Medieval 2: Total War

Alternatywne nazwy: Medieval 2: Total War

Medieval 2: Total War - gra komputerowa, turowa walka. Gry Medieval 2: Total War reprezentatywne gry przez kolejnych jeden po Medieval: Total War. Tak jak w przypadku poprzednich gier z serii, a tej opcji nie jest wystarczająco dużo fanów na całym świecie. Tylko rozwój naszych opowieści o was, tutaj się taką samą zmianę w imprezach: odkrycie prochu, inwazji innych osiedli i wszelkiego rodzaju innych wielkich wydarzeń.

O największych serii gier, więc idealnie dopasowane strategicznie i ekonomicznie idealne, można mówić i mówić bez końca. Po tym wszystkim, to jest naprawdę dobry projekt. Firma Creative Assembly nie jest dużo zmian złożył szereg poprzednie gry Rome: Total War, a wynik był gra Medival 2 Total War. To tylko prawdziwi fani, lub tych, którzy grali w drugiej serii gier, zrozumieć, że znaczące zmiany, co się stało.

Lepiej koszt próby odtworzenia się i wyciągać wnioski. Najpierw musimy ściągnąć Medieval 2: Total War, wszystkie niezbędne programu komputerowego do skoku. Ale najpierw, radzimy przeglądać Medieval 2: screeny i filmy Total War i przeczytać nasze rzeczy, choć twórcy przemyślane opcję dla początkujących - proces uczenia się. Być może do konsternacji rzemieślników - gra edukacyjna obowiązkowe przejście.

Tak jak w poprzedniej serii grać Medieval 2: Total War weźmiesz jedną z partii rządzących. Tutaj istnieje dwadzieścia jeden odłam, z których tylko siedemnaście grają, a tylko pięć początkowo dostępne są dla początkujących:

• Królestwo Anglii;

• Brytania Francja;

• Świętego Cesarstwa Rzymskiego,

• Republika Wenecji

• Królestwo Hiszpanii.

Królestwo Anglii - przedstawiciele różnych elitarnych łuczników i silnej piechoty. Za niewielką JavaScript opcji kawalerii.

Królestwo Francji - ma armii zawodowej, żandarmów, ciężką kawalerię.

Święte Cesarstwo Rzymskie - wszystkie cechy silnej armii, ale nie w okresie późniejszym.

Republika Wenecji - z obecności słabej kawalerii i piechoty Marines mają najsilniejszą i milicję.

Królestwo Hiszpanii - ma silny i profesjonalny kawalerii, piechoty, armii i marynarki.

Aby uzyskać dodatkowe gry był zależny od wyboru frakcji. Więc zwrócić uwagę na to. Należy jako najlepszy lider inwestować tak wiele wysiłku, i gra na mapach wojskowych poza jego domu i wyposażenie i ochronę majątku.

Tutaj jest głównym celem religii. Dokładamy wszelkich starań, że będzie papież wiedział o komplementy. I że niewierzący szybko usuwane z gry.

Gra Medieval 2: Total War wita gotowi i chętni, aby wygrać cały budowanie strategicznego i ekonomicznego punktu widzenia działania bojowe. Gra nie pozostawia obojętnym i przyciągają wysokiej jakości grafiki. Muzyka wydaje się znajome, ponieważ nie wiele przeniósł ponieważ ostatnia wersja zmienia grę.

To kosztuje tylko znaleźć miejsce i grę Medival 2 Total War pobrania. I trzeba podbić świat swoje mocne i talentów. Grasz dobrze!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi