Efekt masowy

Alternatywne nazwy: Efekt masowy

Mass Effect - gra skazana na sukces. Jest wykonany w najlepszych tradycjach gatunku fantasy. Nawet pomimo pewnych podobieństw do KOTOR, projekt jest popularny. Ponadto twórcy po mistrzowsku ukryli plagiat pod nowym doskonałym silnikiem. Grafika w grze jest doskonała, walka i strzelanie są realistyczne, wszystkie podstawowe elementy gatunku są w pełni reprezentowane jednym słowem, nie ma na co narzekać graczy. Przed nami spotka się z głównym bohaterem, któremu towarzyszy para towarzyszy podróżujących po przestrzeniach międzygalaktycznych. Do dyspozycji twojej postaci będzie nowoczesny statek kosmiczny zwany Normandią.

B Mass Effect RS będziesz musiał spotkać się ze znanymi dylematami, bohater będzie musiał wybrać, do której strony, dobrej lub złej, dołączyć. Na konferencjach międzygalaktycznych decydowane są losy planet i całych galaktyk. Tak, wszystko jest zbyt poważne, ale co o tym myślisz?

Aby opowieść o twoim bohaterze została uznana za rozpoczętą, konieczne będzie przede wszystkim pobranie Mass Effect. Aby to zrobić, wystarczy znaleźć dystrybucję gry na jednym ze swoich ulubionych torrentów. Co więcej, wszystko na kciuku - najpierw wybierz osobowość swojej postaci, stwórz swoją unikalną biografię i możesz bezpiecznie wyruszyć w podróż. W zależności od tego, którą biografię chcesz wybrać, zmieni się okno dialogowe gry oraz liczba zadań. W Mass Effect postacie mogą należeć do różnych klas.

  • Psionik
  • Soldat
  • Technik

. Do wyboru jest także kilka klas mieszanych. Edytor postaci zajmuje od ciebie co najmniej pół godziny, ale jest tak dobrze zaprojektowany, że spędzony czas pozostanie niezauważony.

Misje

B Mass Effect pojawiają się znikąd. Twórcom udało się sprawić, że projekt był intrygujący, gdy wydaje się, że niemal wszystko będzie musiało być powiązane z graczem, fabuła nabiera takiego rozmachu, że nie da się oderwać oczu od gry. Po prostu nie możemy milczeć o tym, że w końcu znajdziesz prawdziwy hollywoodzki thriller akcji, nie mniej. Cóż, ogólnie zdałeś sobie sprawę, że musisz pobrać grę, nie możesz tego przegapić, prawda?

B Mass Effect broni bohaterów najnowocześniejszych i najpotężniejszych. Więc będzie całkiem łatwo poradzić sobie z obcymi wrogami. Jednak nie powinieneś się relaksować przed czasem, spróbuj przejść kilka misji na początek. Postacie będą mogły korzystać ze wszystkich technicznych zalet cywilizacji, co znacznie urozmaica grę i uczyni ją bardziej dynamiczną. Pomiędzy bitwami możesz wydawać rozkazy swoim sojusznikom, a także wyznaczać cele. To, że prawda jest najbardziej istotna, będzie tylko wtedy, gdy skonfrontuje się z doświadczonymi szefami, którzy otworzą się dla ciebie na wysokim poziomie złożoności.

Cóż, czy nie jesteś jeszcze gotowy na wypełnienie kolekcji swoich ulubionych gier nową kopią? Dla jasności sugerujemy zapoznanie się z ujęciem zwiastuna wideo do prezentacji Mass Effect, który szczegółowo opisuje wszystkie zalety projektu.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi