Mój szpital

Alternatywne nazwy: Mój szpital

Game My Hospital tworzy zaawansowaną klinikę.

Tematyka medialna w świecie wirtualnym nie jest specjalnie opracowana, dlatego nowości zawsze przyciągają uwagę. Niedawno pojawił się system Android My Hospital, ale miliony graczy już zdążyły się z nim zapoznać. Jeśli jednak wolisz zabawę na dużym ekranie komputera, jest to również dostępne. Fani symulacji medycznych mogą skorzystać z prostego odprawy w Moim Szpitalu. Możesz wpisać swoje imię i nazwisko w specjalnym polu na stronie głównej lub wprowadzić je na Facebooku. Chcemy również zadowolić graczy, że produkt jest w pełni zrusyfikowany i dlatego nie będzie problemów ze zrozumieniem. Jest przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych i będzie interesujący zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

Zacznijmy terapie.

Rozpoczęcie gry w moim szpitalu, na początku zostanie wyświetlony krótki film. Wyobraź sobie, że jesteś studentem, który ukończył uniwersytet medyczny, na którym wszystkie drogi są otwarte. Kiedy wrócisz do domu, znajdziesz paczkę od dziadka, w której włożył kartę i klucz. Po przejściu przez ścieżkę wskazaną na diagramie masz do czynienia z ogromnym budynkiem centrum medycznego, a klucz jest właśnie z niego.

Dedula w swoim liście informuje, że ta klinika jest teraz twoja, a jako lider możesz podejmować decyzje o jej ustaleniu. Tak, są też dziadkowie! Ponieważ jesteś początkującym nie tylko w medycynie, ale także na stanowiskach kierowniczych, masz miłego asystenta. Przeprowadzi wszystkie początkowe etapy procesu organizacyjnego, mówiąc i pokazując, co zrobić z tą strukturą, która zaczęła działać.

 • Rozwiń strukturę
 • Share ze znajomymi

Proces uczenia się jest wystarczająco długi, a jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w symulatory, na pewno nie pójdziesz do ślepego zaułka, gdy nie będzie jasne, co robić dalej.

 • Open Registry
 • Weź pierwszego pacjenta
 • Share główna sala operacyjna
 • Zobacz więcej pracowników
 • Rosną rośliny lecznicze
 • Ustaw laboratorium
 • Utwórz leki i witaminy
 • Udostępnij ludzi odpowiednim osobom
 • Ale nawet gdy główny aktywny proces uczenia się zostanie zakończony, asystent nie zniknie i często będzie wymyślać nowe informacje, porady lub zadania. Będziesz miał ciągłą pracę, szczególnie na początku, kiedy nie ma nic. W trakcie gry w grę Mój szpital odkryjesz dziesiątki nowych chorób i znajdziesz dla nich leki. Pamiętaj jednak, że aby odzyskać pacjenta, potrzebujesz nie tylko tabletek, ale także przyjemnego środowiska. Kiedy pacjent czuje się dobrze, jego powrót do zdrowia jest znacznie bardziej skuteczny. Pamiętaj o tym, spróbuj stworzyć przytulną atmosferę w pokojach. Aby to zrobić, odwiedź wirtualny sklep i wybierz dostępne elementy wystroju.

  Co jeszcze cieszy, gracze nie boją się prawdziwych strasznych nazw chorób. W iPlayer w moim szpitalu wywołują raczej uśmiech niż strach. Na przykład, jeśli pacjent ma ból głowy, potrzebuje lekarza holo-klinicznego. Będą również takie dolegliwości jak"śliskie płuca","lodowate dłonie"i"chilli w gardle". Ale do lekarza, który je wyśle, trzeba się dowiedzieć po tylu godzinach fascynującego procesu gry.

  Na koniec chciałbym wymienić jeszcze jedną przyjemną chwilę godzinową, gracze wyślą pudełka z prezentami. Ale nie można ich otworzyć natychmiast, ale zebrać, aby później otrzymać bardziej wartościowy prezent. Możesz także studiować akta osobiste lekarzy i pacjentów, a nawet zobaczyć ich myśli i komentarze, które pomogą zrozumieć, czego potrzebują.

   

  Zagraj także