Need for Speed: Carbon

Alternatywne nazwy: Need for Speed: Carbon

Seria gier NFS jest coś sławny i znany na całym świecie dla każdego gracza, a nawet tych, którzy absolutnie nie rozumiem, gry wyścigowe i mają voitelskogo umiejętności, uwielbiam tę serię gier. Gra Need for Speed: Carbon trzy projekty part głośnych. Historia głównego bohatera, który jest prezentowany publicznie Most Wanted, nadal w tej części. Charakterystyczną cechą tej gry jest wygrana przez policję, teraz było trochę spokojniej. A oto, co fani cieszyć się bardzo pierwszej wersji gry, twórcy postanowili powrócić do trybu noc zawodów wyścigowych. Każdy samochód, który jest przedstawiony w grze dla uczestników do wyboru Carbone, w pewnym stopniu przypominają te same legendarne samochody z Most Wanted. Ale wybierając asortyment samochodów jest bardzo duża. Ten sport i miniaturowe, a wyścigi, i kompaktowe samochody, samochody mięśni i wszelkie wiele koncepcji. Teraz dla uczestników gry mają możliwość ubiegania się o nagrody na siebie do siebie, a teraz specjalny zespół. Drużyna może składać się z graczy, którzy są najbardziej różne umiejętności, dlatego jest znacznie zwiększona możliwość zdobycia zwycięstwo w konkursie.

W sumie, mimo że obecnie odgrywają Need for Speed: Carbon jest zabronione podczas udziału w wyścigach drag, miłośnicy ekstremalnych wrażeń nie porzucił grę, w dodatku, do którego twórcy postanowili zadowolić tych, którzy kochają gry i wrócił ulubiony chodzi. Jest jeszcze inna modyfikacja powrócić do trybu prawdziwym symulatorze, który w dużej mierze odnosi się do pierwotnego projektu gry. Z wszystkich urazów, które są w stanie postawić samochód w grze wyglądają jak najbliżej rzeczywistości. I założyciele byli w stanie dodać prawdopodobieństwo płonących samochodów, co przyczynia się do bardziej realistycznego trakcie rozgrywki.

Aby rozpocząć grę, musisz pobrać Need for Speed: Carbon, i umieścić klienta gry na komputerze sveem. W ramach projektu będzie można się spodziewać dużo zadań i spotkań, tylko różnica od poprzednich rat będzie, że praktycznie każda kontrola zostanie przeprowadzona w pochowany w pobliżu toru wyścigowego. Właśnie chciałem wspomnieć, że w systemie wolnej jazdy zostało anulowane.

W Need for Speed: Carbon za darmo dla każdego uczestnika gry ma możliwość doświadczenia najbardziej zaawansowanych miasta na ulicach, którzy opracowali twórcy projektu nie kończy się na co początkowej części gry. Po prostu dobrze wyglądać zasługuje reklamować Valley, który zawiera szereg innowacji w tym projekcie. Na ostrych zakrętach i niezwykle potężny w Need for Speed: Carbon da maszyna najnowszej wizytowe niepowtarzalny smak. W tej grze, nawet najmniejsze błędy mogą kosztować życie, więc trzeba uważnie monitorować sytuację. Walki są w dolinie specjalnej uwagi. W konfrontacji są dwa rodzaje walk: od początku twoja postać próbuje podejść jak najbliżej do przeciwnika, tak, że okulary będą szybsze, a po które wykonują te same działania przeciwnika. Dowiedz się wszystkie niuanse rozgrywki możliwe, jeśli spojrzeć na gry Need for Speed: Carbon video trailer!

Większość uczestników w grze oczywiście zauważyłem, że chcą kontemplować kilka zupełnie nowych trybów, jednak ustawić tryby, które już złowionych do gustu zupełnie tak samo jak. Jednak pobierz NFS Carbon jest niezbędne dla każdego gracza, który szanuje siebie!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi