Millidor

Alternatywne nazwy: Millidor

Milidor online (Millidor Online) - gra online multiplayer styl muzyczny można określić jako globalnej strategii. Ponadto, gra online Milidor zawiera więcej elementów i symulator ekonomiczny, a nawet krok RPG. Twój bohater jest mistrzem rosnące i obiecujące perspektywy imperium, jego obowiązki obejmują rozszerzenie jej granic, wzmacniając swoją pozycję na światowej mapie świata gry. Gra online Milidor do pewnego stopnia jest to przełom w dziedzinie gier przeglądarkowych.

Rejestracja Milidor gra jest bardzo prosta i dużo czasu trzeba je zabrać. Trzeba będzie wprowadzić nazwę konta, adres e-mail i hasło, aby uzyskać dostęp do konta. Następnie na twój mail zostanie wysłany do Ciebie z informacją, że Milidor zakończeniu rejestracji i aktywacji konta.

Interesującą cechą twórców w grze są zadowoleni z nami. Teraz grać w gry online Millidor można albo za pośrednictwem strony w przeglądarce lub pobrać specjalny klienta. Wszystko to oznacza, że ​​Millidor zabawa gra online, w której będzie można się tam, gdzie chcesz, i wszystko, co jest potrzebne - komputer z dostępem do internetu. Kuszące, prawda?

Dynamika rozwoju i całkowitej wielkości wszechświata gry szalony zachwyt każdego, kto zdecyduje się zanurzyć się w świat przygody w tę grę. Tutaj wszystko jest tak, że świat gry jest w ciągłym ruchu, wszystkie elementy od najmniejszych do kolosalna stale zmienia się i rozwija, lub zdegradowane. Bardzo ciekawy system gry realizowane w niwelacji. W każdy gracz ma określony zestaw rozwojowych charakterystycznych punktów, które muszą rozpowszechniać od początku.

Ponadto, każda postać ma terytorium, które muszą być przechowywane do wyposażenia i rozwoju, to będzie na własnym zamku, który można słusznie nazywa się rajem. Millidor online gry przeznaczone dla pacjenta, jak i silnych poglądach graczy, ponieważ wokół terytorium rozciągnięty dziesiątki lub nawet setki innych. I za każdym razem właściciel nie uważa się wkraczać na swój dobytek, a nawet próbował to zrobić. Bronić się przed wrogami jest możliwe tylko wtedy, gdy masz w tam własnej silnej i potężnej armii. W zasadzie, armia - to jest cała ludność swojego stanu. Żołnierze będą te jednostki, które będą na tyle amunicji i broń w swoim arsenale. Faktycznie, takie dynamiczny system poboru gwarantuje względnego bezpieczeństwa państwa. Zagraj w gry online Millidor być bardziej interesujące jeśli dołączyć swoich wiernych towarzyszy, a oto dlaczego.

Jednym z głównych atutów gry - to sojusze, które mogłyby stać się częścią państwa. Jeśli obecny sposób rządzenia klany nie są spełnione, zawsze możesz stać się prawdziwym i prawowitym przywódcą własnego. Ponadto, gra może działać jako najemnik. Tak więc, drugi gracz dostaje do podporządkowania swój dobytek, a ty, z kolei, zapłacił mu pewną kwotę pieniędzy w cenie wynajmu.

Dla każdego, kto kiedykolwiek marzył o zostaniu mądry czarodziej, reprezentacja gra z sześciu różnych rodzajów magii. Używanie ich w walce, masz dość znaczną premię i swoje szanse na wygraną znacznie wzrośnie nad wrogiem. Lub, w końcu, ich sytuacja finansowa zawsze można poprawić poprzez sprzedaż parę trzy zwoje lub mikstury, które zostały wykonane. Są to, nawiasem mówiąc, całkiem przyzwoite pieniądze.

W rzeczywistości bardzo wiele w tej grze przywiązany do magii i czarów, i ta świadomość jest niemal od pierwszej chwili, kiedy zaczynasz grać Millidor. Oto, na przykład, niektóre siły mają pewien zestaw parametrów odporności na różnego rodzaju magii, a sama gra jest po prostu wypełnione do góry różnych mistycznych artefaktów, która szaleje wewnątrz ogromnej starożytnej magicznej mocy. W ogóle, w świecie gry nie Millidora pięć grywalnych ras: elfów, orków, ludzi, krasnoludów i druidów. Każda rasa w arsenale jest około dwa tuziny rodzajów budynków i kilka rodzajów wojsk, które mogą być opracowane przez poprawę ich poziomu.

Pragnienie Dopuszczenie do przygoda czai się w tobie! Zarejestruj się i zacznij grać Millidor!

 

Zagraj także