MonstersArmy

Alternatywne nazwy: MonstersArmy

MonstersArmy Online - gra strategiczna w stylu multiplayer opartą na przeglądarce. Znajdziesz się w świecie, w którym nie powstrzymaj walki między wampirami i wilkołakami. Dołączając do nich jeden, musisz wziąć wodze w swoje ręce i stworzyć potężną kolonię. Twój zamek i będzie haven między kampaniami hazardowymi przeciwko polowaniu. Oczywiście nikt inny nie jest zwykłym człowiekiem i nie myśli o tym, co się z nim stało, mogłoby się wydarzyć. Ale i tak, a kiedy zaczniesz MonstersArmy bawić się z tobą, to już się stało. Kiedyś zostałeś zaatakowany w ciemnych lasach, kiedy podążysz swoją własną drogą, masz pracę, obudziłeś się zupełnie inaczej. Teraz - jesteś spragniony krwawe mięso. Wieczny głód będzie naciskał na działania, które niedawno wydawały się skandaliczne i obrzydliwe. Ale co możesz zrobić? Muszą przetrwać i zrobić wszystko, aby czuć się komfortowo na nowym wizerunku. W końcu nawet zacznij zadawać sobie pytanie - a być może lepiej, że wszystko się zdarzyło?

W świecie gry napełniono rozgrzanymi bitwami między partiami wojennymi, niesamowitymi wydarzeniami, szalonymi przygodami, a nawet wieloma problemami w hodowli własnej fortecy, dobrze i troszczy się o to, jak pompować Twój bohater i sprawić, że będzie tak niepokonany. Wszystko to będzie dostępne po przejściu rejestracji MonstersArmy. Utwórz konto - dość prosty proces. List jest linkiem do aktywacji Twojego konta. To wszystko sprawa. Więc idź dalej!

Na początku musisz zdecydować, kogo chce również należeć. Wampir - z niepowtarzalnymi umiejętnościami stworzenia nocy, wilkołak - superman podwyższone instynkty, obdarzone dużą siłą i szybkością. Te wampiry i wilkołaki walczą w tym wyjątkowym świecie z powodu ich wyższości. Twoje zadanie - uczynić ich posiadaczem nie do zdobycia, stworzyć potężną armię, która nie boi się wchodzić w konflikt, ale także stale angażuje się w badania, budowę, rozwój nowych umiejętności. Twoje uprawnienia staną się coraz bardziej imponujące i poczujesz, że jesteś gotowy do czynienia. Tylko gry MonstersArmy stwarza okazję do przeżycia niezapomniane wrażenie!

So, przeżyłeś i stał się reinkarnacją jego zabójców. Tak wiele myśli o tym, jak nie, należy natychmiast podjąć pilne sprawy. Jeśli chodzi o zamek, na jego terytorium konieczne jest zbudowanie wielu różnych budynków. Oczywiście, nie wszystkie naraz. Ale stopniowo wszystkie te obiekty będą budowane na Twoim terytorium. I z kolei ludzie i złoto należą do najcenniejszych zasobów. Jeśli czujesz się wystarczająco silny i myślisz, że masz wystarczająco dużo majątku, więc nikt nie przestanie atakować sąsiadów z kradzieżą. A zasoby są cennymi źródłami neutralnych miast.

A kampania mają szansę powodzenia, gromadzić imponującą armię. Gra Monster Army pozwala na tworzenie grup jednostek, takich jak jednostki specjalne, jednostki powietrzne, jednostki piechoty i kawalerii. Zgadza się, najważniejsza rzecz, aby mieć mądrość, aby to wszystko załatwić!

Ważny element rozgrywki - badania. Pomagają odkryć specjalne zdolności. Zmniejszenie do wampirów Krwawienie, Lepsza zdolność do latania, Kontrola umysłu i uzdrowienie oraz zdolność wilkołaków w rankingu Redukcja ataku głodowego Łubin, Upiorny wilk i Pakiet. Spróbuj uzyskać te możliwości, ponieważ w przyszłości! Przejdź teraz do gry, aby zapewnić bogate wakacje! Powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi