Mortal Kombat X - Mortal Kombat 10

Alternatywne nazwy: Mortal Kombat x

Mortal Kombat X: zabójcza walka.

W kwietniu, 14 kwietnia 2015 r., Ukazała się kolejna seria legendarnej gry walki studia Studios NetherRealm - Mortal Kombat X. Wystąpiło jednoczesne wyjście z różnych platform: Microsoft Windows, a także One Xbox i PlayStation 4. Wielu fanów zdołało już pobrać Mortal Kombat X, aby kontynuować stare znane postacie i nowe, aby stworzyć kolejną historię.

Spotkasz ponownie z Sub-Zero i Scorpio. Ziemia jeszcze nie wyzdrowiała od ostatniej inwazji Shao Kahna, ponieważ nowy atak strasznych stworzeń Dolnego Świata rozpoczął się pod przywództwem Bractwa Cienia. Cage zmienił swoje działające rzemiosło na specjalną drużynę, a wraz ze ślepym samurajem z nadzwyczajnymi uzdolnieniami Kenshi, a także z Sonya Blade jako majorem, a grupa operacyjna udała się do portalu służącego jako wejście do Świątyni Raidena, by znaleźć źródło siły Ziemi - Ten.

But Sub-Zero, który ponownie stał się człowiekiem, a Scorpio zaatakował zespół. SWAT umiera, helikopter się zawiesza. Mimo to bohaterowie mieli szczęście przeżyć i dostać się do portalu. Gdy znajdziesz się w Świątyni, Raiden i Fujin konfrontują się z nekromantą Kuang Chi, najstarszym obalonym Bogiem Shinnokiem oraz armią demonów z zombie, którymi stali się byli obrońcy Ziemi. Działając harmonijnie, Cage i Raiden zdołali uchwycić własny amulet Shinnok, ale wyeliminowali tylko część najnowszego zagrożenia - Quan Chi pozostał wolny.

Kotal Kahn jest nowym władcą świata zewnętrznego, z którym Ziemia zawarła porozumienie neutralności i nadal walczy z Dolnym Światem i rebeliantami Miliny. W jaki sposób wydarzenia będą się dalej rozwijać, gracze dowiedzą się, jeśli pobierzesz Mortal Kombat X.

Osób i rzeczywistości świata Mortal Kombat.

Bez wiodących postaci - Skorpilny i Sub-Zero, gra stałaby się zupełnie inna. Ale interesujące jest także spotkanie ze świeżymi twarzami, a autorzy wprowadzili nowe ciekawe i niezwykłe postacie:

  • Di Thief - insect woman
  • Niezwykła para - Torr (gigant w masce) i Ferrat (karzeł)
  • Cage Cassie - córka Ostrza Sonya i Cage Johnny
  • Kotal Kahn - ma zewnętrzne podobieństwo do boga wojny Azteków i jest opisywany jako nowo ogłoszony Imperator Zewnętrznego Świata.

27 lutego, ci, którzy śledzili wiadomości, mogli zobaczyć w filmie nowych bohaterów wraz z krajami, na przykład Jacqueline Briggs, Kun Jin, Takahashi, Sindel, Milin, Rein, Herron Black i inni. W marcu Sonya Blade, Kenshi, Cage Johnny i Jax pojawili się na zrzucie ekranu na obrazie zombie. W 2016 r. Oczekuje się pojawienia się nowych twarzy: Bo Rai Cho, Skórzana twarz, Three-Borg i Xenomorph. Są już ogłoszone w drugim pakiecie Kombat.

Shooting w Mortal Kombat X na PC jest rozwijany zgodnie z gatunkiem gier walki, ale twórcy rozwodnili nową część dodatkami. Fabuła stała się bardziej oryginalna, a bojownicy mogą wchodzić w interakcję z sytuacją, zamieniając otaczające przedmioty w broń. Są również wyposażeni w trzy opcje prowadzenia pojedynku, wyposażone w kombinację unikalnych technik. Scorpio, na przykład, ma styl Ninjutsu, w którym kontrolowany jest dwoma mieczami: technikami ognia Hellfire i Hell - powodując, że mieszkańcy dolnego świata pomagają mu w walce.

Charakterystyka instalacji.

Mortal Kombat X można kupić w różnych wersjach od standardowej do ekskluzywnej. Każdy ma swój własny zestaw postaci i stref gry, co powoduje inną cenę. Gra jest tłumaczona na główne języki, w tym rosyjski, i aby Mortal Kombat 10 mógł się uruchomić i nie zwolnić, konieczne CT:

  • OS: 64-bitowy dla systemu Windows Vista / 8/8. 1
  • Wolne miejsce: 36 GB
  • POL: 3 ГБ
  • Procesor: Intel Core i5-750 2. 67 GHz lub AMD Phenom II X4 965 3. 4 GHz
  • Karta graficzna: 512 MB z obsługą DX11 (NVIDIA GeForce GTX 460 lub AMD Radeon HD 5850)
 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi