Manhunt

Alternatywne nazwy: Manhunt

Manhunt Gra jest niezwykła kontrowersyjna gra komputerowa. Ta gra została zaprojektowana w gatunku w gatunku stealth, działania, działania, które wydarzyły się w trzeciej osobie.

Gra komputerowa Manhunt można pobrać tylko tych dorosłych. Dla nieletnich użytkownikom dostęp do gry jest zamknięty. Manhant gry można pobrać w dowolnym innym miejscu, które daje taką możliwość. Na przykład, może to być wykonane w potoku.

Masz niepowtarzalną okazję zobaczyć Manhunt gier wideo. Można to zrobić na oficjalnej stronie gry lub na youtube. W wideo ukazuje podstawowe informacje o grze, znaki są reprezentowane, broń i wiele innych.

Pc Manhunt - to wyjątkowa gra z niesamowitych bohaterów. Z niektórych z nich można spotkać w tej recenzji:

1. James Earl Cash jest głównym bohaterem gry. Ten znak został skazany na śmierć przez wstrzyknięcie, ale został "uratowany". James poważny i ponury. On najlepiej może zabić wroga.

2. Lionel Starkweather \ Dyrektor jest głównym antagonistą w grze. Wyreżyserował z zawodu. Kiedyś bardzo znany, a teraz usunąć filmów nieprzyzwoitych. Monitoruje bohatera i informuje go, przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

3. Ramirez jest jednooki Hiszpanie. Jest liderem Dogs of War, a także asystent Starkweather. Używa brutalnej siły, zmuszając go słuchać gang. Jego broń - strzelba i karabin snajperski. Gotówka zabija go.

4. Piggs jeden z występów gry. Mieszka na poddaszu dyrektora. Nosi skórę i głowę młodego wieprza.

5. Tramp - jest znak, że jest zwykłym wózek. W jednym z rozdziałów Kash miał spędzić go w jakimś kierunku.

6. Reporter jest dziennikarz, który stara się rozwiązać sprawę Starkweather. Cache musi zabrać ją do mieszkania, w celu umożliwienia podjęcia dowody zbrodni Starkweather.

7. Gary Sheyffer jest szefem policji w Karser City. Postać ta jest podporządkowana Starkweather. Po zamachu na jego szefa, został oskarżony o korupcję.

8. Lider Cerberus Cerberus jest dowódca w trakcie gry, a także wysyła głównego bohatera w różnych miejscach. Został zabity przez bohatera.

9. Biały Królik jest człowiek ubrany w kostium królik. Ta postać Starvezera giermek. Jego broń - shotgun. Został zabity przez bohatera.

Manhant gra, która jest bogata przeciwnicy

1. Okapy są bandyci ulicy. Używali łomy, nietoperze, pałek.

2. Skórki są gangu skinheadów, która poluje na głównego bohatera.

3. Psy Wojny to grupa weteranów wojskowych, jak również profesjonalnych łowców nagród.

4. Czaszki jest grupa satanistów, którzy kładzie maskę i szaty z kapturami.

5. Dzieci upośledzonych umysłowo grubasy są z skłonności pedofilów. Noszą maski marionetką.

6. Zbiry to banda psychopatów, którzy cierpią z powodu choroby psychicznej.

7. Policja Carcer Miasto jest policja Carcer Miasto

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi