Metin2

Alternatywne nazwy: Metin2

W Metin2 gry jest zalecany dla tych, którzy chcą zanurzyć się w świat orientalnych fantazji. Tu można zanurzyć się w niesamowitą przygodę, stać się mistrzem sztuk walki i ocalić świat przed siłami ciemności.

Aby grać w Metin2 najpierw musisz być przekazywane Rejestracja Metin2.

: Aby to zrobić

1. Wpisz swój nowy pseudonim (login).

2. Adres e-mail

3. Potwierdzić akceptację ogólnych warunków gry.

4. Kilka minut później, masz e-mail zostanie wysłany list z administracji. Postępując zgodnie z instrukcjami na piśmie, można aktywować swoje konto w grze jako prezent.

Po zakończeniu gry rejestracja Metin2 Metin2 gra online będzie wymagać bezpośredniej instalacji na komputerze.

: Aby to zrobić

1) Pobierz klienta gry (znajdziesz go w "Downloads" na stronie gry)

2) Uruchom pobrany plik i gry online Metin2 zaczyna zainstalować na swoim komputerze.

3) Nie zapomnij podać lokalizację na komputerze, który będzie gościć w grze online Metin2.

Po zainstalowaniu gry na pulpicie pojawi się ikona .. Metin2 Również w menu Start skrót zostanie utworzony, aby wejść do gry. Kliknięcie na jedną z tych ikon zabierze Cię do świata Metin2 Internecie. Regularnie będą również automatycznie aktualizować grę, która nie zajmie Ci dużo czasu. Metin2 online gry, jego instalacja i rejestracja Metin2 testowany całkowicie za darmo.

Po tym, trzeba będzie wypełnić dane swojego konta w grze i wybrać serwer do gry. Stworzyłeś postać może grać tylko na tym serwerze. Aby grać na innym serwerze, stworzyć nową postać.

Podczas tworzenia postaci musisz wybrać swoją przyszłą specjalizację w grach. Zagraj w gry online Metin2 Zapraszamy do takich klas bohaterów Wojownik Ninja Szaman Sura.

Wojownik. W ciężkiej zbroi i ciężkich umiejętnie posiadających maczetami, Warriors są mistrzami walki wręcz. Ponadto, nie należy się martwić o ich fizycznej siły i męstwa. Rozwijanie tej klasy znaków można się nauczyć w posiadanie dwuręczne topory i halabardy, lub polegać na połączeniu klasycznej bitwy - miecz i tarczę.

Ninja. To jest profesjonalny zabójca. Oni nie mają sobie równych w zdolności do zasadzki. W walce, używać sztylety i łuk. Na tej podstawie opiera się na szybkości i zręczności.

Shaman. Wykorzystywane w walce i zaklęć. Najlepszym podejściem do wspierania innych żołnierzy. Szaman korzysta z uzdrawiających zaklęć i czarów, które zwiększają atak i obronę.

Sura. To wojownicy, którzy oszukani CIEMNY. Dzięki tej udanej walki w zwarciu, mogą atakować wroga na magię na odległość. Wzmacniają one także narzędzie czarów siebie.

Zagraj Metin2 gra online, trzeba będzie, wybierając jedną z trzech lokalizacji (imperia).

Shinzo Imperium. To południowa imperium, która specjalizuje się w handlu. Wybór obszaru do jego wprowadzenia, Twoje główne zadania stopi ochronę i rozwój szlaków handlowych.

Jinno. Znajduje się na wschodzie kontynentu. Imperium to zostało założone przez klasy wojskowej starego imperium. W związku z tym, jest bardzo agresywny w stosunku do innych.

Hundzho Imperium. Znajduje się w zachodniej części kontynentu. To imperium rządzone przez przywódców religijnych. Bo może to być uznane za magiczne stolicą kontynentu.

Gry Metin2 dosłownie uderzając w jej kreację w stylu i atmosferze wschodniej fantazji sztuk walki. Jesteś zmęczony klasycznej walki mieczem i łuk? Rozwijać swoją postać i używać jako broni pozornie łagodnych dzwony i fanów. Więc idź naprzód! Doskonalić swoje umiejętności w chwale imperium!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi