Mortal Kombat X - Mortal Kombat 10

Alternatywne nazwy: Mortal Kombat X

Igra Mortal Kombat X: pojedynek na śmierć i życie.

V kwietnia mianowicie 14 2015, przyszła kolejna seria stała się legendarna gra walki studia Studios Netherrealm - gra Mortal Kombat X. Stało się to jednocześnie wyjście na różnych platformach: Microsoft Windows, a także Xbox One i PlayStation 4. Wielu fanów już Mortal Kombat X pobieranie, aby kontynuować już stare znajome postacie i nowy stworzyć inną historię.

Vy spotkać ponownie z Sub-Zero i Scorpion. Ziemia jeszcze nie odzyskane od ostatniej inwazji Shao Kahna, jako początek nowego ataku strasznych stworzeń Underworld pod przewodnictwem Bractwa Cienia. Klatka zmieniła swój warsztat aktorski, by służyć w siłach specjalnych druzyny, a wraz ze ślepego samuraja, posiadające psychiczne talentów Kenshi i Sonya Blade w randze majora, a zespół operacyjny udał się do portalu, wejście pracownik Temple nalotu, aby znaleźć źródło siły Ziemi - Tszin- tego.

No Sub-Zero, który ponownie stał się człowiekiem, a Skorpion atakuje zespół. Siły specjalne zabitych, awaria helikoptera. Mimo to bohaterowie mieli szczęście przeżyć i dostać się do portalu. Raz wewnątrz świątyni, Raiden i Fujinami przeciwieństwie nekromanta Quan Chi, Senior obalony Boga Shinnok i armię demonów z zombie, które okazały dawniej Defenders of the Earth. Działając harmonijnie, Cage z Raiden udało się uchwycić w swoim amulet Shinnok, ale są one tylko część zlikwidowanego zagrożenia navysshey - wolny był Quan Chi.

Kotal Kan nowy władca Outworld, która weszła Ziemia umowę neutralności, i trwa do walki z rebeliantami i niższego świata Milin. Jak rzeczy, które robimy, gracze będą uczyć się, jeśli pobrać Mortal Kombat X.

Personazhi i realia świata Mortal Kombat.

Bez czołowymi postaciami - Scorpion i Sub-Zero, gra byłaby zupełnie inna. Ale spotkanie ze świeżych twarzach zbyt ciekawe, autorzy wprowadzili nowe ciekawe i nietypowe znaki:

  • Di Thief - kobieta nasekomoe
  • Neobychnaya para - Torr (gigant maska) i Ferrat (krasnolud)
  • Keydzh Cassie - córka Sonya Blade i Keydzha Dzhonni
  • Kotal Kahn - ma zewnętrznego podobieństwa do azteckiego boga wojny i opisuje jak nowo proklamowanej Cesarz Outworld.

27 Luty, którzy następnie wiadomości, można zobaczyć w filmie, wraz z nowymi postaciami Stra, na przykład Zhaklin Briggs, Kun Jin, Takahashi, Sindel, Milin, Renu, Black Herron i innych. W marcu screeny były Sonya Blade, Kenshi, Keydzh Dzhonni Jax i zombie obrazu. A w 2016 roku możemy spodziewać się nowych twarzy: Bo Rai Cho Leatherface, Trzy-Borg i ksenomorfov. O nich już stwierdzono w drugim Kombat Pack.

Draki w Mortal Kombat X na PC ewoluują w zależności od gatunku gry walki, ale twórcy nowych dodatków rozcieńczony. Są one również wyposażone w trzy opcje prowadzenia pojedynku, wyposażonego w połączeniu z unikalnymi metodami. W Scorpio, na przykład, nie jest styl ninjutsu, co udało mu się z pomocą dwóch mieczy: Hellfire sztuczki z ogniem i piekła - wywołanie mieszkańców podziemi, aby pomóc mu w walce.

Ustanovochnye cechy.

Mortal Kombat X można kupić w różnych postaciach od standardowych do ekskluzywnych. Każdy inny zestaw znaków i strefy gier, co prowadzi do różnych cenach. Gra w języku głównych językach i rosyjski, w tym w celu Mortal Kombat 10 startów i hamulców niezbędnej CT:

  • OS: 64-bitowe dla Windows Vista / 8/8. 1
  • Svobodnoe miejsce: 36 GB
  • OP 3 GB
  • Protsessor: Intel Core i5-750 2. 67 GHz lub AMD Phenom II X4 965 3. 4 GGts
  • Videokarta: 512 MB ze wsparciem dla DX11 (NVIDIA GeForce GTX 460 lub AMD Radeon HD 5850)
 

Zagraj także