Mount & Blade

Alternatywne nazwy: Mount & Blade

Gra Mount & Blade - wielki przedstawiciel gatunku RPG z "sowieckiego" kawalerii stronniczości. Nie jest tajemnicą, jego twórczości, deweloperzy, rodzina Yavuz zrobił. Gracze mogą zapoznać się z projektem na wszystkich etapach badania. Przy okazji, jego zewnętrzna etap rozpoczął się w 2005 r. z. Na tych samych twórców ani na chwilę zapomnieć o grze, stale rozwija swoje dodatki i aktualizacje. Fani gatunku od razu zauważył, że coś jest przygotowanie do skali - nadaje się do oficjalnej prezentacji gry, w stanie obrócić świat gry. Interakcje z graczami - to jest, być może, najmądrzejszym rozwiązaniem dla deweloperów, którzy chcą, aby projekt dla ludzi!

Początek w Mount & Blade gry, a mianowicie, tworząc wygląd swojej postaci i robi przejście testu, którego wyniki będą nadal zależeć od losu i głównych cech bohatera, można znaleźć pewne podobieństwa z Project Oblivion. W rzeczywistości, sytuacja jest bardziej poważne. Projekt ten stanowi więcej niż zwykłym RPG zabawki. A jeśli porównamy grę z innymi projektami, to będzie dużo bardziej odpowiednie wyciągnąć analogię z Corsair lub Piratów. Co prawda, w przeciwieństwie do powyższych, M & B wszystkich najważniejszych wydarzeń rozgrywających się na solidnych podstawach.

W Mount & Blade historia zdarzeń na terytorium fikcyjnym świecie zwanym Calradia. Krajobrazy nieco przypominające średniowieczu. Jednak tutaj nie trzeba ukryć przed ciekawskimi potworów i walka straszne zło. Razem karta gra składa się z pięciu królestw, w których, jeśli prawidłowo przyjrzeć, można rozpoznać Skandynawię, niektóre kraje Europy Zachodniej i Południowej, Rosji, Mongolii. Bohaterem filmu będzie podróżować na terytorium Calradii świty. I to fabuła jest tylko niewielki element dużego i skomplikowanego systemu. Wszystko, co nie kończy się na chwilę. Warto zauważyć, że w postaci Mount & Blade (przynajmniej większość z nich) są nieśmiertelne. Mogą zaspokoić różne zmiany, znika na chwilę, idzie do więzienia, ale gracze powinni wiedzieć, że prędzej czy później wrócą do gry ponownie, bez szwanku. Może się wydawać, że takie znaki rowerowe nudne i nieciekawe, ale tak nie jest, wręcz przeciwnie - to pomaga lepiej dostosować się do gry, staje się częścią (wszystkie twarzy coś na ekranie znajome!

Rozgrywka rozpoczyna się po można pobrać Mount & Blade. W różnych miejscach na swojego bohatera będą zadania i zadania. Misje mogą być bardzo różne poziomy trudności - czy przejść do nas, lub zabić człowieka, jak szczęście. Gdy do cudzych zamówień można się nudzić, można spróbować szczęścia w handlu. Z takiego obrotu sprawy, nie musisz spędzać godziny zwiedzania, a zwłaszcza handel tagi, wybrać kierunek działania, a następnie sama gra poprowadzi Cię na właściwej drodze.

Poznaj wszystkie możliwości gry może być więcej, widząc opisową wideo Mount Blade.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi