Mission Against Terror

Alternatywne nazwy: Mission Against Terror

Mission Against Terror Online - multiplayer akcja sci-fi z darmowym modelu klienta. Ten niezwykły first-person shooter, który daje dużo emocji. Pracował na rozwój firmy projektu Królowie. A w roku 2010, MAT gry pojawił się w Internecie dzięki wydawcy - firmy CIB Stacja netto. Ze względu na takie cechy jak ogromnym arsenałem broni, różne tryby gry, korzystanie z unikalnych elementów wyposażenia, Mission Against Terror grać naprawdę ciekawe. Liczba użytkowników rośnie z każdym dniem, a dziś możesz stać się jednym z nich. Aby stać się członkiem przygód działalności, wystarczy pobrać Mission Against Terror. Wielofunkcyjny gry czat przyniesie Ci rozkosz, a także otwiera dostęp do obszarów społecznych - dodatkowy plus. Witaj w wirtualnym świecie, który nigdy nie jest nudny!

Zanim zaczniesz grać Mission Against Terror, byłoby miło, aby dowiedzieć się, co dzieje się w tym fantastycznym świecie. Zmiany występują w odległej przyszłości. Ścierają się dwie inne strony. Jeden z nich stara się o panowanie nad światem i nad ludzkością przeżycia drugiej broni prawa do wolności i pragnie przywrócić porządek w świecie. Zespół bojowników o wolność przeniknęły "niewłaściwego" i stał się bardzo trudne do rozróżnienia między własnym. A jednak ludzie mają tendencję, aby nie iść do prowokacji. Jaki jest koniec tej historii? Jeśli chcesz szybko nauczyć się dołączyć do społeczności graczy.

Aby dostać się do gry, musisz najpierw utworzyć konto i zainstalować klienta gry na komputerze. Misja wobec rejestracji Terror nie zajmuje dużo czasu, a proces pobierania jest dość prosta. Brak czkawka powinna powstać. Po raz pierwszy znajdzie się w nieznanym świecie, powinniśmy zdefiniować wygląd swojej postaci. System avatar pozwala dostosować wygląd bohatera tak, jak chcesz. Ale nie należy zapominać, że do zwycięstwa w walkach tyle zewnętrznymi. Należy uważać, dobre ubranie. Mission Against Terror gry pozwala używać różnych broni. Dostępne 18 rodzajów broni podstawowych, 3 rodzaje broni drugorzędnych, 3 rodzaje broni i 5 zimnych typów granatów. Wszystko to będzie można nabyć w specjalnym sklepie. Najważniejsze jest to, że fundusze były dostępne, ale mają zrobić w trakcie gry, wykonując wiele zadań. Ale niespodzianki się nie kończą. W Internecie można włączyć MAT swego wroga w zwierzę (np. świnia lub żółwia), za pomocą specjalnych elementów. To jest, gdzie można bawić się na maksa!

Można grać w różnych trybach. Wybierz, co lubisz: Trening tryb single mode Zespół Bitwa, tryb przetrwania zespół, tryb przetrwania tryb single, conquest zombie mode. I tak dalej, aż do walki zbiornika. Wypróbuj wszystkie tryby, a wśród nich są na pewno, że będzie najbardziej kochał. No, śmiało! Powodzenia! W tej wojnie z nie szczęścia nie można zrobić!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi