Pole marynarki wojennej

Alternatywne nazwy: Pole Morskie

Navy Field online to gra online dla wielu graczy. Grając w nią, zostaniesz zabrany podczas II wojny światowej, gdzie będziesz musiał walczyć z flotami wroga.

Będziesz musiał wybrać flotę, który kraj będzie dowodził Stanami Zjednoczonymi, Niemcami, Japonią, Francją, Włochami lub ZSRR.

NavyField można pobrać na oficjalnej stronie gry za darmo.

Rejestracja

NavyField nie zajmie Ci dużo czasu, będziesz potrzebować:

 1. sit na oficjalnej stronie gry;
 2. załóż konto;
 3. wpisz fikcyjny login,
 4. wprowadź hasło, które utworzyłeś:
 5. wpisz swój adres e-mail.

Następnie możesz rozpocząć grę, w tym celu na stronie głównej witryny wpisz swój login (identyfikator) i hasło (hasło).

Na początku gry masz możliwość wyboru jednego z proponowanych trybów gry, wybór statku i samej bitwy zależy od niego. Będziesz mógł walczyć zarówno na fregacie, jak i na łodzi podwodnej. Walka może nastąpić o różnych porach dnia. A także masz możliwość wyboru trybu przechwytywania portu wroga, w którym musisz zdecydować się na ochronę portu lub zaatakować port wrogów. Niezależnie od wyboru trybu punkty za bitwę są przyznawane zarówno każdemu graczowi indywidualnie, jak i każdej drużynie jako całości. Zwycięzcą jest drużyna, która spowodowała największe obrażenia wroga lub całkowicie pokonała jego flotę.

Navy Field możesz grać zarówno siebie, jak i ze znajomymi, możesz tworzyć własne gildie i atakować przeciwników.

Aby pokonać wrogów, musisz mieć nie tylko dobrą flotę, ale także znać jej główne składniki na pamięć.

 • silnik;
 • FCS;
 • pancerza;
 • broni;
 • amunicji;
 • wyrzutni torpedowych;
 • samolotów dla floty.

Istnieje wiele odmian

silników w flocie, ale wybór silnika zależy od stylu gry, zawsze możesz wymienić silnik na swoim statku.

FCS to drugi, ważny element Twojego statku, dzięki FCS możesz używać broni na statku, każdy typ FCS ma swoje cechy i cechy i jest odpowiedni dla różnych klas statków. Pancerz jest potrzebny, aby zapobiec uderzeniom o kadłub twojego statku, zbroja może zapewnić bezpieczeństwo zarówno dla pokładu, jak i dla całego statku. Broń jest ważną częścią każdego statku, bez broni, której nie można brać udziału w bitwach, istnieją trzy rodzaje broni: normalna (broń), duże odległości, broń do samolotów bojowych. Amunicja to głównie pociski na broń, są to cztery typy, w zależności od typu statku. Rury torpedowe Możesz wyposażyć swój statek w kopalnię morską, różne instalacje torpedowe. Samoloty mają w flocie cztery typy samolotów, są zaprojektowane do różnych celów, odwracają uwagę przeciwnika lub bombardują jego flotę, ale nie należy zapominać, że dostawa paliwa z nich nie jest nieograniczona.

Navy Field online jest pełen różnych map, które będą się różnić w zależności od tego, z kim walczysz.

The Navy Field pogrąży Cię w świecie prawdziwych bitew II Wojny Światowej i możesz zmienić bieg historii.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi