Wiek Navi

Alternatywne nazwy: Wiek Navi

Navi Age Gra: Pirate Story

Zabieranie piratów nie jest łatwe. Trwałe kołysanie, mocny rum, solone ryby, wiecznie niezadowolony kapitan i zdradzieccy przyjaciele towarzysza A jednak, zaproś ich, aby zejść na brzeg i zostać prawowitymi facetami, szybko nakarmią cię rekinami.

Igra Navi Age, prawdopodobnie najbardziej wszechstronna gra przeglądarkowa, w której mechanika i wewnętrzny świat osiągnęły naprawdę imponujące rozmiary. Twórcy zwracają największą uwagę na wszystkie chwile, od rysowania detali po wyposażenie statków i charakterystyki postaci. W grze Navi Age jest naprawdę interesująca, ekscytująca, fascynująca.

Lift kotwica!

Nawet gracz, który nigdy nie zwracał uwagi na tematykę morską, wkrótce będzie mógł doskonale działać z takimi pojęciami, jak szyfry i maszt-maszt, proste i skośne żagle, dziób i magazyn. Z czasem możesz zbudować własny statek. W menu zobaczysz jego charakterystykę:

 • Sails
 • Sprawa
 • Miski
 • Uvorot
 • Precyzja
 • Cytyczny atak
 • Critical Defense
 • Protection
 • Moc N-Parsa
 • Power V-Sail
 • Power cheerful
 • Type
 • Troum

To dowiesz się, ile materiału zostanie użyte do budowy statku bojowego i ile to będzie kosztować.

Dostęp do wszystkich funkcji gry, które gracz otrzymuje, po zaliczeniu rejestracji Navi Age. Miliony ludzi skorzystały z tego przywileju, a teraz wyrzucają otwarte przestrzenie, odkrywają ziemie, szukają skarbów, walczą i targują się, ogólnie rzecz biorąc, zachowują się aktywnie.

Po objęciu dowództwa nad statkiem, wybierz nieustraszoną drużynę. Ponieważ gry przeglądarkowe zawsze muszą coś rozwijać, iPlayer Navi Age kontynuuje tę tradycję. Wskaźniki wzrostu muszą być dostarczane statkom i marynarzom, ale sam kapitan nie powinien pozostawać w tyle. Jeśli niektóre cechy pomagają podczas ataku, inni korzystają z walki w obronie i walce w zwarciu. Czasami, aby wyostrzyć jedną z cech, wystarczy zaktualizować swój sprzęt.

Bitwa czy handel?

Wynik bitwy będzie zależeć od tego, jak ostrożnie i odpowiedzialnie podszedłeś do wyboru drużyny i statku, ich wyposażenia i treningu. W końcu nawet kapitan Hook nie polegał wyłącznie na sile swego groźnego spojrzenia i ostrości haka, ale zaopatrzony w armaty, proch strzelniczy, szable i pistolety.

Kiedy zmierzasz do karawan i urządzasz walki z innymi graczami, spróbuj uzbroić się nie tylko w zęby, ale w korzenie włosów. Pamiętaj, że jesteś przeciwnikiem prawdziwych graczy, którzy są zainteresowani wygraną i zyskują nie mniej niż ty. Ich flota może mieć więcej statków, które są doskonale chronione i wyposażone w broń wojskową, a załoga może być lepiej wyszkolona i mieć więcej doświadczenia.

Jeśli rozumiesz, że nie jesteś jeszcze gotowy do aktywnych działań, może to być bardziej opłacalne dla ciebie, gdy jesteś zaangażowany w handel, oszczędzasz pieniądze, siłę i umiejętności. Na wielu kontynentach nie brakuje portów handlowych i można z nimi łatwo nawiązać kontakt, przewożąc różne towary na sprzedaż i kupując niezbędne zasoby. Oferując swoim sąsiadom cenne towary, możesz zarobić przyzwoitą sumę pieniędzy i zacząć od czegoś, czego pilnie potrzebujesz w tej chwili. I osiągając pięćdziesiąty poziom, możesz rozwinąć flotę i automatycznie przypisać handel. To uwalnia nas od ciągłego przemieszczania się między brzegami, uwalniając cenny czas na bardziej pilne, przydatne działania.

Developers wypełniło grę w oko, oferując różne możliwości samodzielnego opracowania historii. Ciekawe zadania o różnej złożoności, kolorowe walki, wspaniałe krajobrazy, wspaniała grafika i internetowe czatowanie graczy, tylko wierzchołek góry lodowej. Resztę musisz zbadać samemu, zanurzając się w fale ekscytującej fabuły.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi