Mój szpital

Alternatywne nazwy: Mój szpital

Game My Hospital tworzy zaawansowaną klinikę.

Motyw tematyczny w wirtualnym świecie nie jest specjalnie opracowany, ale dlatego, że nowe przedmioty zawsze przyciągają uwagę. Niedawno gra My Hospital pojawiła się na Androida, ale miliony graczy już ją poznały. Jeśli jednak wolisz zabawę na dużym ekranie komputera, jest to również dostępne. Miłośnikom symulacji medycznych oferuje się prostą rejestrację w My Hospital. Możesz wpisać swoje imię w specjalnym polu na głównej stronie gry lub wprowadzić je przez Facebooka. Chcemy również zadowolić graczy, że produkt jest całkowicie zrusyfikowany i dlatego nie będzie problemów ze zrozumieniem. Jest przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych i będzie interesujący zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Jest to doskonały powód dla każdego członka rodziny do rozwoju własnej kliniki, aby okresowo porównywać wyniki.

Idealny do lekarza.

Rozpoczynając grę w Moim Szpitalu, najpierw pojawi się krótki filmik. Wyobraź sobie, że jesteś studentem, który ukończył uniwersytet medyczny, przed którym wszystkie drogi są otwarte. Po przybyciu do domu odkrywasz paczkę od swojego dziadka, w której wkłada kartę i klucz. Minąwszy ścieżkę wskazaną na diagramie, znajdziesz się przed ogromnym budynkiem centrum medycznego, a klucz jest właśnie z niego.

Dedulya w swoim liście informuje, że ta klinika jest teraz Twoja, a jako menedżer możesz podejmować decyzje dotyczące jej rozmieszczenia. Tak, są dziadkowie! Ponieważ jesteś początkującym, nie tylko w medycynie, ale także na stanowisku kierowniczym, masz przydzielonego Ci miłego asystenta. Poprowadzi wszystkie początkowe etapy procesu organizacyjnego, mówiąc i pokazując, co należy zrobić, aby struktura zaczęła działać.

  • Open register
  • Receive pierwszy pacjent
  • Proszę dostarczyć główną istniejącą szafkę
  • Uzyskaj więcej pracowników
  • Rosną rośliny lecznicze
  • Rozpocznij pracę laboratorium
  • Utwórz swoje mikstury i witaminy
  • Wyślij ludzi do właściwych osób
  • Rozwiń strukturę
  • Klienci klienta

Proces uczenia się jest wystarczająco długi i jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w podobne symulatory, na pewno nie dostaniesz się w ślepy zaułek, kiedy nie jest jasne, co robić dalej. Ale nawet gdy główny proces aktywnego uczenia się zostanie zakończony, asystent nie zniknie i będzie często wymyślać nowe informacje, porady lub zadania. Musisz pracować ciągle, zwłaszcza na początku, kiedy jeszcze nic nie ma. Podczas gry w Mój szpital odkryjesz dziesiątki nowych chorób i znajdziesz dla nich leki. Pamiętaj jednak, że do odzyskania pacjenta potrzebne są nie tylko tabletki, ale także przyjemna atmosfera. Kiedy pacjent czuje się dobrze, jego powrót do zdrowia jest znacznie bardziej skuteczny. Pamiętając o tym, spróbuj stworzyć komfort w pokojach. Aby to zrobić, odwiedź wirtualny sklep i wybierz dostępne elementy wystroju.

Co więcej, gracze nie boją się tych strasznych nazw chorób. W iPlayer w moim szpitalu wywołują raczej uśmiech niż strach. Na przykład, jeśli pacjent ma ból głowy, potrzebuje lekarza doktora. Takie dolegliwości jak "śliskie płuca", "lodowe palmy" i "chili w gardle" również zostaną spełnione. Ale do którego lekarza je wysłać, aby się dowiedzieć, bo czeka Cię wiele godzin ekscytującej rozgrywki.

. Na koniec chciałbym wspomnieć o jeszcze jednej przyjemnej chwili co godzinę, gracze będą wysyłać pudełka z prezentami. Ale nie możesz ich otworzyć od razu, ale zbieraj je, aby później otrzymać bardziej wartościowy prezent. Możesz także studiować akta osobiste lekarzy i pacjentów, a nawet zobaczyć ich myśli i komentarze, które pomogą ci zrozumieć, czego potrzebują.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi