Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain

Alternatywne nazwy: MGS 5 The Phantom Pain

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain: Wąż powraca.

Kiedy w 2012 roku ogłoszono grę Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain, reprezentował ją Dick Moby Studio, którego wciąż nie znano. Jednak fani szybko złapali połączenie z poprzednią serią Metal Gear, a Joakim Mogren (Joakim - z anime Kojima) - reżyser studia, potwierdził, że nowa część jest naturalną kontynuacją poprzednich opowiadań.

1. 03 2015, Kojima Productions uruchomiła zegar na swojej stronie internetowej, a 4 marca pojawił się informacyjny film z komunikatem, że Metal Gear Solid 5 Phantom Pain można pobrać 1. 09 2015 dla popularnych platform:

 • PC (Windows)
 • PS3
 • One Xbox
 • PS4
 • Xbox 360

Gra rozgrywa się w nieco zapomnianym gatunku akcji podstępnej, gdzie działania polegają na niedostrzegalnym ruchu postaci w przestrzeni. Jego zadaniem nie jest wykrycie, a on się chowa, cienie biegną od deski do deski, a jednocześnie tak cicho jak to możliwe, niszcząc wrogów, starając się ich nie odkryć, aby nie zawieść misji.

. Odtąd w grach często wolą działać bardziej arogancko, otwarcie i wyzywająco, zmuszając bohatera do podporządkowania się zasadom realizmu i wykonywania niesamowitych sztuczek podczas strzelaniny. Rzadko używano skradania. Niewiele produktów można przypisać temu gatunkowi, a Metal Gear jest jednym z niewielu, które z powodzeniem rozwijają go.

Charakterystyka świata Metal Gear.

Wielu udało się pobrać Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain, dowiedzieli się, że akcja toczyła się w okresie, gdy w Angoli szalała wojna secesyjna na granicy z Zairem, aw Afganistanie oddziały radzieckie brały udział w działaniach wojennych.

Dziesiąty odcinek Metal Gear był pierwszym z otwartym światem, w którym bohater może poruszać się tak, jak mu się podoba. To prawda, że ​​jest pewne ograniczenie, gdy postać jest zajęta wykonywaniem misji.

postaci węża, nagle obudził się z dziewięcioletniej śpiączki w brytyjskiej bazie wojskowej na Cyprze. Od tego momentu Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain na PC wysyła go na nowe testy, hojnie rozdając ciosy losu i wylewając kłujące kule, jakby żądając zwrotu przysługi za tak wiele ofiarowanych lat niezakłóconego snu.

kupców XOF zdawało się o tym wiedzieć i czekał dwa tygodnie, dając czas Wężowi na odzyskanie sił, a następnie zaatakował szpital, zabijając nie tylko personel, ale także pacjentów. Snake chciał również uszyć firmę, ale interweniował pacjent, który przeżył, Ishmael. Razem próbując uciec ze szpitala, zostają zaatakowani przez Płonącego Człowieka, wyreżyserowanego przez psychikę Trzeciego Dziecka. Przejęli karetkę, ale znaleźli się w wypadku i budząc się, Snake widzi, że Ishmael zniknął, ale prześladowcy wrócili. Potem odbywa się spotkanie z Ocelotem, pomagające Snake'owi uciec, ale to dopiero początek, a przed nami jeszcze wiele pogoni i spotkań.

Gra jest niezwykle realistyczna i piękna, z dobrze zbalansowanym systemem sterowania, i która zdecydowała się kupić Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain z pewnością nie pożałuje przejęcia, zwłaszcza, że ​​zawiera wersję rosyjską.

wymagań systemowych.

Site MGS5 phantom pain opublikował informacje z minimalnymi i zalecanymi wymaganiami systemowymi, które sprawiają, że proces gry jest wygodny. Wystarczająco minimalna, aby rozpocząć grę, ale im wyższa wydajność, tym lepiej.

 • ОС: tylko 64-bit / Windows 7/8/10
 • Procesor: Intel Core i5-4460 (3. 40 GHz). Ale lepiej: Core i7-4790 (3. 60 GHz)
 • OP: 4 GB pamięci RAM (lepiej 4 GB pamięci RAM i więcej)
 • Karta wideo
 • : NVIDIA GeForce GTX 650 (2 GB). Lepsze: NVIDIA GeForce GTX 760 * DirectX 11
 • Miejsce: 28 GB.
 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi