Master of Orion

Alternatywne nazwy:

Igra Master of Orion. Conquer gwiazd panowanie nad wszechświatem.

Master of Orion Wargaming wspaniałą strategię masywnie multiplayer z piękną grafiką i wielką fabuła opracowana. Charakterystyczną cechą jest fakt, że wszystkie znaki gry wyraził popularnych aktorów filmowych. Po przejściu przez kilka pokoleń rozbudowę i stał się popularny od pierwszego wydania, autorzy najnowszej wersji samych siebie, tworząc świat 3D i wielu jego mieszkańców.

Igra Master of Orion 2016 umożliwia graczom zdominować przestrzeń, by podbić świat, handel i zjednoczyć się z innymi dla dobra własnej rasy, rządzić w rozległym wszechświecie i ustanowienie porządku w nim. Będąc w takiej kolejności, cała planeta, gracze będą mogli poszerzyć swoje wpływy w wielu innych, włączenie ich do własnej galaktyki. Rozwój nauki i techniki pozwoli zbudować niezwyciężoną flotę przestrzeń, rozwój przemysłu i doprowadzić gospodarkę do najwyższego poziomu. Wygranie dostanie związki zniszczyć inne narody, stając się jedną rasę we wszechświecie, lub otrzyma tak duży wpływ, że będzie królować.

Razrabotchiki zaoferować graczom wybór jedenastu wyścigach, różnią się one nie tylko w wyglądzie, ale także kultury, historii i cywilizacji. Każdy naród ma własną konstytucję, mocne i słabe strony, ale bez wątpienia, wszystkie z nich będą musiały walczyć o dominację we wszechświecie. Aby przyłączyć się do fantastycznego świata Master of Orion to trzeba pobrać program, ponieważ jest grą klienta. Dopiero po instalacji programu na twardym dysku komputera graczy będzie mógł wybrać osoby, dla których będą walczyć i którzy powierzają swoje życie jako mądry władca.

Novshestva w Master of Orion gry.

Minimalnye wymagania systemowe dla komputera powinna być co najmniej dwa gigabajty pamięci RAM, 15 GB wolnego miejsca na dysku twardym i procesor dwurdzeniowy, tylko na takim urządzeniu można pobrać Game Master of Orion. Vindovs systemu operacyjnego, z siódmej wersji i powyżej. Deweloperzy oferują fanom kosmicznych bitwach kilka wydań gry, wersja kolekcjonerska, zacząć tworzyć własne galaktyka może być dziś, daje prawo do wcześniejszego dostępu, a nawet niektóre z przywilejów, takich jak:

  • Vse wersja oryginalnych gier;
  • Edinstvennuyu rasy niedostępne dla innych graczy o nazwie Terran;
  • Rezhim, przekształcając nowoczesne statki modelowane w grafice 3D w postaci pikseli, dla miłośników stylu retro,
  • Grafichesky album;
  • Originalny soundtrack orkiestrowych wydajność.

Igrokam skłonni czekać na standardowej edycji gry Master of Orion w 2016 roku będzie musiał ustąpić w rozwoju pierwszych graczy czekać pewną ilość czasu przed rozpoczęciem projektu w domenie publicznej.

na ścieżkę rozwoju

Kakoy nie wybrałby odtwarzacz był od pierwszego dnia dostosowanie zasobów produkcyjnych, ich w grze 4, są kredyty, waluty gry, badań i produkcji żywności. Wystarczy zbudować silną gospodarkę własną galaktykę, użytkownik zaczyna tworzyć floty kosmicznej i podbijać inne planety, rozszerzając strefę wpływów. Aby rozwinąć kolonię może nie tylko przejęcie kontroli i uczynienie go mieszkalne inne planety posiadają satelity pozwala zbudować silną obronę. Udane handlowym, silne więzi dyplomatyczne i wygranie wojny, to co przyniesie całkowitą dominację Game Master of Orion.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi