Ministerstwo wojny

Alternatywne nazwy: Ministerstwo wojny

Ministerstwo z Wojna on-line - multiplayer oparty na przeglądarce gra strategiczna wolne modelu. Wydarzenia wewnątrz świata gry rozwija się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zawsze będziesz mieć szansę udziału w tej sytuacji. Złowionych w średniowieczu, można udać własne imperium i podjąć się zadania robi wszystko, co możliwe, aby go rozwijać. Musiał dokonać tytanicznej pracy, aby przekształcić swój wygląd i staje się mądry dowódca, aby odzwierciedlić wszelkie niebezpieczeństwa, i wygrać z innymi, co jest złe.

, Aby cofnąć się w czasie, należy ministerstwo z Wojna Rejestracja. Gdy konto zostanie natychmiast w stanie stworzyć postać i iść na spotkanie nieznanego życia wirtualnego.

Zapytaj, dlaczego warto grać w gry ministerstwo z Wojna ? Wielu powodów. Po pierwsze, dlatego, że będą Państwo mieli niepowtarzalną okazję wziąć aż pięć okresów rozwoju, a mianowicie Savage Wiek , Dark Wiek , feudalne Wiek , Zamek Wiek [ _39_] i Imperium Wiek . Z każdym kroku masz wszystko mocniejszy i pewny siebie. Po drugie, masz wybór, co się stać. Ty decydujesz, co najbardziej odpowiednią kulturę. Rzym, Egipt, Persja, a może Chiny? Wszystkie te cywilizacje ich specjalne premie, styl życia, niektóre oddziały specjalne. Cywilizacja, która będzie zarządzać, trzeba doprowadzić do dominacji nad światem. Jeśli to się uda - wtedy osiągnął najwyższy cel. Po trzecie, trzymając Ministerstwo z Wojna gry, nigdy nie będziesz się nudzić. Jest tak wiele wiele różnych klas po prostu nie dać chwilę odpoczynku! Będziesz musiał być zaangażowany i budowa, i wybierz żołnierzy dla armii, i dbać o zwierzęta, które w końcu stały się doskonałym pomocnikiem w walce, a jednak ciągle sucha głowa na jaką strategię wybrać sama do następnej bitwy. Jak dla zwierząt, są błogosławieni (trzy gatunki) i szczęśliwy domowych (także trzy gatunki). Żołnierze powinni wiedzieć, względnie, które muszą być starannie wybrane, i to zrobić, to zatrudnić zawodnika, można w lokalnej tawernie. Cóż, po czwarte, gra Ministerstwo z Wojna oferty takich wielu różnych urządzeń, oprzeć się pokusie, aby spróbować go w akcji może tylko oszukać. Sprzęt podzielony jest na cztery poziomy jakości. Każdy poziom jest wskazany przez jego kolor - biały, zielony, niebieski, fioletowy - z najpotężniejszych urządzeń do słabe, odpowiednio. O tak, i to nie wszystko! Podczas rozgrywki można znaleźć sojuszników i zrobić niewyobrażalne rzeczy. Dołączenie do gildii - właściwą decyzję. Tym bardziej, że Ministerstwo z Wojna oferty darmowe korzyści.

Należy powiedział o dodatkowych zaletach projektu. W grze znajduje się wiele elementów gry, które będą cieszyć się smakiem. Nauczysz się korzystać sklepiony sztuki architektonicznej, szałwia kamień renesans rękopis, rudy kobaltu, książka szlachetny przyrodzone, paszport Arcadia, oddziały szturmowe, wyrafinowane złoto. Pokonanie jednego po kolejnych pięciu różnym wieku, będzie doświadczenie ogromną liczbę ciekawych przygód. Ta ścieżka od początku do końca pozwoli pociągu jako zdolności umysłowych i fizycznych. Bądź aktywny i wszystko będzie sukces! Niech Twoja rozrywka z tej gry będzie udany i niezapomniany!

 

Zagraj także