Metro: Last Light

Alternatywne nazwy: Metro: Last Light

Metro: Ostatnia gra światła stworzony w gatunku strzelanek 1st osoby. Jest to sequel gry Metro 2033. Deweloperzy Metro: Last Light odmówił jej były oparte na wydarzeniach z drugiej książki D. Glukhovski. Zdecydowano się stworzyć grę, która będzie bezpośrednią kontynuacją pierwszej części.

Jeśli zdecydujesz się na pobranie Metro: Last Light, dowiesz się, że bohater drugiej części jest również Artem. W tym czasie jego głównym zadaniem - aby zapobiec wojnie domowej między mieszkańcami różnych stacji metra. W rozwoju sequel zidentyfikowano 3 podstawowe zasady:

1. Zapisywanie horror atmosferyczny Metro 2033.

2. Dywersyfikacji rodzajów broni.

3. Poprawa technologii Metro 2033.

Wszystkie zadania zostały zakończone i są teraz w Metro: Last Light PC Artem będzie musiał uporządkować chaos, który jest oparty na działaniach i wydarzeniach odbywających się w Metro2033. Nie poszedł mutanty są także walki z nazistami i czerwony ze sobą. I wszystko trzeba walczyć.

Boevki w Metro: Last Light oferujemy schematycznie podzielić na dwa rodzaje: strzelaniny i walczy z ludźmi i polowanie wszelkiego rodzaju potworów. Strzelanina rozpoczęła się w najlepszym przypadku, że k pojawił deweloperzy obiecują prawdziwą fizykę obiektów, jak również ulepszone AI. Patrzysz, a Tom jest teraz tylko trzy "zielony", a każdy z nich może być pompowana lub o zwiększonej siły ognia lub abgreydiv jego strome wzrok.

Aby zwiększyć zakres walki z bronią przeciwnicy Metro: Last Light też przedstawione jest znacznie szerszy. Broni czasem przeszedł radykalną rewizję. Teraz jest okazja, aby uzyskać ekskluzywne broni: karabin maszynowy RPK 45 rund, modyfikacja Kalash AKSU karabin snajperski VSSK "wydechowy", sześciobiegową automatyczną Velopal lufę strzelby.

Jak widać, nadal najlepsze pistolety maszynowe, karabiny i rewolwery, ale dodał, karabiny snajperskie i minigunów. I to nie jest zrobione na próżno. Teraz, gdy się Metro: Last Light grać, a następnie spotkać się z bardzo przerażające zmutowanych bosses

OMedveditsa - opatrzone mutanta.

Krewetki OGigantskaya.

Ghule Orino-macicy.

Należy zauważyć, że metra Ostatnia światła jest na ogół dobre. To jest bardzo profesjonalnie oświetlone jaskinie i tunele, doskonały kształt wykonany znaków. Wypłynąć na powierzchnię, wszystko opady, mgła, błoto jest bardzo naturalne. Perfekcyjnie wykonane głos wycie mutantów krzyki i inne dźwięki bardzo malownicze i wiarygodne.

Ale jeśli nadal jesteś niezdecydowany, czy grać w Metro: Last Light, należy zwrócić się do Internetu Metro: Last Light film i zobaczyć wszystko to, co zostało mu z pierwszej ręki. i zobaczyć wszystko to, co zostało mu z pierwszej ręki. Żadna krzywda nie spotka się w grze oficjalnej stronie http://store. steampowered. com/agecheck/app/43160 /, zarejestruj się tam i dostać się do ducha gry. A następnie zainstalować Metro: Last Light na komputerze, aby zrozumieć, jakie emocje spowodować tę grę. Spróbuj! Idź na całość!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi