Microsoft Flight Simulator

Alternatywne nazwy: Microsoft Flight Simulator

Gra Microsoft Flight Simulator - symulator lotów cywilnych. Cały szereg kwestii, które rozpoczęło swoją historię już w istnienie tysięcy dziewięćset siedemdziesiąt drugiego roku. Ale producenci do produkcji tych gier słynny korporacja Microsoft. Rozgrywka morze zapewnia zabawę i pozostawia dobre wrażenie.

Ale to nie jest zabawka, oparte na przeglądarce, więc jeśli wyraziły chęć do gry, musisz pobrać Microsoft Flight Simulator. Być może na początku to, aby zobaczyć filmy Microsoft Flight Simulator i screeny, lub przynajmniej przeczytanie informacji zawartych w biuletynie.

Gra Microsoft Fly Simulator ma bardzo realne podstawy. Fascynujące fizyka lotu, a tym samym utrudnia zarządzanie transportem dostępne tylko tutaj - samolotów. Gra oferuje wszystkie rodzaje samolotów do wyboru. Tylko tutaj:

• Prawdziwe lotnisk;

• Dysponowanie wsparcia;

• Autopilot;

• warunków pogodowych;

• Kurs szkolenia;

• Tworzenie modeli i lotnisk.

Prawdziwi Lotniska - masz niepowtarzalną okazję do odegrania się na niemal wszystkie główne lotniska w rzeczywistych danych, krajobrazów.

Dysponowanie wsparcia - wszystkie gry można obsługiwać, tak jak w realnym świecie, dyspozytornia i słodki głos po drugiej stronie drutu.

Autopilot - w razie potrzeby, można przenieść, tak jak w życiu, tryb automatyczny.

Warunki atmosferyczne - można wyprzedzać wszystkie rodzaje warunków pogodowych. A nawet lepiej. Co zrobić, jeśli nie ma połączenia z Internetem, można przyjść w czasie rzeczywistym do warunków pogodowych.

Szkolenie - jak w każdej grze komputerowej, można przejść wstępne szkolenie przed niezależnym loty do otwartego nieba.

Tworzenie modeli i lotnisk - jest to wyjątkowa okazja. Aby to zrobić, będziesz miał wszystkie niezbędne.

W Microsoft Flight Simulator gry grać się jest zabawa. Tylko tutaj, dzięki doskonałej grafice, możesz zdjąć z faktycznie istniejących lotnisk. A w ogóle, aby wyświetlić dowolny punkt naszej planety. Bo można latać nawet i bardzo ceniona. W pierwszej wersji, można latać bezpośrednio obok wieży Elfivoy lub nad terytorium gęstej dżungli. W drugim przypadku, oczywiście, w rzeczywistości cały obszar zamieni się mozaiki, może trochę nie wystarczy prześledzić. Ale jeśli wziąć pod uwagę wszystkie wielkie plusy gry, że jest to tylko mała wada.

W rezultacie piloci dołączyć do zespołu i stworzyć wirtualną linię lotniczą. I zaangażowanych w doprowadzeniu ich. Dobry pretekst, aby zadzwonić do przyjaciela i nowych.

Jak Ci się? Już czuł chęć poczuć moc tej niebiańskiej przestrzeni?

A do tego trzeba tylko odwiedzić witrynę Microsoft Fly Simulator i gry do pobrania. Starajcie się poznać świat niebiański i ziemski świat patrzeć okiem ptaka.

Ponieważ wszyscy pracownicy powyżej tej zabawki nie tylko zainwestował najlepszym swoich sił, ale także dusza. A dla wszystkich fanów ulubionych.

Przejdź do witryny. Tutaj czekają na swój wygląd. Zapraszamy do gry!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi