Need for Speed ​​2

Alternatywne nazwy: Need for Speed ​​2

Kto wśród graczy z doświadczenia wie, gra Need for Speed ​​2, jest w Rosji na początku 1997 roku i otrzymał tytuł "rosyjskiego Need For Speed ​​2". Ten symulator wyścigi zręcznościowa wydana w tym czasie z ulepszoną grafiką. Było zauważalne maszyny wyszczególnieniem poważnie wyciągnąć, świat wyglądał objętościowe animowanych obiektów. Tak więc, jeśli pamiętam, na linii lub samolotu lecącego w pobliżu pociągu przeszedł. Ale wszystko to nie patrzeć splendor gracze przede wszystkim - samochody z zawrotną prędkością nie wolno się rozpraszać od drogi. Gra działa Nid kurs Speed ​​2 oferuje sześć rodzajów i wszystkie były okrągłe. Jeśli poprosisz gry online kurs Nid Speed ​​2 film, a następnie widząc, może przedstawić poziom grafiki komputerowej w czasie i gonyalka w ogóle. Szczególnie, że jest to wymagania systemowe dotyczące każdego nowoczesnego komputera.

Gry Need for Speed ​​2 samochody, które mogą korzystać z odtwarzacza zostały w następujący sposób:

• McLaren F1,

• Ferarri F50,

• Jaguar XJ220,

• Ford GT90,

• Lotus GT1,

• Lotus Esprit

• Italdesign Kala

• Izdera Komendatore.

Kiedy rozpoczęła się w Need for Speed ​​2 gry, a potem zobaczyłem, że ta gra została wycofana na policję, a deweloperzy zdecydowali się zwiększyć częstotliwość ewentualnych błędów popełnionych przez przeciwnika, kontrolowany przez komputer. Sam proces wyścigu był o wiele bardziej dynamiczny i bardziej złożone: teraz bezwstydnie może podcinać ich przeciwników, próbując wbić je z toru.

Wszystkie powyższe, jako całość, sugeruje, że NFS2 jak gra na koniec lat dziewięćdziesiątych był całkiem udany i otrzymał okrzyki fanów ocenianych gonyalok drogowego. Ale to wszystko było w przeszłości. I co teraz?

Jeśli teraz młotkiem frazę do przeglądarki - pobierz Nid Speed ​​2 formę, to może znaleźć się link do oficjalnej strony needforspeed. com. Tam i wybraniu języka rosyjskiego, a zobaczysz, że gra Need for Speed ​​II istnieje do dziś. Tylko bieżąca wersja tej gry nazywa się Need for Rivals szybkość i zrobił to już na silniku, "pokolenie następne» Frostbite 3. Teraz, dzięki istniejącym systemie ALLDRIVE połączeniu pojedynczych i zbiorowych tryby wyścigów. System ten pozwala usunąć granicę między single-player i multiplayer. W tej grze nie i kierowców i policji. Każda grupa ma swoje unikalne cechy i zdolności. Możesz grać na każdym z tych dwóch klas. W tej grze będziesz miał dostęp do 26 różnych urządzeń. Bardzo ważną zaletą tej gry - to jest wolność wyboru. Tylko gracz sami decydować, co iw jakiej kolejności chce przekazać. Wybór następnego wyścigu na raz, lub zwykłe wyścigi pościg za wami. W tej grze wiele innych zalet. Od tego należy odwiedzić witrynę, kupić grę i ścigać się z przyjemnością!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi