Metro: Exodus

Alternatywne nazwy: Metro Exodus

Metro Gra: Exodus część wszechświata Metro 2033.

Ukraińska firma deweloperska 4A Games, rewelacyjna seria gier "Metro 2033", które zainspirowały powieści D. Glukhovsky, nadal zachwyca fanów nowych wydawnictw. Na rok 2018 planowane jest wydanie epickiej strzelanki od osoby prowadzącej, która będzie zawierała wszystkie elementy horroru i akcji ukrycia. Metro: Exodus jest pełen mrocznych krajobrazów otwartej przestrzeni i lochów. Możesz grać na platformach:

  • Windows
  • PlayStation 4
  • PlayStation 3
  • Xbox One

Russia po wojnie nuklearnej.

Kataklizm jądrowy wydarzył się w 2013 r. I doprowadził do katastrofalnych konsekwencji, choć całkiem spodziewany. Teraz jest rok 2036, a całe terytorium Federacji Rosyjskiej to dzikie nieużytki zamieszkałe przez okropnych mutantów.

Głównym bohaterem jest nadal Artem, ale teraz ma żonę, Annę, z którą jesteś już zaznajomiony zarówno z wersją literacką, jak i poprzednią serią gier. Poza tym wciąż istnieją ocaleni i wspólnie modyfikują lokomotywę Aurora, aby utorować drogę na wschód. Ich zdaniem, jest to, że nadal można rozpocząć życie od zera, ale przed nami wiele przeszkód i niebezpieczeństw.

Gdy na wystawie pokazywano E3, ogłaszając, że będzie można dość szybko zagrać w Metro: Exodus, dla wielu stało się to prawdziwą niespodzianką i muszę przyznać, że było całkiem przyjemne. Sam film przyciągnął uwagę zwykłych graczy, krytyków i dziennikarzy. Został nazwany najbardziej ekscytującym i najlepszym ze wszystkich prezentowanych przyczep, a wielu twierdziło, że dla nich ta gra była najbardziej oczekiwana. Zainspirowany wsparciem producenta wykonawczego D. Bloch przyznał, że dla studia ten projekt jest najbardziej ambitny ze wszystkiego, co musiała zrobić.

Zainspirowani przez twórców gry projektowej STALKER ze swoim postapokaliptycznym światem. Podejmując ideę jako podstawę, stworzyli poziomy liniowe i rozległe otwarte przestrzenie. Ponadto, wraz z już znaną mechaniką działania, zauważalne będą znaczące zmiany, które również wprowadzą do gry nowy strumień doznań.

Z tego, co wiadomo z jego słów i zapowiedzi, można wywnioskować, że produkt okazał się naprawdę fajny, a pobieranie Metro: Exodus jest tego warte. Wcześniej bohaterowie wędrowali po zniszczonym moskiewskim metrze, ale teraz postanowili się wydostać, dlatego będzie ciągła zmiana scenerii. Znacznie dywersyfikuje krajobraz i fakt, że wydarzenia obejmują rok, co oznacza zmianę pogody, pory roku, pory dnia, a także zwierząt. Starając się przetrwać, bohaterowie muszą zawsze być czujni, trzymając świat wokół nas na widoku. Jednocześnie dokładnie badaj obiekty wokół, aby niczego nie pominąć. Nawet para wkładów do urządzenia może uratować życie i nie należy go lekceważyć.

Zaczynając w metrze: Exodus do gry, przygotuj się, że wydarzenia szybko się zmieniają, a gracze potrzebują dobrej reakcji, umiejętności szybkiego podejmowania decyzji. Głównymi wrogami są zwierzęta, które utraciły dawny urok. Teraz jest to straszne stworzenie, spragnione krwi. Będą inni wrogowie bandy ludzi, którzy są zaangażowani w kradzież i łatwo biorą życie, jeśli wymagają tego okoliczności.

: W czasie metra: gracze Exodus będą musieli wykonać wiele zadań, rozwiązać zagadki, walczyć z wrogiem. Wybierając przedmioty, można je wykorzystać w pewnych sytuacjach, jednak jest to naturalna praktyka. Nadszedł czas, aby zrewidować tereny zdewastowane przez straszną katastrofę i spróbować znaleźć miejsce, w którym ożyje życie. Czy bohaterowie będą mogli go znaleźć? jasne, tak, ponieważ wtedy są bohaterami. To po prostu za jaką cenę się uda i kiedy to się stanie ...

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi