Mój Sunny Resort

Alternatywne nazwy: Mój Sunny Resort

Play Moja słoneczny ośrodek wypoczynkowy (mój słoneczny ośrodek wypoczynkowy) z własnymi rękami. To daje szansę Mojemu słoneczny ośrodek gry, ale pracuje na pozorny gruntów pojawił się pięciogwiazdkowy hotel ze wszystkimi udogodnieniami. Prywatny Ośrodek to marzenie, które można łatwo wdrożyć, jeśli gra Moja Słoneczna Ośrodek.

Nie tylko chcesz uciec do rajskiej wyspy. Chcąc osiedlić się w bungalowu więcej niż wystarczająco, pod warunkiem, że jest to w pewnym miejscu, czyli ludzie tam na wakacjach i pozytywnie oceniają poziom puszczania i rozrywki. Podczas gry dowiesz się, jak ważne są subtelności działania gry. Nie ma nic niezwykłego:

Bungalowy

Vashi. Pamiętaj, że powinno być wygodne, a każdy element poprawia komfort, czyni droższe bungalowami, a to wpływa na bogactwo finansowe i prestiż kurortu.

Chem drogi wystrój pokoju, tym wyższa klasa, ale jako ośrodek powinien być pokój dla wszystkich możliwości torebkę, nie wszystkie domy luksusowy pięciogwiazdkowy. Populacja domków spełnia życzenia ludzi. Możesz dać grupie pokój z dwoma gwiazdami, nawet jeśli zapytał, ale wykonaj to na odwrocie nie będzie działać tych, którzy chcą więcej, nic mniej.

House może pisać 3-6. Nad muszlami najważniejszej waluty można zbudować pakiet prezydencki lub wesele.

Landscaping.

To należy przypomnieć, że potrzebujesz rejestracji Moja słoneczna miejscowość. Możesz też zaprosić przyjaciół, wysyłając wiadomości do wiadomości z propozycją dołączenia do przestrzeni kosmicznej słonecznej gry.

Nie wracamy do badania możliwości symulacji. Z własnego doświadczenia wiem, że ludzie potrzebują więcej miejsca do spełnienia swoich zachcianek:

Chem dłużej rozwija swój ośrodek, tym więcej pracowników potrzebujesz.

    Szukaj go, by być w dziale personalnym, jak tylko zbudujesz, aby osiągnąć pewien poziom.

  • Lavki z suvenirami
  • Restorany i kafe
  • Diskoteki
  • Basseyny
  • Sportivnye i zaly
  • Ekskursii
  • Punkty prokata
Teraz będziesz miał wystarczająco dużo kucharzy, trenerów, sprzedawców pamiątek, piłek, odzieży, słodyczy i owoców, kelnerów i innych pracowników. Menedżer odpowie na wszelkie pytania, a inni pracownicy będą produkować, sprzedawać towary, a także zajmować się czyszczeniem bungalowów i podlewania na terenach.

Skoro w iPlayer Moja słoneczna rezydencja będzie w stanie zbudować doku dla łodzi i taksówki, twoi goście mogą poruszać się między ośrodkami i robić wycieczki przyjemne.

Proste misje, zarabiać pieniądze i reputację, komunikować się z piłkarzami, spróbować zaspokoić wszystkie potrzeby turystów, a następnie nie będziemy Cię brakowało, aby odwiedzić Twój ośrodek.

 

Zagraj także