Mass Effect

Alternatywne nazwy: Mass Effect

Mass Effect - gra, która została skazana na sukces. Wykonana jest w najlepszych tradycji gatunku fantasy. Ponadto programiści mistrzowsku ukrytego plagiat pod nową wielką silnika. Grafika w grze jest doskonała, walki i strzelaniny są realistyczne, wszystkie podstawowe elementy tego gatunku występują w całości w jednym słowie, gracze skarżą się nie wiem co. Ahead spotka się z głównym bohaterem, któremu towarzyszy przez parę towarzyszy podróży w poprzek połacie przestrzeni międzygalaktycznej. Do dyspozycji swojej postaci będzie Starship mod o nazwie Normandia. Na konferencji międzygalaktycznych decydować o losie całych planet i galaktyk. Tak, wszystko zbyt poważnie, a dlaczego myślisz?

Chtoby historia bohaterów jest uruchomiona, konieczne będzie, przede wszystkim, Mass Effect download. W tym celu wystarczy, aby znaleźć dystrybucje gry na jednym z najbardziej popularnych torrentów. Ponadto, wszystkie z kciukiem - najpierw wybrać tożsamość swojego charakteru, zrobi jego wyjątkową biografię i może bezpiecznie jechać na wycieczkę. W zależności od rodzaju biografii wolisz wybrać zmieni dialogów gry, jak również liczby miejsc pracy. W Mass Effect znaków mogą należeć do różnych klas.

  • Psionik
  • Soldat
  • Tehnik

Krome wyboru kilka klas mieszanych. charakter redaktor zajmuje Ci pół godziny co najmniej, ale jest zaprojektowany tak skutecznie, że czas minie bez echa.

Misją

V Mass Effect pojawiają się znikąd. Twórcy udało się zrobić projekt intrygujące, gdy wydaje się, że prawie wszyscy mają związać z geymerstva fabuła nabiera takiej prędkości, że gra nie może oderwać wzroku. Po prostu nie mogę milczeć o tym, że w końcu jesteś w prawdziwym hollywoodzkim filmie akcji jest ostry, nie mniej. Cóż, w ogóle, można zrozumieć, że trzeba pobrać grę, ty też nie można pominąć tego, prawda?

V Mass Effect bronie bohaterów najbardziej nowoczesne i wydajne. Postacie będą mogły korzystać ze wszystkich zalet technicznych cywilizacji, które w znacznym stopniu dywersyfikacji grę i uczynić go bardziej dynamiczny. Co prawda jest najbardziej istotne jest, gdy do czynienia z prawdziwym schwytanych matek, które będą otwarte dla Ciebie na wyższych poziomach trudności tylko.

 

Zagraj także