Need For Speed ​​Most Wanted

Alternatywne nazwy: Need For Speed ​​Most Wanted

Każda wersja legendarnej gry NFS są szalenie popularne, nie tylko wśród fanów gatunku są kochane przez tych, którzy jeszcze nie mają szczególną miłość do zwykłego wyścigu. Gry NFS Most Wanted - to tak zwany "Powrót do przyszłości". Następnie plasuje się mając kilka skarg do poprzedniej wersji projektu, postanowił zmienić twórców. W tej wersji deweloperskich Criterion Games słynny superbestseller Burnout. Do tego firma została wyłożona nie myślenia - musieli wrócić do przeszłości i wybrać najlepszy, który był w projekcie, zanim zaczął się pogarszać w celu personalizacji tych nowych danych Most Wanted.

Ogólnie rzecz biorąc, gra Need For Speed ​​Most Wanted można uznać za remake serii gier, które zostały wydane wcześniej. Wszystkie główne działania odbędą się na ulicach miasta Feirheven. Na ulicy jest tam lokalny okazja do spotkania nie tylko tylko zwykły samochód sportowy i rzadko Muscle samochodu, SUV, samochód, super i samochód koncepcyjny.

Każdy zawodnik ma lokalnej wiedzy, która jest potrzebna. Najlepszym, których jest tak niepokonany, i że istnieje potrzeba w przeszłości, aby zapewnić wrongness. Właściwie to, co trzeba będzie spełnić. Z wszystkich, że ta pierwsza zasada w pewnym stopniu wygląda oryginalnej wersji Most Wanted wcześniejszych ustaleń nie trzeba zrobić, jeśli wziąć pod uwagę jak szczegółowo liczba innowacji jest kompletna i dodelok.

Aby rozpocząć grę musisz pobrać Need for Speed ​​Most Wanted, publikacji, które zostały zaktualizowane. W tym miejscu może się okazać, że w celu zaproszenie gamer do konkursu będzie wymagane ze względu na liczbę punktów nasobirat (w tej grze są nazywane SpeedPoints), które gracze dostać do uzyskania zwycięstwa w konkursie. Teraz gra nie będzie miała jak zwykle historię. To może tłumaczyć fakt, że twoja uwaga zwykle wyścigi zręcznościowa i prawdopodobnie uważany za jeden z najważniejszych różnic między tym gry z poprzednich wersji, w których osoby badane były czerwona linia w całym projekcie.

Nowa wersja NFSMostWanted 2012 masz możliwość przetestowania ich los w różnych typach wyścigów, których jest cztery, a zasady są podobne do siebie. Zobacz wyścig ma następujący obraz:

 Sprint;

 ring;

 Wysokość;

 Ambush.

Po tym, jak będzie można pobrać NFS Most Wanted, można przetestować najnowsze tryb "Ambush", które potrzebujesz, aby uciec z radiowozu. Z tego powodu, można zapomnieć o własnym umiejętności przy prędkości jazdy ze względu na fakt, że właściwości eksploatacyjne samochodów policyjnych stale niewątpliwie wyższej. Wygrasz tylko za pomocą sprytu i zręczności. Sam zadowoleni o wszystko, co zostało napisane powyżej, może patrząc na Need For Speed ​​Most przyczepy wideo chciał.

Ta wersja gry jest już dostępna dla smartfonów. To tylko pełnoprawnymi "chipy" w grze NFS Most Wanted na Androida właściciel będzie musiał nabyć w celu uzyskania niemal prawdziwą rozgrywkę.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi