Need for Speed ​​World

Alternatywne nazwy: Need for Speed ​​World

Gra Need for Speed ​​World to MMO gra komputerowa o wyścigach i odnosi się do gier z serii Need for Speed. Ta gra jest stworzona przez EA Black Box Company w 2010 roku.

Pobierz Need for Speed ​​World, można z każdej strony, na których taki dostęp jest. Również NFS Świat i można pobrać za pomocą torrent, znany różne pliki rozruchowe.

W grze Need for Speed ​​World maszyn są podzielone na trzy klasy. Każdy z komputerów ma trzy cechy:

1) prędkość - pokazuje, jak prędkość maszyny.

2) przyspieszenie - jak szybko samochód przyspiesza na gazie.

3) obsługa - wskaźnik tego, jak urządzenie jest łatwe w obsłudze.

Wszystkie te parametry mogą być zwiększone w trakcie gry do pewnej kwoty.

W NFS World Car można kupić na specjalnej waluty w grze - SpeedBoost. Można obliczyć nie tylko dla samochodów, ale również dla innych elementów.

SpeedBoost - ta gra waluty, które można kupić tylko za prawdziwe pieniądze. Przedmioty, które można kupić za pomocą SpeedBoost specjalnie wyznaczone.

Zanim zaczniesz grać, trzeba zobaczyć o Need for Speed ​​World wideo. Te filmy wprowadzenie do zasad gry i podstawowe cechy Need for Speed ​​World.

W gry online, Need for Speed ​​World można grać w kilku miastach, które są pobierane z poprzednich wersji Need for Speed.

Tutaj dynamicznie zmienić godzinę. W zależności od pory roku, deweloperzy zmienić wygląd gry: Nowy Rok, na terytorium objętym śniegu i powiesił girlandy i wszystkie są umieszczone na Halloween dynie i przerażające rzeczy.

W grze Need for Speed ​​World ma następujące rodzaje wyścigów:

1) Prywatne - to rasa, która rywalizować z przyjaciółmi lub innych zawodników.

2) Antipolitsiya - to wyścig, w którym można zaangażować się na policję. Można w nim uczestniczyć niezależnie lub razem z innymi zawodnikami.

Istnieją także inne typy wyścigów:

1) sprint (sprint) - rodzaj wyścigu, w którym trzeba iść szybciej niż przeciwnik w ostatniej rundzie.

2) koło (obwód) - jest standardowy typ wyścigów, w których trzeba się szybszych przeciwników.

3) prowadzenie zespołu (team escape) - rodzaj wyścigów, w której musisz pokonać swojego przeciwnika w pewnej odległości.

4) miejsce (tryb fotograficzny) - jest to rasa, która zaoferować sponsorom. Twoim zadaniem jest szybszy od swojego przeciwnika, aby przyjść na miejsce i dostać swoją nagrodą.

5) poszukiwanie skarbów (Treasure Hunt) - nowy typ wyścigów.

6) Chase (ucieczka) - jest to wyścig, w którym można zaangażować się na policję.

7) prosto (drag) - jest to wyścig na krótkie odległości. Podczas swojego czasu trzeba przełączyć i nie wpadać na obiektach, które występują na drodze.

Game World - nowoczesna gra wyścigowa, w której możesz sprawdzić się jako prawdziwy zawodnik.

Wykonywania złożonych misji, uczestniczyć w wyścigach, umieścić w grze Need for Speed ​​World stu procentach. Wygraj szacunek przyjaciół i przeciwników Strach

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi