Need for Speed ​​Underground 2

Alternatywne nazwy: Need for Speed ​​Underground 2

NFS underground 2 gra jest gra komputerowa o wyścigach, w których można grać nie tylko na komputerze, sam, ale także w sieci. Ta gra należy do symulatora wyścigów arcade, i jest kontynuacją Need for Speed: Underground.

Need for Speed ​​Underground 2 - gra dla prawdziwych miłośników wyścigów. Na działce przewidzianej strojenia gry dla samochodów, które biorą udział w wyścigach ulicznych.

W trakcie gry pojawią się przed tobą o NFS Underground 2 wideo. Te filmy ujawnić fabułę gry, wprowadzenie do zasad.

Pobierz Need for Speed ​​Underground 2, można w dowolnym miejscu, które zapewnia tę funkcję. Ponadto, gra NFS underground 2 można pobrać przez torrent, popularnej downloader plików.

W grze komputerowej NFS Underground 2 rosyjskie samochody są dostępne tylko w europejskiej wersji gry, w amerykańskiej wersji rosyjskiego samochodu nie jest.

Będziesz grać w NFS Underground 2 wyścigi w następujących świąt:

1) The Ring - jest to najprostszy rodzaj wyścigów i uznaje tradycyjne. Twoim zadaniem tutaj jest pierwszy, aby zakończyć ostatnią wyścigi okrążenia.

2) Sprint - rodzaj wyścigów, w których trzeba uzyskać pierwszą pozycję z pierwszego do drugiego.

3) Drag Racing - wyścig na krótkie odległości. Podczas to trzeba szybko reagować na przesuwanie, to nie wpadać na inne samochody i przedmioty i co najważniejsze - jest to, aby zakończyć pierwszy.

4) drifting - rodzaj wyścigów, w których trzeba zdobyć więcej punktów niż przeciwnicy. Punkty zyskasz podczas zaspy, ale ważne jest, aby nie upaść na ogrodzeniu. W drifting udział czterech zawodników.

5) Ulica X - jest zwiększona złożoność obwodu wyścigu. Przez co trasa podczas jazdy, nie jest znana. W tego typu wyścigach nie można używać dodatkowego akceleratora.

6) Professional League - to wszechstronne wyścigów pierścieniowe, są one przypisane specjalne trasy.

7) wolny tryb jazdy - W tym trybie można przejść do dowolnej liczby i dowolnego utworu. Najważniejsze w tych systemach powstrzymywania się od kolizji. Można również zwrócić się w tym wyścigu innych kierowców.

Need for Speed: Underground gra 2 jazdy w takich obszarach

1) Miasto - to zwykle fikcyjne miasto Bayview, który jest podobny do współczesnego Los Angeles.

2) z lotniska - jest prosta obszaru, nad którym stale latać samoloty.

3) Beacon Hill - jest zdalne miejsce w grze.

4) Wysokość Jackson - to niezwykły teren, ale tutaj są nieustannie ścigać.

5) Corner Port - jest to obszar, który jest podzielony na kilka części: zachodnią i wschodnią.

Podczas biegu można jechać podczas innej pogody: deszcz, śnieg, i tylko słoneczna pogoda. Wyścigi odbędą się, zarówno w dzień jak iw nocy. Zostaniesz zaproszony do stawienia się w różnych czasopismach na wygrywanie wyścigów.

Need for Speed: Underground gra 2, będzie grać w imieniu Rachel Teller, 27-letniej dziewczynki.

Zacznij swoją ekscytującą podróż w świat niesamowitej Need for Speed ​​Underground dryfu 2. Załóżmy, że masz szczęście i staniesz się prawdziwym zawodnik niepokonany.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi