Neverwinter online

Alternatywne nazwy: Neverwinter Internecie

Igra Neverwinter Online szuka dzielnych rycerzy.

Mir fantazji wszystko rośnie, oferując graczom niezwykłe historie, tajemnicze światy. Stając się bohaterem kolejnej przygody, można odkryć nowe aspekty tego gatunku, aby odwiedzić zaczarowane zamki, walczą z nieziemskich istot. Fani takich historii bezzwłocznie udać się do ciemnego labiryntu jaskiń skarbów i starożytnych tajemnic, które prowadzi grę Neverwinter online, oparta na fabularnej Dungeons & Dragons produktem fantazji. Zapomnij wszelki strach i chronić miasto Neverwinter, uczestnicząc w walkach.

Tut poczekać złe smoki, gnomy, kilka miejsc pracy. Trzeba będzie wytrzymałość, doskonałą odpowiedź, doskonałą znajomość broni i chęć zwycięstwa. Ponieważ wszystko opiera się na dynamice wydarzeń nie zawsze mają czas do namysłu. Działać intuicyjnie, ale nie zapomnij o taktyce. Za każdy znak jest prawdziwą osobą, a wynik walki pokaże, kto jest lepiej przygotowana do stawienia czoła twardej rzeczywistości tego świata.

Vse znaki są obdarzone przez pewne umiejętności i poznać ich pomocy menu oferowane wszystkie osiem wydziałów. Niech nie dużo, ale umiejętności są tylko użyteczne.

Znakomstvo klas bohaterów.

Geroi są podzielone na pięć klas z osobliwości w charakterystyce, a przed Neverwinter grać online, muszą znać:

  • Volshebnik-master. To jest właścicielem najbardziej potężnej magii, zmiażdżyć wrogów. To nic nie kosztuje kontrolowania woli narodu przez uciekania się do siły rozumu i elementów lodzie, jak również przy użyciu sfery pomocy, wpływając wiązki energii.
  • Istovy duchowny. Jako sojusznika, jest niezbędna. Wspiera swoją wiarę i siłę, a także pomaga leczyć z ran.
  • Plut-cwaniak. Nazwa ta jest w pełni uzasadnione, ponieważ to sprytny żołnierz, biegle kilka sztyletów, konieczne jest, aby spojrzeć. Umiejętnie zamaskowane, skradanie się i zdradziecki wróg podsuwa mu zimno stali.
  • Besstrashny wojownikiem. Uzbrojony w dwuręcznego miecza, a ubrany w stalowej zbroi, jest praktycznie nie do pobicia.
  • Voin-guard. Doskonała przejawia się w walce wręcz, dzierżąc technik ataku i obrony. On jest odważny i wściekły, a jego ostry miecz, wydaje się, wzrosła wraz z właścicielem, staje się naturalnym przedłużeniem. Cóż, masywny pancerz przekształcić go w niedostępną celem ataków wroga.
charakter

Kazhdy może zmienić bieg wydarzeń, walcząc dzielnie. I być jednym z nich, konieczne jest pobranie Neverwinter Online, spróbuj na roli i wybrać jeden chcesz więcej.

Prohodim questy, wyboru zawodu.

Vozmozhnost tworzyć własne misje - miłą niespodziankę na twórców iPlayer Neverwinter Online. Wynalezienie pracy, wystawiać go na przejście innymi graczami. Ale spróbuj zrobić to ciekawe, inaczej niski poziom nie przejdzie umiar.

Kazhdy może otworzyć sekcję i wybierz zadanie, badając jego wymagania: upływ czasu, trudności, nagrody i inne cechy. Przez przejście, można zaprosić innych uczestników lub pójść na sam czyn. Można również dowiedzieć się o nim opinii i innych graczy do opuszczenia własnych, komentarz i ocenę.

Posle dziesiąty poziom do wyboru zawodu:

  • Alhimik
  • Lider
  • Master wytwarzania broni
  • Oruzhiya
  • Mikstur

Dayte jego dyspozycję asystent, a jednocześnie będą pracować nad nowym tematem, idziesz zrobić coś innego, na przykład walkę z smoków.

Zrelischno pojawiają się w Neverwinter walkach online, które mają miejsce pomiędzy zespołami 5x5 lub 20x20. Można walczyć z graczami i potworami, wybierając PvP lub PvE ten rodzaj walki.

 

Zagraj także