Następny Machina

Alternatywne nazwy: Następny Machina

Igra Następny Machina ponownie podbić świat.

Razrabotchik i wydawca, Housemarque, wszystko w jednym, wprowadzony w 2017 roku dynamiczny pasaż z widokiem z góry. Następna gra Machina, z ciągłym ruchu w miejscach, spektakularne eksplozje, lasery, świecące jak rzuca nam przez dziesiątki lat temu, kiedy podobny motyw był szczyt mody. Jednak wszystko jest nowe, jest często po prostu dobrze zapomniane stare.

Iz minionego wieku w XXI

Malo że gry Następny Machina, to w jaki sposób poruszać się w przeszłości, a temat sam w zgodzie z sytuacją. Wszystko ustawione w świecie odległej przyszłości, kiedy technologia jest tak mocno ustanowionego w życiu człowieka, że ​​ludzie nie myślą o nich bez istnienia chwili. Raz roboty uzyskały świadomość, i zrozumieć, jak są one silniejsze niż ich gospodarze.

Razumnoe zawsze dążenie do wolności, ale ponieważ sprzęt wzrosła i zaczęła się wojna. Każdy żołnierz w szeregach ludzi na wagę złota, ale dlatego, że bardziej ludzki decyduje ściągnąć Następny Machina, tym większe prawdopodobieństwo wygranej. Na polu bitwy, nie ustają działania wojenne. Po spotkać szef jest szczególnie silny przeciwnik.

Następny Machina

Nachinaya w grze, musisz być przygotowany, aby działać szybko, ale z namysłem. Ten rodzaj testów i szkoleń do dobrej odpowiedzi. Bez niego, w takim nieprzyjaznym świecie nie może przetrwać, szczególnie biorąc pod uwagę jego stałe modyfikacje. Widząc, że Armii Ludowej rośnie, rozwija się i walcząc, roboty również poprawie. mają czas tylko do reagowania na zmieniające się sytuacje i kontrolować pole bitwy. A jeśli wyłączyć dźwięk w pełnej objętości, a następnie będzie absorbować efekty dźwiękowe gamma, gdzie mieszane strajki, eksplozje, bulgotanie, i Bóg wie co jeszcze. Gra oferuje również tryb Arena, gdzie można pójść ze względu na konkurencję ze strony innych graczy. Im więcej zwycięstw masz, tym bardziej stroma swój status, i otrzymane pożyczki przyjemnie spędzić na poprawę swoich umiejętności i broń. Oderwać się od niego, można dokonać tylko wysiłek, ale jego myśli jeszcze powrócić do jasnej, dynamiczny zabawki.

Avtory raz przyznał, że ich projekt inspirowany pasaż z odległej przeszłości. Tworząc swoją własną wersję, postanowili zachować styl retro, więc to wyjaśnia efekty wizualne i zarządzania Następny Machina. Pozostaje tylko, aby rozpocząć proces gry i przejść przez kilka poziomów, dołączając towarzystwo innych graczy do pit produkcie swoją własną opinię.

 

Zagraj także