My Sunny Resort

Alternatywne nazwy: My Sunny Resort

Play My Sunny Resort (My sunny resort) ośrodek z własnymi rękami.

do życia zamieniło się w solidne wakacje na plaży, trzeba zbudować własny ośrodek. Daje to szansę mojej słonecznej grze Resort, ale będzie działać na gołej skrawku ziemi pojawił się pięciogwiazdkowy hotel ze wszystkimi udogodnieniami.

Symulator przeglądarki

Etot doskonale rozrywkę w każdej chwili, ale szczególnie w zimie, kiedy chcesz zanurzyć się w pieszczące ciepło letniego słońca. Private Resort to marzenie, które jest łatwe do zrealizowania, jeśli My sunny Resort zagra.

Nie tylko chcesz uciec na rajską wyspę. Pragnąc osiedlić się w domku więcej niż wystarczająco, pod warunkiem, że jest on w określonym miejscu, czyli ludzie tam na wakacjach i pozytywnie wypowiadali się na temat poziomu cynowania i rozrywki.

- Twoim zadaniem jest przyciągnąć więcej klientów niż konkurencja. Podczas gry poznasz ważne subtelności działania gry. Nie ma nic niezwykłego:

Bungalowy

Vashi.

 • Stroyte budynku różne naznacheniya
 • Obustraivayte bungalowy o różnej wysokości zvezd
 • Nanimay osobisty
 • Raznoobrazte leisure otdyhayuschih
 • Zarabatyvayte doświadczenie i valyutu

Nachinaya zagraj w grę My sunny Resort (Mój słoneczny kurort), dołączasz do fanów podróży, smacznie się odpoczywasz i dobrze się bawisz. Ale jeśli chodzi o ciebie, przede wszystkim biznes, musisz rozwiązać szereg ważnych zadań.

Budując kolejny domek, nie stawiasz po prostu domu i nie tworzysz wnętrza zgodnie z własnymi upodobaniami. Pamiętaj, że powinna być wygodna, a każdy element poprawia komfort, czyniąc droższe bungalowy, a to wpływa na twoje finansowe bogactwo i prestiż kurortu.

Chem drogi wystrój pokoju, wyższa klasa, ale jak ośrodek powinien być miejscem na wszystkie możliwości torebki, nie wszystkie domy pięciogwiazdkowy luksus. Wypełnianie bungalowów odpowiada życzeniom ludzi. Możesz dać grupie pokój z dwiema gwiazdami, nawet jeśli ktoś o to poprosi, ale zrób to na odwrót, nie będzie działać tym, którzy chcą więcej, nic mniej.

Domki mogą zamieścić 3-6. Nad najważniejszą walutą muszli można zbudować apartament prezydencki lub wesele.

Krajobraz.

Należy przypomnieć, że trzeba zarejestrować My Sunny Resort. Możesz także zaprosić znajomych, wysyłając wiadomości do wiadomości z propozycją dołączenia do ośrodka gier słonecznych.

Powrócimy teraz do badania możliwości symulacyjnych. Z własnego doświadczenia wiem, że ludzie potrzebują więcej miejsca, aby spełnić swoje kaprysy:

Chem dłużej rozszerza swój ośrodek, tym więcej pracowników potrzebuje do obsługi.

 • Lavki z suvenirami
 • Restorany i kafe
 • Diskoteki
 • Basseyny
 • Sportivnye site i zaly
 • Ekskursii
 • Punkty prokata

Wysyła go do działu personalnego, jak tylko zbudujesz, aby osiągnąć określony poziom. Teraz będziesz miał dość szefów kuchni, trenerów, sprzedawców pamiątek, piłek, ubrań, słodyczy i owoców, kelnerów i innych pracowników. Kierownicy odpowiedzą na wszystkie pytania, a inni pracownicy będą produkować, sprzedawać towary, a także zajmować się sprzątaniem bungalowów i roślin wodnych na terytoriach.

Skoro w iPlayer W moim słonecznym ośrodku będziesz mógł zbudować przystań dla łodzi i firmy taksówkarskiej, twoi goście mogą cieszyć się przemieszczaniem się między ośrodkami i robienia wycieczek dla przyjemności.

questów Proododite, zarabiaj pieniądze i reputację, komunikuj się z graczami, staraj się spełniać wszystkie potrzeby turystów, a wtedy nie zabraknie Ci wizyty w twoim ośrodku.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi