Metal War Online

Alternatywne nazwy: Metal War Online

Gry online Metal Wojna Online - sesjami klient gry online, która przenosi graczy w globalnym konflikcie w Sci- Ustawienie Internetu. Ten świat przyszłości, w którym wydarzenia wojnie szalejącej w dziedzinie zasobów niezbędnych do żadnego innego celu, aby stworzyć sztuczną krew. To może cię zaskoczyć i zapytać dlaczego go potrzebuję? Fakt, że syntetyczna krew ma szczególne właściwości i bardzo inną jakość niż naturalny. Wszystko zaczęło się od niepozornej lokalnego konfliktu między dwoma korporacjami. Ale konfrontacja dwóch tytanów, z których nikt nie chciał przegapić smaczny kąsek, szybko wymknął się spod kontroli. Wydarzenia militarne, takie jak pożar, z przerażającą prędkością rozprzestrzenia na całym świecie, jednocześnie z udziałem wielu uczestników. Organizacja najemników interweniował i sytuacja pogarsza skrajności. Nikt nie wie, jaki będzie wynik tego masowego uboju, ale mają prawo do udziału kogokolwiek.

Aby grać w gry Metal Wojna Online , należy pobrać i zainstalować klienta. Aby to zrobić, komputer musi spełniać następujące minimalne wymagania systemowe:

- Zainstalowany system operacyjny Windows 7 / Vista / XP SP3;

- Procesor Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon X2 64 3. 0 GHz

- Karty 512 MB NVIDIA GeForce 9500GT / ATI Radeon HD 3450

- 2 GB pamięci RAM i 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Pobierz klienta, zanim Metal Wojna Online rejestracji. Załóż konto w następujący sposób: Wprowadzony adres e-mail, hasło (powtórzenie), nick i znaki z obrazka. Dołącz do gry Metal Wojna Online - jest to wniosek rodzaju na zaproszenie, aby wejść do gry. Ponieważ gra Metal Wojna Online teraz jest zamknięte testy alfa, to otrzyma list e-mail i podać żądany dostęp .

Będziesz pierwszy raz w metropoliach Australii, i gdzie będą walczyć na swój sposób. Należy wybrać stronę, do której można dołączyć. Ale to nie znaczy, że musimy ślubowanie wierności i struktury nie mogą być zmieniane. Ci może Metal War Online grać w składu Globalne zasoby sieciowe lub Morgan Industries. Pierwszy to organizacja handlowa nowego typu. Wyłączne prawo do kopalń rzadkich actinolites odmian w Australii - atutem, a jego wydajność, organizacja zamierza nikogo. Drugi - wiodącym producentem metali, materiałów kompozytowych i syntetycznych. Ta międzynarodowa korporacja, której historia sięga 1903 roku. Skala produkcji i sukcesy badawcze i rozwojowe członków organizacji zwiększyła zaufanie, że mają pełne prawo do posiadania cennych zasobów. Kto wie, może nie byłoby spotkania pomiędzy nimi, jeśli nie został opracowany w 2005 roku przez prof Beloyartseva "błękitnej krwi." Ale to, co się stało, co się stało. A teraz do przydatnych właściwościach popularnego substytut ludzkiej krwi, wielu dzielnych ludzi, gotowy do zakwestionowania nikogo. I jeśli zgadzasz się przeciąć gardło jego wrogów, i dochodzić swoich praw?

Zagraj Metal Wojna Online Będziesz przy użyciu techniki z czterech klas. Specjalizujemy się na sztucznej inteligencji, napaści, artylerii i naprawy. Opancerzone pojazdy szturmowe (BSHM) stanowią główną siłę militarną. Są uzbrojeni i stanie zniszczyć wszystko na swojej drodze. Transfer Inżynieria Support (klasa) posiada wiele funkcji. Ten remont na polu bitwy i instalacji pól minowych i tworzenia zakłóceń elektromagnetycznych. Najmniejsze pojazdy bojowe rozpoznawcze (BRM) są w obliczu takiej pracy jako inteligencji, z powodzeniem radzą sobie z niczym, ze względu na wysokie i zwrotność. Telefonu kompleksy artylerii (IAC), wręcz przeciwnie, większość z nich jest ogromny. Są one w stanie wyeliminować strukturę gruntu i wyrządzić szkody, nawet z dużej odległości. Wszystko to przyczyni się jednostki bojowe nie wygrać bitwę i osiągnąć pożądany.

Mapa gry Metal Wojna Online do drugiej - "Baza na pustyni" i "Australijskie miasta" ;. W tych strefach wojennych i aktualnych wydarzeń rozgrywających wirtualną wojnę. Gracze mogą złapać oddech w specjalnych hangarach. Są one zaprojektowane tak, aby go gdzie perekentovatsya między walk, pojazdów bojowych i naprawić na zakup sprzętu do poprawy.

Jeśli twoje serce tęskni za przygodą i przyszłość nęci jego nieodkryte, MWO gry - dokładnie to, czego potrzebujesz! Deweloperzy próbowali uniemożliwić użytkownikom zawiedliśmy i obiecał wkrótce proszę o nowe części gry. Dołącz już teraz! Udane i przyjemna gra!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi