Neverwinter online

Alternatywne nazwy: Neverwinter online

Gra Neverwinter Online szuka odważnych rycerzy.

Świat fantazji rośnie, oferując graczom niezwykłe fabuły, tajemnicze światy. Stając się bohaterem kolejnej przygody, możesz odkryć nowe oblicza tego gatunku, odwiedzić zaczarowane zamki, walczyć z nieziemskimi stworzeniami. Fani takich historii natychmiast udadzą się do mrocznych labiryntów lochów po ukryte skarby i starożytne tajemnice, które są przechowywane w grze Neverwinter Online, opartej na grze fantasy Dungeons Dragons. Zapomnij o strachu i chroń miasto Neverwinter uczestnicząc w bitwach.

. Czekasz na smoki, złe gnomy, wiele zadań. Będziesz potrzebował wytrzymałości, doskonałej reakcji, doskonałego posiadania broni i chęci zwycięstwa. Ponieważ wszystko opiera się na dynamice wydarzeń, nie zawsze jest czas na myślenie. Działaj intuicyjnie, ale nie zapominaj o taktyce. Za każdą postacią kryje się prawdziwa osoba, a wynik bitwy pokaże, kto jest lepiej przygotowany do trudnych realiów tego świata.

.Wszystkie postacie są obdarzone pewnymi umiejętnościami, a menu wszystkich proponowanych umiejętności osiem pomoże im się z nimi zapoznać. Nie wiele, ale wszystkie umiejętności są przydatne.

Dating z klasami bohaterów.

Bohaterów podzielonych jest na pięć klas z cechami charakterystycznymi, a przed rozpoczęciem gry Neverwinter Online powinieneś się z nimi zapoznać:

  • Mag Lord. To jest właściciel najpotężniejszej magii, miażdżącej wroga. Nic nie kosztuje kontrolowania woli ludzi poprzez odwoływanie się do mocy umysłu i elementów lodu, a także za pomocą kuli uderzającej w promienie energii.
  • Fist cleric. Jako sojusznik jest nieodzowny. Wspiera twoją wiarę i siłę oraz pomaga leczyć twoje rany.
  • Planet-Dodger. Imię jest w pełni uzasadnione, ponieważ trzeba przeszukiwać takiego sprytnego wojownika, który doskonale posiada kilka sztyletów. Mistrzowsko się przebiera, skradając się na chytrego i zdradziecko rozbija swoją zimną broń na wroga.
  • Fearless Warrior. Uzbrojony w dwuręczny miecz i przykuty do stalowej zbroi, jest prawie niepokonany.
  • Warrior Guard. Doskonale pokazuje się w walce wręcz, posiadając techniki ataku i obrony. Jest odważny i wściekły, a jego ostry miecz zdaje się łączyć z mistrzem, stając się naturalną kontynuacją. Cóż, masywny pancerz czyni go niedostępnym celem ataków wroga.

Każda postać jest w stanie zmienić bieg wydarzeń, dzielnie walcząc. I aby stać się jednym z nich, musisz pobrać Neverwinter Online, spróbować roli i wybrać ten, który ci się bardziej podoba.

Pass Zadania, wybierz zawód.

Możliwość tworzenia własnych misji jest miłym zaskoczeniem dla twórców iPlayer Neverwinter Online. Po wymyśleniu zadania, wystaw go na przechodzenie przez innych graczy. Ale spróbuj uczynić to interesującym, w przeciwnym razie niski poziom nie przejdzie umiaru.

Każdy może wejść do rubryki i wybrać zadanie, po przeanalizowaniu jego wymagań: czas podróży, trudność, nagroda, inne cechy. W tym fragmencie możesz zaprosić innych uczestników lub samemu wziąć udział w tym wydarzeniu. Możesz również dowiedzieć się o opinii innych graczy na ten temat i zostawić swój własny, pisząc komentarz i oceniając go.

Po dziesiątym poziomie wybierz zawód:

  • Alchemist
  • Lider
  • Master produkcji armor
  • Broń
  • Mikstur

Daj swojemu asystentowi zadanie, a gdy pracują nad nowym tematem, zrobisz coś innego, na przykład bitwę ze smokami.

Spektakularny wygląd w bitwach Neverwinter Online, które odbywają się pomiędzy drużynami 5x5 lub 20x20. Możesz walczyć z graczami lub potworami, wybierając bitwę PvP lub PvE.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi