Metro: Exodus

Alternatywne nazwy: metro Exodus

 

Ukrainian developer 4A Games, seria gier sensacyjnych"Metro 2033", które zainspirowały ich powieści D. Glukhovsky, nadal cieszy fanów nowymi wersjami. Game Metro: Exodus obfituje w ciemne krajobrazy otwartej przestrzeni i lochów. Ich zdaniem wciąż można zacząć życie od zera, ale przed nami wiele przeszkód i niebezpieczeństw. Bloch przyznał, że w studio to projekt jest najbardziej ambitny ze wszystkich, z którymi musiała się zmierzyć.

 

Zainspirowani programiści projektu STALKER z ​​ich postapokaliptycznym światem. Stworzyli oni pomysł jako podstawę, stworzyli poziomy liniowe i ogromne obszary otwarte. Również wraz z już znaną mechaniką działań zauważalne są znaczące zmiany, które wprowadzą także nowy strumień wrażeń do procesu gry.

 

W tym, co słychać z jego słów i zapowiedzi, możemy stwierdzić, że produkt okazał się naprawdę fajny i pobrać Metro: Exodus warto. Wcześniej bohaterowie zbliżyli się do zniszczonego metra w Moskwie, teraz zdecydowali się wydostać, co spowoduje stałą zmianę scenerii. Krajobraz jest bardzo zróżnicowany, a wydarzenie obejmuje rok, co obejmuje zmianę pogody, pór roku, porę dnia i zwierząt. Starając się przeżyć, bohaterowie zawsze muszą być na straży, trzymając cały świat w locie. W tym celu dokładnie zbadaj tematy wokół, aby nie tracić niczego użytecznego. Nawet kilka wkładów do maszyny może uratować życie i nie powinno się zaniedbywać.

 

Start w Metro: gra Exodus, przygotuj się, wydarzenia szybko się rozwijają, a gracze potrzebują dobrej reakcji, zdolności podejmowania szybkich decyzji. Jako główni wrogowie są zwierzęta, które straciły dawny urok.

 

Podczas metra: gracze Exodus muszą przejść przez wiele questów, rozwiązywać zagadki, walczyć z wrogiem. Zbierając przedmioty, mogą być użyte w pewnych sytuacjach, jednakże jest to naturalna praktyka. Nadszedł czas na rozpoznanie zniszczonej ziemi i spróbować znaleźć miejsce, w którym życie odrodzi się. Czy go dostaną bohaterowie? Na pewno, tak, bo wtedy są bohaterami. Właśnie po tym, jaka będzie ich cena, a kiedy to nastąpi...

 

Zagraj także