Mortal Kombat Komplete Edition

Alternatywne nazwy: Mortal Kombat Komplete Edition

Gra Mortal Kombat Komplete Edition - jest nowym stworzeniem z faytingovy firmy - High Voltage Software. Wydawcy tej gry były dwie firmy i Warner Bros Interactive Entertainment. Edycja PC gry Mortal Kombat Komplete błyskawicznie rozprzestrzeniać się po całym świecie i zdobył popularność na całym świecie natychmiast po opublikowaniu. Mortal Kombat Komplete w Edition to przyjemność grać! Po tym wszystkim, tutaj spędził istotnych innowacji: system walki został rafinowany (strajki system combo bardziej wolne) i najważniejsze innowacje - Super Meter. Skala ta składa się z trzech działów, które mogą być stopniowo wypełnione w zależności od rozbudowy arsenału technik bohatera. Wszyscy w postaci w grze są różne od siebie unikalnych metod i wstrząsy kombi-serii. Należy zauważyć, że wersja Komplete Edition na PC każdy gracz może grać z klawiatury, łatwo dopasować do zarządzania preferencjami. Po wojownicy w grze zbiegają się w walce, w której nie ma żadnych zasad i nie ma jeden cel - wygrać za wszelką cenę! Aby to osiągnąć, należy je wszystkie rodzaje broni i magicznych sztuczek. Nic dziwnego, że w tym roku gra w wersji na PC, została uznana za najlepszą grę faytingovy.

Porozmawiajmy trochę o wymaganiach systemowych gry i, która powinna mieć swój osobisty komputer. Mortal Kombat została wydana na wielu platformach. Na - Xbox 360 i PlayStation 3 wyjścia, która odbyła się wiosną 2011 roku. Należy zauważyć, że tylko restart gry poszedł do korzystania z projektu, ponieważ wiele błędów zostało poprawionych w grze, chociaż nie było dużo błędów, ale to dobry znak! Oczywiście, po wydaniu tej gry twórców ma duży plus - jest niesamowite sprzedaży gry i tym samym niesamowite entuzjastyczne okrzyki krytyków z całego świata - nie wątpię graczom. Cyfrowa wersja gry Komplete Edition dla komputerów osobistych miała wyjść 03 lipiec 2011 rok. Ale najcenniejsze pudełko z gier tarczowych, udał się do półek i regałów w trzeciej sierpnia. Uwierz mi, gra Mortal Kombat Kompletna Edishn będzie twoim dobrym przyjacielem i stowarzyszonych w ramach walki z nudą. Teraz powinien brzmieć wymagania systemowe, które będą wymagane do wzięcia udziału w tej grze:

Aby komputer mógł "ciągnąć tę grę, musi spełniać następujące wymagania systemowe.

- System operacyjny: 32-cja, Windows Vista, 7-ka, ka-8;

- Procesor ciągu nie następujących cech: Intel Core Duo, 2. 4 GHz lub AMD Athlon X2, 2. 8 GHz.

- RAM minimum: 2 GB.

- Video lub NVIDIA GeForce 8800 GTS lub Radeon 3850;

- DX 10.

Aby uzyskać dodatkowe funkcje w grze i cieszyć się pełną wersją gry, komputer musi mieć następującą konfigurację.

- OS-64-bit, Windows Vista, 7-ka, ka-8;

- Wewnątrz procesora - Intel Core i5 750, 2. 67 GHz lub AMD Phenom II X4 965, 3. 4 GHz

- RAM - 4GB.

- Wideo-poziom - NVIDIA GeForce GTX 560 lub AMD Radeon HD 6950;

- DX 11.

W grze Mortal Kombat Komplete szefowie wydanie też są dostępne i trzeba sobie z nimi radzić. Ponadto, jeśli znaki są ranne, oni naprawdę na zmianę odzieży do krwawienia szmat. W tym samym czasie odbywa się doskonałą gra akompaniament dźwięku: Muzyka w tle jest tutaj, a ostre krzyki, przy zdanie.

Przed pobraniem gry uważnie, Mortal Kombat Komplete Edition film, po obejrzeniu można pobrać Mortal Kombat Komplete Edition.

Życzymy powodzenia! I nie pozostawiają na sukces!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi