Nemexia Evolution

Alternatywne nazwy: Nemexia Internecie

Nemexia Online - oparte na przeglądarce gra online multiplayer, w którym gracz będzie kontrolować całą planetę! Wznoszenie strategicznie ważnych budynków, budowa potężnego i niezwyciężonej floty kosmicznej - wszystkie są Pana priorytety w grze. Wszystkie planety, która otwiera swoją grę online Nemexia się bardzo blisko gwiazdy, tak jak w naszym Układzie Słonecznym. Wpływa na szeroki zakres różnych budynków, ulepszeń i sprzętu wojskowego.

Dołącz do gry Nemexia, nawiasem mówiąc, jest prosta nawet dla początkujących. W rejestracji Nemexia zajmuje tylko kilka minut. Zaledwie cztery pola informacji o Tobie i Twojej aktywacji konta przez email i gry online Nemexia pojawia się przed tobą w całej okazałości Sway.

Deweloperzy zapłacili dużo czasu tego składnika, najwyraźniej wierząc, że jest to główny trzymając zainteresowanie grą.
Co ciekawe, po uruchomieniu gry Nemexia internetowy interfejs gry, które można zobaczyć przede wszystkim, że czeka na ciebie jest w futurystycznym stylu, w ogóle, jest łatwy w obsłudze i przyjemny dla oka z jego niezwykła.

Budynki i zwykle w tej grze bardzo ładnie renderowane i zegarek razrostayuschimisya megakonglomeratami bardzo ładny, dokładnie tak, jak oglądać, aby zobaczyć, jak statki kosmiczne podróżować przez przestrzeń wokół domu planety. Ale na przez ciało niebieskie, które jest wam, artyści z gry z jakiegoś powodu nie podłączając się i tworzą swoje własne wrażenia z pozostawia niejednoznaczne.

Początkowo pozwalają osvoitya i grać w gry online Nemexia poprzez zadania, jasno wyjaśnić cechy gry. Przy okazji, w przeciwieństwie do wielu innych gier Nemeksiya nie powodować odrazę i niechęć do gry w fazie wstępnej, ale wręcz przeciwnie - od pierwszej minuty zacząłeś grać w gry online Nemexia, c pierwszych zadań czujesz kogoś w ten ciekawy i oryginalne wszechświat w swojej duszy więcej i więcej światła migoczą zainteresowanie: "co będzie dalej? "- I wtedy zadać sobie pytanie.

W Nemexii, jak w wielu innych fantastycznych gier, jest walka o zasoby. Najwyraźniej problem ich kollichestva podnieca wielu deweloperów w dziedzinie gier komputerowych. :) Teraz, zanim nas wszystkich, którzy zaczęli Nemexia ostrą potrzebę trzy rodzaje zasobów: metale, minerały i gaz. Jak zwykle, w dzisiejszym świecie, wszystkie zasoby, dobiegła końca, a więc ich pozbyć do umysłu, tak, jak nie iść za daleko, konwulsyjne organizuje swoje ofiary. Zasoby są elementy niezbędne do budowy budynków, floty i różnych ulepszeń w grze.

Okręty są niezbędne nie tylko do obrony przed najeźdźcami, ale także do ataku na planecie wroga Nemeksii. Oczywiście, jeśli celem nie jest zniszczenie antagonisty, dominacja nad jego zasobami na pewno.
Alternatywnie produkty utrzymania planety działa energii - innego rodzaju zbiorów w grze Nemexia. Jego poziom jest utrzymywany dzięki źródła instalacji na waszej planecie przyjmującego Energy Star, aby go po prostu umieścić - paneli słonecznych.

Po rejestracji w Nemeksii, gracz może wybrać jedną z trzech ras, do których chciałby się przyłączyć. Każdy z różnych ras, zarówno zewnętrznych jak i technologicznych, a wybór ten zależy od nacisku na rozwój swojej własnej planecie.

Galaxy Nemexia grać w których wniesiona, świetnie wyglądają, a ich obłożenie jest zawsze tak, że zaczynając grę, masz przy sobie blisko, jak wykwalifikowanych sojuszników i ciekawych przeciwników o różnych poziomach rozwoju. Więc nie będzie się nudzić - to na pewno.

Czy kiedykolwiek marzyłeś o podróży na bezludną wyspę? Weź się! Do Państwa dyspozycji - ogromna planeta! I każdy na tej planecie tylko w Twoich rękach dzięki gry przeglądarkowej Nemexii!

 

Zagraj także