Marynarki Wojennej

Alternatywne nazwy: Pole Morskie

Navy Pole Online to gra MMO w Internecie. Grając w nią zostaniesz przeniesiony w czasie II wojny światowej, gdzie trzeba walczyć z flotą wroga.

Vam będzie trzeba wybrać polecenie floty jakim kraju Stany Zjednoczone, Niemcy, Japonia, Francja, Włochy i ZSRR.

NavyField pobrać można na oficjalnej stronie gry za darmo.

Rejestracja

NavyField nie zajmie Ci dużo czasu, trzeba będzie:

 1. zayti oficjalną stronę gry,
 2. sozdat konta;
 3. vvedite logowanie wynalazł;
 4. vvedite wymyślił hasło;
 5. vvedite swój adres e-mail.

Dalee może zacząć grać na ten temat na stronie głównej, wpisz swój login (identyfikator) i hasło (Password).

V początek gry Otrzymujesz możliwość wyboru jednego z trybów gry, będzie to zależeć od wyboru statku i samej walki. Będziesz mógł walczyć jak fregata i okręt podwodny. Walka może występować w różnych porach dnia. A także masz możliwość wyboru trybu przechwytywania portu wroga, gdzie trzeba będzie podjąć decyzję, aby chronić swój port lub port atakować wrogów. Niezależnie od wyboru trybu punktów dla walki są liczone jako każdego gracza indywidualnie, a każdy zespół jako całość. Zwycięża zespół, który zrobił najwięcej szkód wrogowi lub całkowicie rozbita swoją flotę.

Navy Pole do gry będzie można do siebie, albo wraz ze swoimi przyjaciółmi, można tworzyć własne gildia i ataków przeciwników.

Dlya zwycięstwo nad wrogami trzeba będzie mieć nie tylko dobrą flotę, ale także znać podstawowe elementy jego sercu.

 • dvigatel;
 • FCS;
 • bronya;
 • oruzhie;
 • boepripasy;
 • torpednye urządzenia
 • ;
 • samolety dla floty.

  FCS drugie, ważnym składnikiem swój statek przez FCS na statku, można użyć broni, każdy rodzaj FCS ma swoją specyfikę i właściwości i nadaje się do różnych klas okrętów. Pancerz jest potrzebne, aby zapobiec atakom na kadłubie statku, zbroja może zapewnić bezpieczeństwo jako pokład i statek w ogóle. Broń ważnym elementem każdego pojazdu bez broni nie można było wykorzystywanych do udziału w walce, istnieją trzy rodzaje broni: normalny (pistolet), broń dalekiego zasięgu dla samolotów bojowych. Amunicja głównie muszle na pistolecie, są cztery rodzaje, w zależności od rodzaju statków handlowych. wyrzutnie torped, można wyposażyć swój statek morski kopalni, torpedo różne ustawienia. Samoloty Istnieją cztery typy samolotów we flocie, są one przeznaczone do różnych celów, aby odwrócić uwagę przeciwnika lub bombardować swoją flotę, ale nie możemy zapominać, że ilość paliwa nie są nieograniczone.

  Navy Pole online jest pełen różnorodnych map, które będą się różnić w zależności od tego, kto walczysz.

  Igra Navy Pole zanurzyć się w świecie prawdziwych bitew II wojny światowej, a będziesz w stanie zmienić bieg historii.

 

Zagraj także