Metal Gear Rising: Revengeance

Alternatywne nazwy: Metal Gear Rising: Revengeance

Metal Gear Rising: Revengeance grę, która wyszła 19. 02. 2013 I wydania gry na PC trwało prawie rok do 09. 01. 2014 gdy parowa. Nowy biegów gra Metal, który został opracowany przez firmy Platinum Games, który jest autorem jednej z najlepszych Slashers dzisiaj. Ponadto został stworzony we współpracy z Kojima Productions. W efekcie otrzymujemy grę komputerową, która niszczy wszystkie znane kanony Slashers i wprowadza nowy wielowarstwowy system walki. Jeśli chcesz przeczytać online Metal Gear Rising: przegląd Revengeance, to nie jest tylko, aby zobaczyć widok na krytykę, że Metal Gear Rising: Revengeance - jest nie tylko niewiarygodnie strome działania w fantastycznym uniwersum, ale sequel duchu wszystkich zapisanych gier sposób i długie dialogi kodek, a także znane postacie i podpowiedzi z oryginalnej serii. Wystarczy Revengeance - jest spin-off, jeśli nie jesteś w określonych warunkach - na przykład, co to znaczy oddział z głównej fabuły z jego niepowtarzalnym stylu.

Mechanika gry opiera się na dwóch filarach. "Pierwszy wieloryb" - fabuła i produkcja ", drugi wieloryb" - on Slashers stylu Bayonett. Główny bohater ma zwykle wachlarz ataków oraz tzw Tryb wycieraczki. Pociągnięciem za spust, gracz ma swój charakter w tym trybie, a natychmiast wokół niego spowalnia czas i Raiden pojawia się pole manewru.

Powiedz mi, w każdej innej grze komputerowej, można uruchomić swobodnie na pionowych ścianach gigantycznych wieżowców i pędzi prosto na ciebie rakiet, a nawet wyrzeźbić wrogów, helikoptery i gigantyczne roboty na kawałki? Po tym wszystkim, jako broń w grze nie kibermechi, katany i wszelkiego rodzaju różnych ostrza. Tylko Metal Gear Rising: Revengeance szt.

Można użyć kilkanaście broni. Wszelkie bohater broń palna z naszej gry nie zauważył.

Oprócz zwykłych reżim ataków ma miecz, który może być kontrolowany dzięki strajków prawy drążek. W tym trybie natarcia jest bardziej szkodliwa. Jeśli tryb, vobodnom z kont z wrogami, otrzymasz Punkty "zandatsu" co w języku japońskim oznacza "wyciąć i wziąć." Te punkty są bardzo ważne, ponieważ pozwalają one odzyskać nie tylko zdrowie, ale również skala mieczem wolnego, usuwanie płynów z martwych cyborgi kolce. W dodatku do Metal Gear Rising: Revengeance komputer ma podwójne maczetę, które są połączone przez rodzaj nożyczek. Tak więc, można je ładować i będą zdjąć zbroję z wielkich wrogów. Istnieje również bardzo rzadko broni gier o nazwie Sai, który wygląda jak mały sztylet Trident i może ciągnąć się do wroga, a następnie unieruchomić przeciwnika wyładowania elektrycznego. Poza tym, broń, która odnosi się do średniej, mają szereg ataków combo z zestawem przydatnych funkcji.

Jeśli jeszcze nie zdecydował, czy jesteś Metal Gear Rising: Revengeance pobrania, wtedy radzimy zwrócić Internecie Metal Gear Rising: Revengeance wideo, widząc, że będzie łatwiej podjąć decyzję. W wielu filmów można zobaczyć bitwy z bossami. I Metal Gear Rising: szefowie Revengeance również niezwykle jakościowo przez Platinum Games. Co więcej, po walkach z szefem Raiden dostaje nową broń o wielkiej niszczycielskiej mocy i niewiarygodną szybkością, a także inne unikalne cechy.

Odwiedź stronę oficjalną gry, pobierz grę i czerpać przyjemność z nim. Powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi