kombinacji elementów - najsilniejsze wygrane);
 4. sesji treningowej (doskonalisz swoje magiczne umiejętności na małej mapie).

proces walki

Ty - mag, który kontroluje żywioły:

 • wody
 • życie
 • shield
 • zimno
 • suwak
 • śmierć
 • land
 • ound

. To są twoje podstawowe umiejętności, które możesz łączyć, by atakować, bronić i narzucać ulepszenia twojej magii. Wszystko to dzieje się po naciśnięciu klawiszy przypisanych do każdego elementu. Tak więc tarcza + ziemia + ziemia da ci kamienny pancerz od obrażeń fizycznych i, na przykład, ogień + ziemia + ziemia - ognista kula z dużymi obrażeniami. Tarcza + śmierć - położy cztery bomby, które eksplodują w ciągu kilku sekund i powodują uszkodzenia w promieniu.

Uważaj, że podczas gry twoje umiejętności, zarówno atakowanie, jak i leczenie, będą wpływać zarówno na twoich sojuszników, jak i na wrogów - bądź ostrożny!

Zauważ, że każda magia ma swoją własną gałąź rozwojową (po każdej bitwie zdobywasz punkty i wydajesz je na umiejętności swojej postaci), każda gałąź daje bonusy do pewnego elementu i osłabia drugiego. Skorzystaj z tej wiedzy na polu bitwy, a będziesz trudniej wygrać.

Ultimate Skills

sztuk Każdy Magicka Magicka: Wizard Wars ma cztery podstawowe umiejętności, których odzyskanie po użyciu wymaga czasu. Dwie umiejętności, które dadzą siłę i dwie umiejętności, które spowodują wielkie obrażenia (w obszarze lub pojedynczym celu). W tym ostatnim przypadku szkoda może zostać nałożona na ciebie.

Mocowanie magik

Każdy magik ma sloty na ubrania, z których każda daje bonusy magii lub niektórym elementom. Właściwa kombinacja pozwoli ci na posiadanie jednego lub więcej elementów na 100 procent. Ale nie zapominaj, że ulepszając jeden element, osłabiasz innego. Magiczna broń - zadaje fizyczne obrażenia, a także ma fizyczną technikę walki (trzymając jednocześnie prawy przycisk). Każda broń ma tę technikę.

Kilka słów na koniec

Po zagraniu kilku godzin w grze Magicka: Wizard Wars, uświadamiasz sobie, że zabawka uzależnia. Dynamiczne bitwy dodają mu uroku (jedna walka trwa nie dłużej niż 20 minut). Pokorny zestaw magii w tym samym czasie okazuje się bardzo zróżnicowany iw każdej bitwie nauczysz się czegoś nowego. Jeśli jesteś fanem dynamicznych bitew, ta gra będzie wydawać się świeżym powietrzem wśród innych gier moba!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi