Średniowieczny Online

Alternatywne nazwy: Średniowieczny

Medieval Online gry - fantastyczna strategia klient multiplayer, który rozwija się w przeszłość owiana legendą. Ci są transportowane do XII wieku i weź udział w bitwach, które mają na celu uchwycić jak najwięcej ziemi średniowiecznego królestwa, gdzie dopiero co ucichła krwawe krucjaty. Bogactwo nie może się zbyt mądrze, osłabienie stanu wojny bratobójczej. Rzeczywiście, zamiast może łaskawie dzielić władzę i pracować razem, aby zrozumieć ekonomię władzy, co potężny i niezwyciężony. Ale każdy myśli o sobie. Więc i dostania się do środowiska, tak osoby samolubne mają prawo do swing prawo i spróbować wziąć kawałek się więcej. Oczywiście, sam nie wiele osiągnąć. Po tym wszystkim, najbardziej znaczący redystrybucja ziemi występuje podczas gwałtownych wojen klanowych. Więc szukać sojuszników - i wiele więcej! Będzie w stanie udowodnić, że zasługują na to, aby być władcą!

Aby grać w gry Medieval Online , będzie potrzebne połączenie z Internetem i komputer o następującej konfiguracji: System operacyjny Okna 7, Okna [ _1_] Vista , Okna XP ; 1.4 GHz, karta graficzna z 128 MB, 512 MB pamięci RAM i 100 MB dysku twardego. Pobierz Medieval będzie po utworzeniu konta. Medieval Online rejestracja jest bardzo prosta: aby wprowadzić login, hasło i ponoć przemyślane adres e-mail. Po uruchomieniu gry, trzeba będzie stworzyć bohatera.

Znaki, które uda Ci się podzielić na dwie kategorie: Główny bohater i najemników. Możesz wybrać, co będzie waszym przywódcą, nie mówiąc już oddział najemników utworzonych stopniowo i może pomieścić wojowników z różnych specjalności. Generalnie w Medieval Online trzech klas. Różnią się one nie tylko umiejętności i charakter, ale również broń. Tak kirasjerów wolą nosić ciężkie zbroje i tarcze, co pozwala im nie bać napięty starcia z wrogiem. Ponadto, są one odporne i dla każdego z drużyny są pierwszymi obrońcami. Marines też nie boją się walki w pobliżu, które mogą posiadać różne rodzaje broni. Choć ich obrona jest słabsza niż w przypadku mężczyzn w ramiona, ale ich wytrwałość i siłę z ponad zrekompensować. Ale trzecia klasa, strzały, przynieść odłączania korzyści tylko z daleka. Korzystają one łuki, kusze i oszczepy. Robiąc to bardzo sprytnie. Tak więc, mimo bardzo słabą obronę, może spowodować uszkodzenie wroga dosłownie nieodwracalne. Drodzy dowódcy, należy pamiętać, że zebranie drużyny do nadchodzącej walki, należy upewnić się, że różne żołnierzy weszła w jej skład. W ten sposób można zapewnić sukces!

Przy okazji, jeśli główny bohater należący do niektórych klas i wybiera tę szczególną klasę specjalizacji, to nie znaczy, że inne specjalizacje zostaną zamknięte na stałe. Zmienić zawód i spróbować swoich sił w zupełnie inna może być pierwszym wyborem. Należy jednak ostrzec, aby nie skakać z jednej specjalności do drugiej, nie naprawdę opanowali żadnego z nich. Po tym wszystkim, jak to mówią dwa króliki nie mają czasu, a jeśli nie wyczerpały potencjał tego samego zawodu, to najlepiej, aby nie spieszyć się do drugiego. Tylko spójność i dokładność w końcu dać pożądanego rezultatu. Więc być mądry, jeśli chcesz podbić królestwo!

Gra Medieval otwiera zawrotnym perspektyw i jeśli uważnie pompowana przez dwóch gałęzi rozwoju - czyli Sztuka dowódcy i wojskowymi - które naprawdę mogą stać się niezwyciężony. I mądrze utworzony oddział 16 najemników będzie realne wsparcie w tej bezlitosnej wojnie. Nie zapominaj, że znak jest podzielone na kilka typów, i poprawić ich potrzeby na raz. Tak, trzeba zwrócić uwagę na następujące parametry:

- Podstawowe parametry (pancerz, zdrowie, energia);

- Cechy fizyczne (siła, zwinność, wytrzymałość)

- Cechy psychiczne (odwaga, inteligencja, dokładność);

- Specyfikacja (szybkość ataku, prędkość ruchu, wykresy, Gotowe).

Victory, który czeka na Ciebie, przyniesie doświadczenie i okularów, przede wszystkim - nauczyć się ich używać mądrze. Ponadto, po uruchomieniu Medieval grać, trzeba zapisać w grze waluty. Pieniądze są potrzebne nie tylko na zakup urządzeń, ale także na wynagrodzenia najemników. W przeciwnym razie, kto będzie chciał ryzykować dla dobra swoich ambicji życiowych, ale nadal wolne. Dostarczenie wszystkich niezbędnych żołnierzy. Spróbuj do czasu zapewnienia im nowych broni, jak tylko stanie się ona dostępna - i będą gotowe do pracy dla Ciebie na skraju świata.

Ponadto, grać Medieval Online trzeba pilnować sprzętu. Raz zauważyłem, że broń wymaga naprawy, nie należy opóźniać tę sprawę w nieskończoność. W przeciwnym razie na ogół tracą słusznie.

Gra Medieval 2 ciekawe i wypełnione wielu szczegółów, ale z tym samym łatwe do zarządzania. Menu główne składa się z tych sekcji, jak koszary, informacje na temat charakteru, rozwoju drzewa, magazynu i plecak, drzewa drużyny rynku rekrutacji, sklep, strony. Będziesz zawsze na miejscu, co jest bardzo wygodne, ponieważ chaos nie sprzyja realizacji planów.

Gra Medieval pewnością daje wiele miłych chwil i stanie się nieodłączną częścią Twojego wolnego czasu! Wypróbuj go - i przekonaj się sam!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi