Metro 2033

Alternatywne nazwy: Metro 2033

Metro 2033 - to gra komputerowa przez ukraińskie studio 4A Games, stworzył tę grę z gatunku first-person shooter w 2010 roku w tytułowej powieści D. Glukhovski "Metro 2033". Deweloperzy dość kreatywne podejście do procesu przetwarzania sceny. Postanowili zwiększyć liczbę epizodów i dodać alternatywę w izolacji.

Jeśli zdecydujesz się pobrać grę Metro 2033, a następnie zaczął go grać, dowiesz się, że akcja rozgrywa się po trzeciej wojnie światowej nuklearnej, po którym wszyscy przeżyli opuszczone do stacji metra, które stały się niezależne miasta-państwa, które jest pobierane z wojny komuniści i faszyści kupców. Można zapoznać się z głównym bohaterem Andrew prosty facet mieszka na stacji metra "ENEA" i przypadkowo wpadł w dziwnych okolicznościach. Stalker Hunter zleca mu ważną misję ... Nie będziemy opowiadać historię na Metro 2033 gra rozłożeniu dla Ciebie nieprzewidywalny.

Metro 2033 gra, w której wiele znaków. Poza tym Artem

• Aleksander "pralnia" Sukhov - Artem ojczym.

• Hunter - członek Zakonu "Sparta".

• Jack - jeden z Artem.

I Burbon, Han, Andrew "Mistrz", Sasha, Ullman, Paul Maxim Komarow, Miller, Daniel, Vladimir, Borys i Stepan.

Jeśli jeszcze nie zdecydował, czy pobrać Metro 2033, radzimy zwrócić się do stacji metra Wideo Internet 2033, widząc, że można mieć pewność, że gra ma piękną grafikę i efekty PhysX. W wielu filmów można zobaczyć, jak wspaniałe oświetlenie w grze jest wyzwalany małych obiektów, tworząc atmosferę żył w świecie.

Po uruchomieniu gry Metro 2033, a następnie przekazując ją nieuchronnie napotkać różne rodzaje przeciwników. Mutant ten wampiry, grupy zawsze atakuje, to pedał, który również zgrupowane do ataku. Tylko ten ostatni będzie mniejszy i bardzo szybko. Wypłynąć na powierzchnię, można spotkać latające demony, a jednak jest bardzo niebezpieczne mutanty - Guardians. Istnieje inny rodzaj mutacji - Bibliotekarza bardzo duża i powoduje znaczne straty. Nie Nosach że cię atakuje, oprócz zwykłych ataków fizycznych, a nawet użyć specjalnej fali akustycznej. I nie mamy wymienione wszystkie mutanty są tylko 15 gatunków.

W potwory duże kłopoty, aby oczekiwać od wszelkiego rodzaju bandytów i członków różnych grup, w których Metro 2033 czterech gangsterów, komuniści, faszyści i Rangers. Przedstawione także wrogów można spotkać w tunelach nieprawidłowe przejawach.

Byliśmy na opisie wrogów i to jest oczywiste, że będą musieli walczyć. Gra jest dostępna na ich eksterminacji, jak sprzęt i broń. W zależności od tego, co styl wybierzesz, od i będzie zależeć od wyboru strojów. Dzielą się one na standardowych strojów szturmowiec (z poważnego zbroi, ale sama w sobie jest bardzo głośno, dlatego widoczne) i kostiumy stelsovye (niski poziom hałasu, ale o słabej zbroi).

W grze Metro 2033 bronie obecne w wystarczającej ilości. Broni konwencjonalnych, istnieje 14 gatunków: nóż, pistolet, skurwiel (rękodzieła maszyn o małej mocy), Kalash, NE (cichy potężne urządzenie wyposażone w celownik laserowy), dublet strzelba, powietrze Tihar, sześć-shot shotgun Uboynik, iglomet Helsing (pędy strzałki) avtodrobovik, pistolet elektryczny Rail i dynamit. Aby pomóc bohaterowie są jeszcze dwa rodzaje broni sztalugach, dziewięć rodzajów sprzętu i dwa rodzaje zbroi.

Chcę powiedzieć, że gra Metro 2033 - jest idealnym przedstawicielem swojego gatunku, i radzimy, aby osobiście sprawdzić. Powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi